Kalendář z fotek k vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Moise
Hvězda diskuse 38947 příspěvků 15 inzerátů 30.10.14 13:55
Kalendář z fotek k vánocům

Ahoj, prosím o tip, kde necháváte dělat kalendáře z fotek k vánocům?
Chtěla bych nějaký opravdu kvalitní, na ceně zas tolik nezáleží, teda pokud nebude stát litr :mrgreen: Máme profi fotky focené pro tento účel, tak bych to nerada zabila špatným tiskem… Bývají třeba před vánoci ještě nějaké akce?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Nikeyla
Zasloužilá kecalka 813 příspěvků 30.10.14 13:56

Takové akce bývají hodně na slevomatu a takových podobných stránkách. :)

smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 30.10.14 13:59

Akce na fotokalendáře jsou už v běhu, někde ještě budou. my si necháváme už asi 4 rok dělat kalendáře u 24print.

Moise
Hvězda diskuse 38947 příspěvků 15 inzerátů 30.10.14 14:00
@Nikeyla píše:
Takové akce bývají hodně na slevomatu a takových podobných stránkách. :)

no tentokrát bych se slevomatu asi radši vyhla, mám tam odtamtud několik velkoformátových fotek, některé jsou super, některé vyloženě děsný :?

Moise
Hvězda diskuse 38947 příspěvků 15 inzerátů 30.10.14 14:03

@smudlinky díky a jaký přesně necháváš, ten obyč nebo luxusní?
Formát předpokládám A3, že :think:

HankaHK
Závislačka 4459 příspěvků 55 inzerátů 30.10.14 14:10

Taky už 4 rok mám ze 24print a spokojenost, navíc jednoduchá obsluha.

smudlinky
Závislačka 2652 příspěvků 282 inzerátů 30.10.14 14:10

Necháváme si dělat obyčejné nástěnné vel. A3, ale záleží a Vás co preferujete. Liší se tuším pouze v kvalitě použitého papíru.
Kamarádka si nechává dělat stolní a je také spokojená :D :)

Lejaa
Echt Kelišová 8960 příspěvků 30.10.14 14:25

Pěkné motivy dělá 24print, i když my byli docela zklamaní, ale to byla vina spíš nekvalitních fotek, než tisku. Jediné, co mě mrzelo, že nám to označilo, že fotky jsou OK, ale ve výsledku to bylo zklamání. Ale když máte profi fotky, tak se není myslím čeho bát.
Taky jsme nechávali u Happy foto a tam jsme byli moc spokojení, budu se vracet vždy k nim:)

zichisek
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.10.14 14:36

Taky už budeme mít čtvrtý z 24print :)

AnastazieB
Echt Kelišová 8551 příspěvků 31.10.14 14:37

Taky dělám už několikátý rok u 24print a jsem spokojená. Akorát nevyužívám ty jejich motivy, ale dělám si své vlastní, nahrávám to tam celé jako fotku. Myslím, že teď běží jedna akce, ale do Vánoc by měla být ještě jedna.

Moise
Hvězda diskuse 38947 příspěvků 15 inzerátů 31.10.14 14:56

Holky děkuju moc, koukala jsem včera na ten 24print a líbí se mi tam i ten stojací kalendář, tak to asi vezmu, jen jsem to zatím zběžně projela a žádný motiv mě tam nezaujal :think: Máme bohužel všechny fotky v podzimním tonu na barevném listí, takže možná nechám jen vyloženě tu fotku..

Ještě se zeptám, jestli si necháváte dělat lesk nebo mat??

@AnastazieB jaká akce bývá ještě? protože zatím tuhle 4 za cenu 3 nevyužiju, potřebuju jen jeden nástěnný a případně jeden stojací…

AnastazieB
Echt Kelišová 8551 příspěvků 31.10.14 15:15

@Moise podle mně ještě bude nějaká sleva v procentech. Taky čtyři kalendáře nevyužiju. Ale už si nepamatuju, jak přesně jsou ty akce (přestože jsou každý rok stejně :D ).

Moise
Hvězda diskuse 38947 příspěvků 15 inzerátů 31.10.14 17:49

@AnastazieB aha, díky, tak to by mě asi vyhovovalo víc. A dá se tam ten kalendář nějak uložit pod profil a poslat až později?

AnastazieB
Echt Kelišová 8551 příspěvků 31.10.14 17:51

@Moise ano dá, zaregistruješ se a pak ho tam nahraješ a měl by tam zůstat.

mooch
Extra třída :D 13851 příspěvků 31.10.14 17:53

Tusim ze byva sleva 20%

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Proměna Sanny z VyVolených: Ze čtvrttunové ženy je dnes krasavice

Žádný jiný účastník reality show VyVolení neměl takové tělesné proporce jako... číst dále >

Hrad ve skále, který chátrá. Jaký je příběh Krejčířovy vily a proč se ji lidé bojí koupit?

Kdysi to v honosné a vysokou zdí opevněné vile tyčící se nad městečkem... číst dále >