Dětská oslava

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 18:49
Dětská oslava

Dobrý večer všem! :kytka: Chtěla bych synovi uspořádat oslavu k 5. narozeninám. Vzhledem k tomu, že je má v prosinci, bude oslava muset být určitě uvnitř. Ale nechci ji dělat doma.

Nedávno jsme byli na perfektní oslavě, která se konala ve školce. Byla to klasická státní školka, k dispozici byla herna s hračkami, kuchyňka a jídelna spolu se zahradou. Po oslavě přišla paní ředitelka osobně uklidit. Cena nebyla vysoká - zkrátka NAPROSTO IDEÁLNÍ! :palec: Ale bohužel úplně na druhém konci Prahy. Nevíte o nějakých šikovných prostorách, kde by mohlo být přes 10 dětí, vyhrálo si a nestálo to „majlant“?

Moc prosím o všechny návrhy. Okruh přibliženě Dolní Počernice, Hostivař, Štěrboholy, Malešice, Měcholupy… Zatím jsem našla pronájem prostor školky v Toulcově dvoře. Ale hledám dál, jestli nevíte o něčem ideálním… :think: Prosím??? :kytka: Díky!

Anonym vzhledem k uvedení místa a věku dítěte.

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 19:42

Dám ti kontakt na Klubiště ve Stěrboholích, napiš jim svůj dotaz, třeba se dostaneš odpovědi. Vede to jedna maminka, která má opravdu přehled.

klubiste@gmail.com

Omlouvám se za anonym, ale nechci veřejně psát, že jsem odsud. ;)

Shari81
Kelišová 6074 příspěvků 25.10.14 19:45

Ahoj, mrkni na http://www.koalacafe.cz/ je to tam fakt krásný..

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 19:54

Holky díky! :kytka: To Koalacafe jsem bohužel vyloučila. Je to moc drahé a navíc už jsme tam na oslavě byli a když je tam víc lidí, je to hloupé… Maminky si na to dost stěžovaly. Ale hlavně ta cena s těmi podmínkami mi přijde až nehorázná.

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 25.10.14 21:29

Chodíme sem, je to moc pěkný, naši kamarádi tam každoročně pořádají oslavu pro jejich 2 synky. Uklidit to teda musíme sami, ale není to nic hrozného. Hosté s dětmi pomůžou při odchodu poklidit hračky a oni si jen poklidí tu jídelní část s kuchyňkou a vynesou odpadky.

http://www.veselycertik.cz/…fotogalerie/

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.10.14 21:46

@Tina1 Děkuji moc! :hug: Něco takového hledám… Mohu se zeptat, kolik lidí se tam tak vejde? Obávám se, že dorazí tak kolem 15 dětí plus někteří rodiče… Dětem bude 4 - 6 let. A netušíš, kolik to tak orientačně vyjde? Nenašla jsem to na stránkách… Díky! :kytka:

Moni25
Generální žvanilka 20509 příspěvků 26.10.14 07:40

Bohuzel neporadim, jsem z druheho konce Prahy :/
Proto me ale zaujala Tva zminka, ze jste nekde toto zazili-nemohla bys mi napsat kde? Klidne SZ..
 Diky!!

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 26.10.14 09:22

To se tam v poho vejde, nás taky tak nějak bývá a dospělých možná i něco víc, oslavenci tam mají i prarodiče. Asi kdyby jste si všichni v jednu chvíli chtěli všichni sednout k jídlu, tak to by ty stoly nestačily. My tam vždycky máme jen nějaké občerstvení do ruky, rodiče různe průběžně ujídají a dohlížejí na děti, takže se to nějak rozptýlí. Všichni se tam sejdou najednou akorát na dort, děcka se nahrnou okolo oslavenců, daj si dort a pak si daj dospělý. Věkově je to podobné, moje dcerky maj 5 a 3, oslavenci 6 a 4.
Ceník na stránkách je zde:
 http://www.veselycertik.cz/…nove-oslavy/

Nikdo nás tam nehlídá, nechodí kontrolovat nebo tak něco.
A asi včas rezervovat termín, myslím, že tak měsíc dopředu, abys dostala přesně ten den, co chceš:-)

Jestli se Ti to líbí a máš to blízko, tak by asi bylo nejlepší tam dojít kouknout, když maj hernu nebo nějaké kroužky a omrknout ty prostory.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.10.14 09:50
Zakl.

@Tina1 Děkuji ještě jednou. Já se pak podívala na fotky z nějakých akcí i s dětmi a už bylo vidět, že to tam je docela velké. Ony ty fotky prázdných místností klamou. Díky i za upozornění s termínem. Mně je to vlastně trochu jedno, dítě je na Vánoce, tak to musím udělat nějak buď před Vánoci nebo po nich. Takže jsem trochu flexibilnější. Zajdu se tam určitě mrknout.

:kytka: :hug: Hezkou neděli!

Tina1
Kecalka 479 příspěvků 26.10.14 10:05

Jo to znám, starší je pár dní před vánoci a děláme to radši o týden dřív, protože týden před vánoci už se to fakt nikomu nehodí.
Tak ať se Vám to líbí a oslava se vydaří.

NikaXS
Kecalka 265 příspěvků 12.01.15 13:52

Pro pripad potreby program na detske oslavy:

www.kidsparty.cz

malovani na oblicej, balonky, vytvarny program, hry, souteze, mozno v klaunskem…
Cena podle dohody.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 26.05.18 08:07

Moje dcera si přála k narozeninám dětskou oslavu. Dětskou oslavu jsem jí udělala a myslim, že se to líbilo všem detem. Teď ma oslavu jedna holčička a mou dceru nepozvala. Duvod nevím, neresim. Bohužel dcera se to dozví a já nevím, jak ji to vysvětlit. Určitě ji to bude strašně líto. Dcera dostala od té holcicky dost velky darek. Mám nějaký dárek koupit a holčičce předat? Zajímá me váš názor.

kacakaca
Závislačka 2680 příspěvků 26.05.18 08:19

Ja bych koupila a nechala malou poprat, k narozeninam se nepreje jen na oslave. Ja to znam, u nas je kazdy den plno deti, na oslave taky, ale na svou oslavu moje deti zve jedina rodina, ostatni si asi rikaji proc, kdyz zitra ty jejich deti u nas budou veceret, tak jim muzem rovnou i poprat. :nevim:

hapolda
Ukecaná baba ;) 1211 příspěvků 26.05.18 08:21

Ta holcicka taky bude mit oslavu s kamarady a vasi dceru nepozvala?? V tom pripade nevim proc bys ji mela kupovat darek. Pokud je oslava jen v kruhu rodiny, darek bych ji koupila

Uživatel je onlineHanka1
Extra třída :D 14261 příspěvků 26.05.18 08:25
@hapolda píše:
Ta holcicka taky bude mit oslavu s kamarady a vasi dceru nepozvala?? V tom pripade nevim proc bys ji mela kupovat darek. Pokud je oslava jen v kruhu rodiny, darek bych ji koupila

Presne tak, v tomhle pripade bych taky zadny darek nekupovala.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

Články z Expres.cz

Kopřivová a Šafářová ve společné lóži: Holky si předávaly rady a zkušenosti

Obě žily v jiných světech, jedna profesionálně hrála tenis, druhá se snažila... číst dále >

Noční harašení Pavla Řezníčka: Po litrech alkoholu osahával svou múzu

Charismatický herec Pavel Řezníček (52) přišel na České lvy za gentlemana,... číst dále >