Neobvyklý vánoční dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Flora111
Kecalka 116 příspěvků 05.11.14 14:30
Neobvyklý vánoční dárek

Ahoj holky,
napadlo mě zkusit dát manželovi k Vánocům neobvyklý dárek (nebo ne úplně běžný dárek) a to asotrologický nebo numerologický nebo třeba grafologický rozbor osobnosti. Ale nevím jestli by tohle člověka potěšilo. Mě by to třeba potěšilo kdyby mi to někdo dal ale nevím jestli by to potěšilo i ostatní lidi, u manžela nevím, musela bych to zkusit jak by na to reagoval. Manžel se o astrologii nebo numerologii nějak nezajímá ale rozbor osobnosti může být zajímavý a třeba by ho to zaujalo podle mě. Ale ani nikoho neznám kdo to dělá, hledala jsem na google ale musela bych asi někoho oslovit naslepo, nikoho osobně v tomto oboru neznám. A tak se chci zeptat potěšil by vás takovýto typ dárku. Eventuelně neznáte někoho dobrého v tomto typu oboru s kým máte dobrou zkušenost?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Majkelka
Ukecaná baba ;) 1399 příspěvků 05.11.14 14:31

leceni-zivota.cz
Zabývají se i numerologií a dělají i rozbory. Mám vlastní zkušenost, vřele doporučuji.

Levandulina
Kelišová 6289 příspěvků 21 inzerátů 05.11.14 14:35

Me by to radost udelalo. A myslim, ze i pritelovi, i kdyz se o to moc nezajima.Ale kdyz by se to tykalo jeho, tak myslim, ze by radost mel.

Šarlota4
Extra třída :D 10650 příspěvků 05.11.14 14:36

Me asi ne ja sem na tyhle veci az moc realisticka. Ale znam lidi, ktere by takovy darek hodne potesil. Takze zalezi jaky tvuj muz je

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 05.11.14 14:36

Mě by takový dárek potěšil, ale kdo to dělá nevím, nemám zkušenost. Ale třeba mého manžela by to určitě nepotěšilo, nevěří na takové věci. :think:

luciekal
Echt Kelišová 8022 příspěvků 05.11.14 14:37

Pro mě vyhozené peníze

Emilie
Generální žvanilka 20518 příspěvků 05.11.14 14:38

Manžela by to nepotěšilo, a ještě více by ho nepotěšilo, kdyby zjistil, že to něco stálo. (Stal by se opak, t. j. „diskuze“ na téma „vyhazování peněz z okna“.) Prostě tohle ho nebere. :nevim:

Litta
Extra třída :D 13517 příspěvků 05.11.14 14:39

Mě by s tím můj poslal do háje, tomuhle se vysmívá. Vyhozené peníze. ;)

atominnka
Generální žvanilka 22008 příspěvků 05.11.14 14:40

Mě by to nepotěšilo, manžela nas.alo, kdyby vědě, že se za to platí… Ale každý jsme jiný, třeba se to tvému muži bude líbit…

Litta
Extra třída :D 13517 příspěvků 05.11.14 14:40
@Levandulina píše:
Ale kdyz by se to tykalo jeho, tak myslim, ze by radost mel.

No je pravda, že kdyby to byly dvě A4 chvály na něj, tak by to hodně chlapů vzalo na milost. :think: :lol:

vikki.v
Kecalka 149 příspěvků 05.11.14 14:44

Asi bych to zkusila nenápadně naťuknout… My na tyhle věci moc nejsme a manžel by se mi vysmál, stejně jako já jemu :-D
Jestli mu chceš dát netradiční dárek, tak co třeba zážitek na leteckém simulátoru či vyzkoušet větrný tunel? Řídila bych se tím, co má rád :)

merde
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 05.11.14 14:46

Takovy darek bych dala pouze nekomu, kdo o tyto veci projevuje zajem. Urcite ne naslepo manzelovi, ktery se nezajima o tuhle oblast. Myslim si, ze by mohl byt hodne zklamany. Ma to byt darek pro nej ne pro Tebe ;)

Flora111
Kecalka 116 příspěvků 05.11.14 14:47

Je fakt, že je manžel dost šetrný a peníze hlídá, takže je možné, že by to považoval za vyhazování peněz, popravdě takhle se na to dívat mě moc nenapadlo, měla jsem prostě ten úhle pohledu, že to bude rozbor jeho osobnosti a pokud by tam bylo i dost pěkného :lol: tak by se mu to snad mohlo líbit, ale ty peníze to je fakt, že by mi mohl trochu vyčítat. :think:

střepina
Neúnavná pisatelka 16744 příspěvků 05.11.14 14:49

Mě by se to líbilo, ale doma by mi vynadal, že jsem zbytečně vyhodila peníze :roll: dala bych to někomu, koho to zajímá :)

Flora111
Kecalka 116 příspěvků 05.11.14 14:50
@merde píše:
Takovy darek bych dala pouze nekomu, kdo o tyto veci projevuje zajem. Urcite ne naslepo manzelovi, ktery se nezajima o tuhle oblast. Myslim si, ze by mohl byt hodne zklamany. Ma to byt darek pro nej ne pro Tebe ;)

Jo je fakt, že tak se to dá taky brát, že když by se tento typ dárku líbil mě, neznamená to, že manžel je stejný a je pravda, že on je dost realista a chlapi se na tyhle věci dívají taky asi jinak než ženy, ty jsou možná více těmto vědám nakloněny než muži, ale nevím, taky jsem se doposud nějak do hloubky o to nezajímala ale dnes ráno mě to prostě napadlo, co kdybych mu dala takovýto dárek :nevim:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >