Jaká bižuterní sada se hodí k mým šatům?

Napsat příspěvek
Velikost písma:
304
25.10.14 20:25
@Janha píše:
Ja jsem pro tu sadu, kde je i naramek, neprijde mi tak fadni jako ty ostatni.

To mi taky tak přijde. Včetně toho, jak tady někdo psal, že ty předposlední jsou takový laciný (nemyslím to zle, ale přijdou mi dost okoukaný, dřív to snad měla každá druhá na plesech).

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
mila.dka1
25.10.14 20:26

Já bych si vybrala ty předposlední, foto značené č.5. Resp.se mi jako jedinné líbí.

  • Citovat
  • Upravit
16986
25.10.14 20:26
@Melody 4 píše:
Tak já nevím ale ta předposlední mi příjde nejhorší varianta, vypadá to šíleně lacině. Já bych volila číslo 2 :)

take bych na svatbu zvolila vyse uvedenou sadu, ze stejnych duvodu.
I kdyz na vsedni dny mam radeji jemne jako ta predposledni, tak na svatbe bych se snazila mit to, kde nebude videt saturna.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
6398
25.10.14 20:26

Náhrdelník bych vynechala, vzala bych jen náušnice a náramek, perličky už jsou na šatech. Ta předposlední je pěkná, ale ne na svatbu, silon ty šaty shodí…

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
797
25.10.14 20:30

Obrázek č. 4, jediné vypadá trochu slavnostněji. Co se týká pověrčivosti, tak předpokládám, že to nejsou pravé perly, tudíž se normálně můžou mít :)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
3347
25.10.14 20:31

Volila bych ty první. Asi že na šatech už je korálků dost

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
841
25.10.14 20:32

V jednoduchosti je krása.
Já osobně neměla na krku nic a taky jsem měla korzetový šaty.
A jestli máš ještě bolerko (k takovým zdobeným šatům? :think: ) a závoj,
ať nejsi přeplácaná.
Naušnice jo, krátké, jednoduché, obrázek 7.
A pokud fakt teda něco na krk, tak taky sedmička.
Líbí se mě všechny, ale nemám ráda přezdobenost.
Vyniknout musí jiné, důležitější - šaty, kytka.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
632
25.10.14 20:39

Zvolila bych tu rvní sadu. Jinak se mi nejvíc líbí nenápadná sada „5.jpg“, ale jsou to zase dva jiné druhy perliček lišících se od těch na šatech. Tak k těmto konkrétním šatům spíš tu první, ladí mi líp.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
2660
25.10.14 20:40

Měla jsem k podobným šatům sadu podobnou té předposlední a vypadalo to moc hezky, jemně… :palec:

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
25221
25.10.14 20:52
@Rozinka24 píše:
To mi taky tak přijde. Včetně toho, jak tady někdo psal, že ty předposlední jsou takový laciný (nemyslím to zle, ale přijdou mi dost okoukaný, dřív to snad měla každá druhá na plesech).

Tak nějak ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
841
25.10.14 21:23

Mě přijdou laciný všechny.
Pokud to nebudou teda opravdový perly.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
35467
25.10.14 21:25

Ja bych si nevzala nic, nebo neco uplne jineho. Na satech podle me perlicky nejsou, tak bych je nevolila ani na krk.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
1641
25.10.14 21:31

Taky bych vzala jen náušnice a něco do vlasů. Aby toho nebylo moc.

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
3.11.14 20:42

Ahoj, než jsem se rozhodla koupit tu sadu číslo 5,tak mi ji prodali ale našla jsem jiné 2 sady a nevím kterou.

  • Citovat
  • Upravit
26270
3.11.14 20:43

Za mě - fotka s centimetrem ;)

  • načítám...
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Breno poradna - podlahové krytiny

Ikona - Jiří Novotný

Jiří Novotný