Originální dárek na Vánoce pro přítele

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.11.14 17:25
Dárek na Vánoce pro přítele

Holky, máte už připravený, koupený nebo aspoň vymyšlený nějaký dárek pro přítele?
Mám pocit že je to každý rok pořád dokola :think: - kosmetika, stříbro, trenky :lol: chtěla bych aby letos tohle byly jen takové doplňkové dárky… Podělte se o svém originální nápady :) Vánoce už se kvapem blíží a já jsem ztracená :) Na netu jsou mraky věcí ale zkušenost je zkušenost :)
(zatím pro něj mám poukaz na tetování)

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
mrs.gendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 17:27

Ja objednavam ty vouchery se zazitkama. Z toho je urcite vetsi radost nez z nejaky kosmetiky :pankac:

evill
Závislačka 3775 příspěvků 06.11.14 17:28

Jako originalni to neni, spis uzitecne. Ja leetos zatim holici strojek, elektricky kartacek a bezky. Hm, to bude radosti :lol:

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.11.14 17:28

@mrs.gendy To jo, ale jsem ve 28.tt takže to na nějakou dovču nebo pobyt nevidím… Navíc má přítel práci ve které mu jen stěží daj nějaké velké volno :) Takže nějaké zájezdy padaj… Navíc je to dárek spíš pro dva a pro mě je lepší dát mu něco osobního jako pro něj samotného :)

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.11.14 17:29

@evill Všecko mááá až na běžky, které nepoužívá :)

evill
Závislačka 3775 příspěvků 06.11.14 17:32
@Sabuliin píše:
@evill Všecko mááá až na běžky, které nepoužívá :)

No jo, u nas jsou i ty bezky. Dostane vseho novy model (proto pisu,,to bude radosti,, :lol: ) - nejak se mi zdalo, ze je cas na nove :lol:. Strojek urcite, ten uz ma pet let, kartacek zs tak stary neni ale uz jsou lepsi :lol:

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.11.14 17:35

@evill Právě jsem chtěla letos udělat fakt něco originálního a něco co není na první pohled vidět jako jen praktický dárek který by si stejně musel koupit :) V lednu čekáme miminko takže všecko bude tak nějak nové a orginální tak i ty naše poslední společné Vánoce ve dvou chci udělat moc moc hezké a netradiční :)

mrs.gendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 17:35

No ja koupila indoor vyskove lezeni a jeste jeden pro jeho kamarada, protoze ja musimhlidat mimi. puvodne jsem chtela jizdu tankem, ale to bychom museli do cr. Pristi mu chci koupit jizdu na trati :pankac:

Dafné
Závislačka 3864 příspěvků 06.11.14 17:41

@Sabuliin Zážitek přeci nemusí být jen dovolená, chlapi mají třeba rádi jízdu tankem, nebo sporťákem, skok padákem…atd, na to ti stačí jen pár hodin o víkendu. Ale to musíš vědět ty co ho baví, jestli by něco takového ocenil.
Lístky na nějaký koncert, permice na fotbal…toho se dá vymyslet spousta.

Šarlota4
Extra třída :D 10651 příspěvků 06.11.14 17:44

Pockam si na inspiraci. Mam doma uz spoustu darku a pro nej zadnej a to bych mu chtela udelat nejvetsi radost. Nema rad " mekouse " ani kosmetiku atd tak jsem na to zvedava

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 06.11.14 17:45

Poukaz na tetování je super :palec: Já mám pár drobností- originální záložku do knížky, kalendář s vlaky (jeho záliba), ponožky :lol: Taky přemýšlím nad něčím větším, ale máme kolem Vánoc ještě výročí a muž navíc tricatiny, tak je to náročný :twisted:

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.11.14 17:51

@Dafné fotbal, koncerty, nějake tanky - to nééé na to fakt není :) nenávidí snad všecky sporty krom boxu :D A taková poiukazka na box live bude asi dost mastna a muj rozpocet je taky nějak omezen :P

Sabuliin
Ukecaná baba ;) 1223 příspěvků 06.11.14 17:52

@xFelli Jéééva, toho máte tolik? :) Já teda doufám že zustanem jen u Vánoce a že i Silvestra ještě oslavíme jakš takš :D

Zuzee87
Závislačka 4033 příspěvků 06.11.14 18:03
@xFelli píše:
Poukaz na tetování je super :palec: Já mám pár drobností- originální záložku do knížky, kalendář s vlaky (jeho záliba), ponožky :lol: Taky přemýšlím nad něčím větším, ale máme kolem Vánoc ještě výročí a muž navíc tricatiny, tak je to náročný :twisted:

mame to uplne stejne, na zacatku prosince vyroci, pak vanoce, v lednu ma hned narozeniny a ve stejny den mam termin porodu… :cert:

nastesti teda si pral prilbu na motorku novou at muze jezdit i v zime, k tomu bryle na do te prilby (je to crossove), pak chce kuchynskou zasteru nejakou originalni :-), a jinak vubec netusim.. hlavne ani netusim co si mam prat ja! chceme si koupit dohromady nejaky poradny odstavnovac.. ale jako cim by se me udelalo radost nebo co mam koupit jeste jemu aby tam mel taky nejake prekvapko to nevim… a pak hned narozeniny… :zed:

xFelli
Závislačka 2735 příspěvků 06.11.14 18:13

@Sabuliin @Zuzee87 No letos je to fakt náročný- výročí, Vánoce, únor TP a ty jeho kulatiny :cert:
No ale jako ta kuchařská zastera není vůbec spatnej nápad! :palec:

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Jsi nula, opustil jsi rodinu! Fanoušci grilují Plekance za vyjádření k soudu

Velká spousta lidí mu v rozvodové bitvě fandí, vítězoslavné výkřiky na... číst dále >

Doktor Švarc z Ordinace na lovu: Zounar sbalil sympatickou psycholožku!

Herec Martin Zounar (51), který září v seriálu Ordinace v růžové zahradě coby... číst dále >