Doporučte relaxační masáž v Náchodě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 04.11.14 13:43
Doporučte relax.masáž v Náchodě

Zdravím, doporučte prosím na základě vlastní zkušenosti zařízení v Náchodě, které provádí relaxační masáže. Nejraději bych masáž lávovými kameny. Ráda bych jako dárek zakoupila poukaz, bohužel jsem z jiného města a v Náchodě nemám s tímto žádnou osobní zkušenost. Chtěla bych doporučení, aby masáž za něco stála. Nerada kupuji na blind.
Děkuji :kytka:

Reakce:
Salorka
Závislačka 4319 příspěvků 04.11.14 19:04

Určitě studio na Komendě, mají široký výber masáží :-D Navíc je tam vlasové i kosmetické studio ;-)

marrlinka
Závislačka 2997 příspěvků 04.11.14 21:13

@SarkaLo dekuji moc. A mela bys prosim presny nazev, adresu, webovky,…neco :) ja to v nachode prave vubec neznam, takze nevim, podle ceho a kde hledat :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vyšší rodičovská se bude týkat jen dětí narozených od roku 2020

Výše rodičovského příspěvku od příštího roku vzroste. Na více peněz si... číst dále >

Trendy světa podlah pro rok 2019? Známe je

Odborníci rok od roku představují nejnovější módní trendy. Ne jinak je tomu i... číst dále >

Články z Expres.cz

(Ne)jezte vejce, (ne)jsou zdravá: Odborníci se zase přou o to, zda škodí, nebo ne

Velikonoce jsou za dveřmi a s nimi i tradiční extra nálož vajec, která jsou... číst dále >

„Všichni mě uráželi! Měl jsem trému, teď je ze mě introvert,“ vzpomíná Ondřej na Taxík

Před několika lety sympatického Ondřeje napadlo, že zkusí štěstí v televizní... číst dále >