Dárek k narozeninám pro přítele

5
7.9.21 17:36

Dárek k narozeninám příteli

Dobrý den, za chvíli má přítel narozeniny, vůbec nevím co mu dát, nějaký nápady? Děkuji 🌹

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
113
7.9.21 17:37

Dej mu lekci golfu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
525
7.9.21 17:40

Když nenapíšeš, co ho baví, jaké má zájmy, tak se těžko rádi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
310
7.9.21 17:43

No, diskuzí o tomto tématu je mnoho - buď se inspiruj tam anebo napiš, jaké jsou jeho záliby, co rad děla, oblíbené filmy, sport apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4723
7.9.21 17:59

Knihu o dendrologii.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2102
7.9.21 18:08

To zalezi co ma rad. Treba muj by mi hodil jakoukoliv knihu na hlavu a mozna by se i rozbrecel :lol: tak jsem mu pridala pulku penez na novy vyfuk na motorku za dvacet tisic…radost mel neskutecnou :lol: no a pristi rok dostane novy moto boty

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1912
7.9.21 18:13

:zed:
Nevíme jak je starý, co má rád, co ho baví. Jestli to jsou kulatiny. Jaký je tvůj rozpočet. To je všechno docela důležité víš.
Mi se třeba líbí manboxeo - je to docela originální, ale dražší. Pak taky nakupuju ráda v mixit, nějaké zdravé müsli a nebo kaše.
Já chlapovi nakupuju jeho oblíbenou kávu, vtipné trenky (represent, dedoles), vtipná trika (geekshirts). Nemusí moc čokoládu, tak místo toho mu kupuju třeba nějaký stírací los. Jednou jsem mu koupila Jack Daniel's. Prostě to co vím, že má rád a že ocení.
Jinak ho prostě poslouchám a když si stěžoval, že má zkažená sluchátka, tak jsem mu koupila nová. Když jsem netušila co mu vzít, tak jsem se ho zeptala a když ani on nevěděl, tak jsem mu dala peníze a k tomu nějaké ty drobnosti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483
7.9.21 18:34

Ty o něm nic nevíš? Jako co ho baví, co má rád, co mu udělá radost? Já vím, že rejpu, ale takovéto dotazy mě vždycky udiví :nevim: Zařiď mu třeba nějaký zážitek, originální výlet, plavbu ponorkou :) Prostě zauvažuj, co chceš, aby měl v paměti navždy spojeno s tebou. I když se třeba jednou rozejdete, aby si vždycky vzpomněl, že s tebou zažil zrovna tohle. Od tohoto bych se odpíchla já.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7156
7.9.21 18:41

Zaplat mu vylet do kosmu. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu