Jaká bižuterní sada se hodí k mým šatům?

Fotoalbum tématu (15) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 19:50
Jaká bižuterní sada se hodí k mým šatům?

Ahoj, líbí se mi tyhle bižuterní sady ale nevím která sada se líp hodí k mým šatům?

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Malaga
Nadpozemská drbna 25332 příspěvků 25.10.14 19:54

Tak ono záleží i jaký máš tvar obličeje a jaký budeš mít účes- podle toho bych volila naušnice - jestli kratší nebo delší visací.
Jinak nejvíc se mi líbí ty „rozptýlené“ perličky - prostřední řada úplně vpravo ;)

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 25.10.14 19:56

Mě se líbí všechno kromě těch nevisacích… taky jsem perly strašně chtěla, ale jsem pověrčivá :oops:

monrom
Nováček 25.10.14 19:57

Souhlasim, předposlední fotka bižu je asi nejlepší a to proto, že jsou nejjednodušší. Šaty jsou dosti zdobené, tak je potřeba jednodušší doplněk. Navíc já osobně ani netušim, co za zdobení (myslim tvar, velikost) je na šatech, nevidím to ostře. Určitě to chce stejný tvar a nejlépe i velikost a samo stejnou barvu.
Takhle „z dálky“ bych vybrala ty předposlední tedy.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 25.10.14 19:57

Nejsvatebněji na mě působí ty na 6.obrázku.

bobr123
Zasloužilá kecalka 964 příspěvků 25.10.14 19:57

Taky hlasuju pro v sadu v prostredni rade uplne vpravo.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 20:00
@Malaga píše:
Tak ono záleží i jaký máš tvar obličeje a jaký budeš mít účes- podle toho bych volila naušnice - jestli kratší nebo delší visací.
Jinak nejvíc se mi líbí ty „rozptýlené“ perličky - prostřední řada úplně vpravo ;)

Tvar obličeje mám kulatý, účes vyčesaný, v účesu bych chtěla mít i závoj a budu mít bolérko na sobě. Tyhle sady nemají nikde u nás na prodej, jedině na internetu.

Rozinka24
Kecalka 228 příspěvků 25.10.14 20:02

Líbí se mi ta první i poslední sada, přijdou mi originálnější, ale k šatům a k tomu, co ještě píšeš, se asi vážně nejlíp hodí ty předposlední, „rozptýlený“ korálky.

Melody 4
Extra třída :D 11693 příspěvků 25.10.14 20:03

Tak já nevím ale ta předposlední mi příjde nejhorší varianta, vypadá to šíleně lacině. Já bych volila číslo 2 :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 20:03
@monrom píše:
Souhlasim, předposlední fotka bižu je asi nejlepší a to proto, že jsou nejjednodušší. Šaty jsou dosti zdobené, tak je potřeba jednodušší doplněk. Navíc já osobně ani netušim, co za zdobení (myslim tvar, velikost) je na šatech, nevidím to ostře. Určitě to chce stejný tvar a nejlépe i velikost a samo stejnou barvu.
Takhle „z dálky“ bych vybrala ty předposlední tedy.

Další foto šatů.

Janha
Ukecaná baba ;) 2422 příspěvků 25.10.14 20:11

Ja jsem pro tu sadu, kde je i naramek, neprijde mi tak fadni jako ty ostatni.

Manaja
Závislačka 3474 příspěvků 25.10.14 20:15

Já bych k šatům volila sadu, která je na 4. obrázku. :)

Diggy
Ukecaná baba ;) 1824 příspěvků 25.10.14 20:22

Taky jsem pro předposlední obrázek, ty jsou takové jemné a pěkné

Rozinka24
Kecalka 228 příspěvků 25.10.14 20:25
@Janha píše:
Ja jsem pro tu sadu, kde je i naramek, neprijde mi tak fadni jako ty ostatni.

To mi taky tak přijde. Včetně toho, jak tady někdo psal, že ty předposlední jsou takový laciný (nemyslím to zle, ale přijdou mi dost okoukaný, dřív to snad měla každá druhá na plesech).

mila.dka1
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 20:26

Já bych si vybrala ty předposlední, foto značené č.5. Resp.se mi jako jedinné líbí.

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

5 důvodů, proč Tereze H. pákistánský kriminál může ve finále jen prospět

Pašeračka Tereza Hlůšková (22) od soudu v Pákistánu odešla s trestem odnětí... číst dále >

Nový život v Hurghadě: Češi se na důchod stěhují do Egypta, je tam třikrát levněji!

Bohatší západní sousedé se na stáří stěhují za sluncem a mořem do Španělska,... číst dále >