Klauna na oslavu - Ostrava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 06.11.14 13:04
klauna na oslavu-ostrava

Dobry den damy, nevite nekdo o nekom kdo by me udelal za levny peniz klauna…z ov! ja bych ho udelala ze sebe ale malej by me hledal atd pak me napadl nekdo z pozvanych ale nikdo nechce:-( nejaky tip…za par dni budou malemu 2rocky a chci fakt nakou show cekam ze me poradite nake spestreni a zabavu dekuji :mavam:

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
AV
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 06.11.14 13:36

My jsme měli na oslavu synových sedmých narozenin KLauna z Balonkova, byl naprosto úžasný, měl program pro děti asi na hodinu, každému udělal z balonků dvě až tři úžasné věcičky, je to sice už 3 roky, stálo to tenkrát 2.100 Kč, ale stálo to za to, děti byly totálně nadšené :-)

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 06.11.14 13:37

Vau ta palka me sokovala :?

Petraa89
Ukecaná baba ;) 1834 příspěvků 06.11.14 13:38

A co třeba starší děti sousedů? A nebo někde vylepit inzerát? Nic lepšího mě nenapadlo :D

AV
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 06.11.14 13:40

No byli nejlevnější, když jsem hledala, tak vše bylo od 3-5 tisíc, takže byli fakt nejlevnější :nevim: levněji snad jedině někdo známý, ale pokud by měl kupovat kostým ( pokud nejsi šikovná a neušiješ ho) a s dětma by to měl umět, aby je trochu zabavil, to stejně přes tisícovku stát asi bude…

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 06.11.14 13:44

Jasne no.neco vymyslet chci at ma fakt ten den jinej nez ostatni davam hafo penez za dort a darky a mame pak vanoce cily nevim nevim s tim klaunem musim vykutit nakou spesl zabavu :D

AV
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 06.11.14 14:13

Znám z vlastní zkušenosti :) my máme syna 15.listopadu, takže nás to taky čeká, jen letos 10.narozeniny :-)… ale do budoucna, pokud můžu poradit (dva ročky je zatím fakt málo), ale až budete pořádat oslavu až bude větší, tak do profi klauna zainvestovat :-)… dnes si syn nevybaví, co dostal za dárky, ale do dneška si pamatuje, co klaun udělal komu z jeho pozvaných dětí, jaké dělal kouzla a jak se všichni řehtali :-)A stejně tak všechny děti si tu oslavu pamatují jako nejlepší oslavu :-) a dokonce se i letos ptali jestli bude klaun :-) a to už jsou velcí „capi“ :-)… tak ať se podaří něco hezkého vymyslet ať má malá krásné narozeniny :-)

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 06.11.14 14:55

Dekuji hele je tedy taky stir jak se chova jako povaha pry jsou zakeraci :D

AV
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 07.11.14 07:31

:-) no štír je povaha výborná sama pro sebe, ale pro ostatní je to masakr :roll:.. je sice moc hodný, dobře se učí, ale je náladový, neustále vyžaduje pozornost, jak není po jeho tak je zle, je neskutečný herec a téměř vždy dostane to co chce:-) ne hned ale všechny k tomu obloukem dokope :-)..takže bych řekla takový sám se sebou spokojený manipulátor :-)… ale každé dítě je jiné, takže třeba bude Vaše malá jiný štíreček :-)

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 07.11.14 13:30

Ne mala malej.tedy takze se mame nac tesit :D uz ted ma vse :D :mavam:

AV
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 07.11.14 14:01

@marisa.en jee já jsem koza, četla jsem malá :-)…neboj aspoň se ve světě neztratí :-) i když teda štíři jsou opravdu mistři světa v brnkání na nervy :-)

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 07.11.14 14:04

Hihi to mi povidej :D no furt premyslim cim ten jeho den d ozivit

AV
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 07.11.14 14:10

Nevím co poradit, když byl Maxík ještě malý a ve školce, tak jsem mu pořádali oslavu v Mc donaldu, taky to bylo fajn, stálo to asi na dvě hodiny tisícovku, ale děti měli paní co jim udělala program, kreslili si, tvořili, dostali jídlo, hračku, podívali se do „zákulisí“ mekáče, hráli si tam v dětském koutku, taky byly nadšené… jinak doma jsme toho moc nedělali, protože vždycky bylo těch dětí víc než by se vlezlo :-)…tak snad někdo něco poradí, nebo tě napadne, držím palce :-)

marisa.en
Kecalka 138 příspěvků 07.11.14 14:12

No snad hele ses z petrkovic jezdivali jsme tam pro chleba a nedavno jsme byli na landeku na bazene. svagrova tam ma v petrkovicich ro­dinu

AV
Zasloužilá kecalka 528 příspěvků 07.11.14 14:15

Jj, jsem z Petřkovic, vím, že tu bazén na Landeku je, ale nebyla jsem tam, máme doma, ale prý je to tam fajn :-) jj místní pekárna Velička je prý vyhlášená stejně jako řezník :-) Moc nevím, bydlíme tu teprve třetím rokem :-)takže ještě nejsme tak úplně zdejší :pankac:

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Po olympiádě jsem chtěla se vším seknout, říká veleúspěšná Sáblíková

Sama jsem byla překvapená z toho, jak jsem letos jezdila v pohodě, bez... číst dále >

Úžasná dvojice Abrhám a Šafránková: Podívejte se, jak jsou si manželé velkou oporou

Na konci letošního roku oslaví osmdesáté narozeniny a zub času se na jeho... číst dále >