Poradna pediatra
Mudr. Jiří Havránek
A tohle všechno jako nestačí?
ať si vybere nějaké oblečení s oblíbeným hrdinou ![]()
Víc oblečků k panence a různých doplňků pro panenku. Vím, že tam máš psanou panenku. Ale navrhují i jinou panenku.
Naše holky dlouho bavila plavací panenka, která směla do vody. Tu jim poslala švagrová z Anglie. Ale dají se koupit i tady. To byl na dlouho top dárek. Do vany, do bazénu. Všude se nosila.
Napíšu anonymně co stejně staré dceři dáváme letos my (protože o věku a pohlaví dítětě tu veřejně nemluvím).
Povlečení s oblíbenou postavou? ( u nás se to dost mění ).
Jinak u nás si dopis psal i 3.7 leták
Jen to dooost mění ![]()
Jo teď dost jedou i společenské hry - otázky/ obrázky v kostce, čísla - umí číselnou řadu takže počítá, kloboučku hop, zachraňte ledního medvěda a tak …
Příspěvek upraven 19.11.24 v 10:55
@Annonymní_007 @Janča6 To jsou darky co uz dostala minulé narozeniny a Vánoce (kuchynku treba uz dva roky zpet) a nebo zdedila (kolo).
Letos u nas pod stromkem zatim dostane vlackodrahu, nejake obleceni, knizky a jednu balancni hru. Takze bych pro ni chtela jeste jeden vetsi darek.
Ahojky. Já mám tedy už pětiletou, ale loni jsme kupovali jednorožec Luna a Barbie karavan snů, to si přála nejvíc. Pak dělám vždy kosmetický balíček, mám ještě jedno dítě
začala jsem s tím u něj a má to úspěch i u druhého- bomba do koupele, praskající koupel, sliz, různá barevná mýdla, letos jsem sehnala nějakou modelínu na koupání. Obě děti to milujou ![]()
My jsme asi nějaký divný. Od nás rodičů dostane 1až 2 dárky. Úplně přesně vím, že toho bude od ostatních zase tuna.
U nas tedy v tomhle veku kuchynka bavit prestavala, protoze se cim dal vic zapojovala do opravdove. Zato domecek pro panenky, resp v nasem pripade barbiny - a hrani ruznych pribehu s nimi, u toho vydrzi hodiny.
@Atisia píše: Více
Vsak tam pise, ze uz to ma nebo dostane, tzn ne vse dostane letos pod stromeckem ![]()
Nas 3,5 letak dostane magnetickou stavebnici Connetix, na tu se tesim i ja
pak treba muzete vybrat nejakou deskovou hru
Koukni na mamolínu na mamyvrejzi. Česací hlava, kinetický písek. Domeček pro panenky, naše pětiletá si letos přeje přenosný
Příspěvek upraven 19.11.24 v 11:08
Jo. Za Barbie karavan se přimlouvám. Mám ho v práci. Holky jsou nadšené. Zvažuji, že ho pořídíme neteři.
Dcera 3 roky dostane:
Kočárek
Toaletní stoleček
Dětská líčidla
Koala My fuzzy friends
Takové to vejce s plyšákem
Osušku s Frozen
Nějaké pastelky, omalovánky
Princeznovské šaty
Jsou to dárky včetně od babiček.
Od nás rodičů má 4 a víc jich kupovat neplánuju.
Ahoj, potrebovala bych inspiraci jeste na jeden darek (tak do 1500) pro 3,5 letou dceru.
Uz ma nebo dostane od pribuznych: kuchynka, kocarek s panenkou, Albi tuzka, kolo, plastelina, vlackodraha, lego duplo, brusle.
S cim si vase holcicky okolo tech 4 let jeste hraji? Napada me akorat detsky fotak.
Dekuji.