Dárek pro tchána a tchýni k Vánocům

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
IvanaL
Povídálka 15 příspěvků 27.10.14 10:59
Dárek pro tchána a tchýni k vánocům

Zdravím, prosím potřebovala bych poradit dárek k vánocům pro tchána a tchýni oba mají 40 let, a jsou pohodoví, pro každou srandu. Tchýně se orientuje v kuchyni dobře peče, stará se o domácnost, ráda cvičí. Tchán zájem o hudbu- metal, hraje na kytaru, zpívá, zájem o včely… Nějaké nápady??

Reakce:
levandule23
Zasloužilá kecalka 538 příspěvků 27.10.14 11:11

Tchýně poslouchá podobnou muziku jako tchán? Napadly mě lístky na nějaký koncert. Moji rodiče by sami od sebe na žádný nešli, ale když jsem jim koupila lístky, tak je to donutilo a pak byli nadšení :)

Safrane
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.10.14 11:16

@IvanaL Vybral bych na nějakém slevovém portálu příjemnou večeři nebo třeba i večeři s ubytováním na jednu noc, někde poblíž. Jsou to hezké akce a většinou je na co vzpomínat. :kytka:

mischelinka
Kelišová 6513 příspěvků 27.10.14 11:38

Pro tchýni cvičební podložku, nějaký dres, permanentku na cvičení, předplatné nějakého oblíbeného časopisu, nebo hezké vychytávky do kuchyně mívá Tchibo. Nebo co tchyni domácí pekárnu?
Ještě mě napadá společný dárek - něco z toho slev. portálu, jak už někdo psal. Víkend v horách, divadlo, koncert, večeře, společnou masáž…
U chlapa to bývá horší, u tchána mě napadá CD, lístky na koncert, medovinu, pokud je vinař, tak lepší víno :nevim:

MMarcela
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 122 inzerátů 29.10.14 20:14

A co něco společného? Já loni tchýni a tchána poslala na víkend do vinného sklípku na ochutnávku. Bylo to s noclehem a rautem. Poukaz se líbil. Naši ho též dostali a také spokojenost. Termín si vyybrali dle sebe, koupila jsem voucher.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >