Dárek k Vánocům, Dolce gusto nebo kontaktní gril

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Katka.U
Kecalka 256 příspěvků 24.10.14 11:34
Dolce gusto - Kontaktní gril

Zdravím dámy, mám dotaz. Chci koupit pod stromek společný dárek pro nás doma, buď Dolce gusto na kapsle, nebo kontaktní gril, cena by měla být do cca. 2000tis. Jsou to dvě věci, co jsme vždy přemýšleli koupit a zatím se k tomu nedostalo. Můžete mi napsat prosím, která má některou z těchto věcí doma, značku a spokojenost? děkuji moc za názory a postřehy :mavam:

Reakce:
FreeLady12
Nadpozemská drbna 26578 příspěvků 24.10.14 11:46

Já mám Dolce Gusto… a spokojenost. Využíváme dost  :palec:

edit: už cca 3 roky :palec:

Katka.U
Kecalka 256 příspěvků 24.10.14 11:50

@Cmochy
A prosim ktere? Koukala jsem ze je vice druhu a jsem z toho jelen, nerozumim tomu moc, jestli ma napenit a nektere napeni malo :nevim: proste jsem trosku mimo :mrgreen:

Adélky
Neúnavná pisatelka 19747 příspěvků 24.10.14 11:51

Mně tady Dolce Gusto stojí a práší se na něj - moc drahý provoz :(. Ale pokud to neřešíte, kafe je z něj výborné :palec:.

FreeLady12
Nadpozemská drbna 26578 příspěvků 24.10.14 11:56
@Katka.U píše:
@Cmochy
A prosim ktere? Koukala jsem ze je vice druhu a jsem z toho jelen, nerozumim tomu moc, jestli ma napenit a nektere napeni malo :nevim: proste jsem trosku mimo :mrgreen:

Já mám tenhle typ… tedy v černé

A teda já neshledávám problém. :nevim: Jako jasně, že mlíko do latté ti to nenašlehá, ale chuť to má výbornou. Hlavně vanilkové latté :jazyk:
Manžel ujíždí v zimě na horké čokoládě a spousta přátel k nám chodí na presso :kytka:
Takže nám bohatě stačí tyhle kapsle… latté, chococino a presso :palec:

Kačkerezáda
Ukecaná baba ;) 1137 příspěvků 24.10.14 13:54

@Katka.U my máme obojí a obojí je super. Dolce gusto jsme koupili tučňáka, takže tuším piccollo, bohatě stačí, má menší nádobku na vodu, není problém dolít a dvě latté z nádobky s přehledem uděláš, máme ho už tři roky a spokojenost maximální, kafe výborný. Kapsle kupuju v akcích.
Kontaktní gril máme od ety, je z toho vynikající kuřecí steak, ale dělám v něm i klasické toasty, místo toustovače a chutnají nám taky moc, navíc na ně lze použít i jiný chleba než jen toastový. Milujem i zapečený bagety.
Takže za mě obojí. Hele to piccollo se dá koupit v akci kolem tisícovky. A za tu druhou určitě seženeš i kontaktní gril. Nejsem moc zastáncem hraní si na značky, všechno je to spotřební elektronika, pokud vydrží pár let jsem spokojená.

Katka.U
Kecalka 256 příspěvků 24.10.14 14:37

@Kačkerezáda Dekuji,take jsem koukala na tucnaka, protoze pri porovnani ma stejne funkce jak ty drazsi verze. Take nekoukam na znacku, hlavne podle recenzi a celkove spokojenosti uzivatelu. No nic, jeden den sednu a budu vybirat.
Dekuji vsem :kytka:

Kajuska89
Stálice 60 příspěvků 24.10.14 14:47

Já mám kontaktní gril Tefal, stál mě asi kolem 1500 Kč. Jsem s ním ohromě spokojená. Dělám na něm všechny steaky - kuřecí, vepřové, hovězí, je to rychlovka, protože je nemusíš obracet a za pár minut je hotovo. S oblibou na něm dělám i mleté maso, za 6 minut je hotové. Jinak samozřejmě lze používat i na toasty, na grilování hermelínu, grilování jakékoli zeleniny…A nejlepší je ten kontaktní gril, který se dá rozložit, vznikne tak docela velká plocha a poslouží i k příjemné venkovní grilovačce na balkoně nebo předzahrádce. Údržba je velmi jednoduchá, grilovací pláty se dají do myčky.

Katka.U
Kecalka 256 příspěvků 24.10.14 15:19

@Kajuska89 jestli je to ten co jsem koukala od Tefalu, tak je to fajn, presne uz nevit ten typ, prave me tam zaujalo to, ze ty plotny jdou oddelat. Muzu se zeptat, je tam i vetsi nadobka na odkapavani?

Kajuska89
Stálice 60 příspěvků 24.10.14 15:29

@Katka.U Mám přesně tento typ https://www.mall.cz/…-minute-gril. Nádobka na odkapávání tam bohužel není žádná, je třeba dát pod odtokovou drážku malý talířek. To je sice trochu nepraktické, ale nějak mi to nevadí, jen na to člověk musí myslet, že tam má ten talířek dát. Jinak mám ho už rok, používám ho opravdu často a naprosto bez problémů.

Zireael
Ukecaná baba ;) 1788 příspěvků 24.10.14 16:23

Máme Dolce Gusto a maximální spokojenost. Akorát doporučuju koupit s automatem, nebudeš u toho muset stát a odhadovat množství vody.

Elenloth
Závislačka 4042 příspěvků 4 inzeráty 24.10.14 17:26

Mám Dolce gusto už dlouho, takže nějaký starší typ. Jediné, co mě štve je stále stoupající cena kapslí. Na víc kafí denně je to už fakt drahé. A dneska bych si asi koupila ten s automatickým dávkováním vody, ať u toho nemusím stát.
Kontaktní gril bychom doma asi nevyužili. Vlastně ho tak trochu mám, protože mám toastovač 3v1, ale nemá to asi dostatečný výkon takže ten gril nehřeje jak bych si představovala.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Každá ponožka jiná na podporu lidí s Downovým syndromem

21. března je Světový den Downova syndromu, který bývá označován také jako... číst dále >

Články z Expres.cz

Bývalý Terezin právník Zafar: Udělala chybu, že mě vyhodila. Já bych ji osvobodil!

Úsměv vystřídal pláč. Češka Tereza Hlůšková (22) za pašování heroinu... číst dále >

Česká novinářka Engelová: Pro Terezu je trest výhra, na odvolání bude čekat roky

Téměř devět let v pákistánském vězená si bude muset odsedět Češka Tereza... číst dále >