Klučičí dárky, s čím si bude hrát?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 02.11.14 11:00
Klučičí dárky

Ahoj, vím, že na dárky je tu milion diskuzí. Mě by zajímalo s čím vyloženě klučičím si hrají vaši kluci?
Máme čtyřletou holku, po ní spoustu hraček holčičích i unisex jako duplo, vláčkoráha apod.
A tápu, co pořídit synovi, teď má 16.měsíců, ale i do budoucna.
Hrají si vaši kluci třeba s takovým tím výrobním ponkem a nářadím? A je lepší dřevěné nebo plastové? a nářadí?
Prosím o tipy, ideálně od toho roku a půl do čtyř let :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
catherine100
Vesmírná mluvilka 30563 příspěvků 02.11.14 11:05

Ponk máme plastovy, bavil ho chvilku, než zjistil, že toho tou pilou moc nepřízeň :mrgreen: a vrtačka je lepší ta tatovo…

U nas frčí jeřáby, odtahovky, traktory a bagry jinak nic moc…puzzle, kreslící tabule

Svistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 02.11.14 11:06

@zichisek Kluk si dlouhodobě vyhraje s vláčkodráhou, duplem (musí to mít teda kolečka) a balonem. Občas vytáhne nějakou hrací hračku (zpívající plyšák, knížka, hrací stoleček), ale dlouho u toho nevydrží. Na ven plastová motorka a velká auta na písek (bagr, traktory s návěsem, náklaďáky). V poslední době občas skládá z dřevěných kostek.
Vkládačky a jiné „rukodělné“ hračky ho zatím nezajímají.

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 02.11.14 11:08

Tak to si s radostí počkám na odpovědi, ten ponk chci zrovna kupovat pod stromeček :think: Jinak budu určitě kupovat vlackodrahu, dřevěné pexeso a domino s krteckem a dal tak nějak tápu :oops:

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 02.11.14 11:08

U nás jsou to pořád dokola jen auta a vláčky. Malého snad nic jiného ani nezajímá. :roll:

Jinak občas ještě vezme na milost právě to Duplo, magnetickou tabulku, vodové barvy, knížky, ale to je všechno unisex… :nevim:

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 02.11.14 11:09

A auta u nad frci jak u 3 letého, tak i u 17ti měsíčního, nejraději mají popelářské auto :mrgreen:

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 02.11.14 11:11

@Ivaneska Dřevěné pexeso? Díky za tip! :palec:

Svistice
Neúnavná pisatelka 17757 příspěvků 10 inzerátů 02.11.14 11:12

@Ivaneska Myslíš, že toho 17 měsíčního bude v nejbližší době bavit to dřevěné pexeso a domino? Mě by se to sice líbiolo, ale kluka nebere ani dřevěná vkládačka, takže pochybuji, že by si s tím teď hrál. Takže s koupí asi ještě několik měsíců počkám, ať se mi to tu neválí. :think:

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 02.11.14 11:12

@lovesmile jj, objevila jsem ho včera náhodou, ty papírové už jsou u nás zničené :roll:

luca001
Ukecaná baba ;) 2369 příspěvků 02.11.14 11:13

U syna vedou už delší dobu autíčka (teď má 3,5 roku). Jestli mohu doporučit značku, podívejte se na autíčka Bruder. Teď jsem objednavala další k Vánocům a jsou fakt krásná i když dražší…

lovesmile
Kelišová 6583 příspěvků 02.11.14 11:15

@Ivaneska Však právě, ty papírové jsou naprd. Měli jsme jich několik a hlavně se mi nechtělo nikdy uklízet, když bylo po celém bytě. :roll: Tohle je super, určitě pořídím. :pankac:

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 02.11.14 11:15

@Svistice tak Domino ho určitě bude bavit, obzvlášť když bude s krteckem, pexeso bude spíš pro 3 letaka, ale časem ho určitě využije i ten mladší, on je hodne šikovný a chytrý, velice rychle chápe co se po něm chce ;-) Je i motoricky na svůj věk hodně napřed.

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 02.11.14 11:17

Jo a ještě budu kupovat dřevěné navlekaci korálky, snad nebudu chodit a sbírat je po celém bytě :nevim: Objevila jsem i elektronickou knihu se zvířátky a u té tápu, zda to bude děcka vůbec bavit :nevim:

audik
Závislačka 3854 příspěvků 02.11.14 11:17

U nás jedou hlavně traktory a vozidla od značky bruder. Prvního dostal na roce a půl a drží dodnes. S tím si hraje pořád. Ponk by byl u nás zbytečnej, mnohem víc ho zajímalo skutečné nářadí. Letos dostane už takové lepší autíčko na vysílačku. Velkou radost mu udělalo kolečko (kortouč) když byl malej, že mohl vozit písek.

AniNevim
Neúnavná pisatelka 16985 příspěvků 02.11.14 11:18

U nas tez je v kurzu opravdove naradi. Takze spis poridit opravdovy maly aku sroubovak, baterku… Jinak bagry, traktory a vlacky uspech maji. Popelari take, potom co je okoukal v realu. Ze vseho si udela cistici vuz. Vcera si jej udelal z valecku na malovani. Uz hodne dlouho leti pokladna, tu ma detskou. Jinak naradi a nadobi, vc. surovin musi byt opravdove :roll:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Libuška Šafránková na pohřbu Stanislava Zindulky: Celý život se o nás staral

Únorový pohřeb svého objevitele Václava Vorlíčka vynechala, se svým pedagogem... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >