Vánoce - dárky pro půlroční dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
pkz
Závislačka 4480 příspěvků 04.11.14 21:09
Vánoce - dárky pro půlroční dítě

Maminky, Vánoce se blíží, tak se chci přeptat na vaše tipy, co pod stromeček pro půlroční dítě. Vím, že v tomto věku nic moc nepotřebuje za hračky - spíše bych to viděla tak, aby ty dárky byly pro pozdější věk - těch 8.9.10 měsíců a využili k tomu ty Vánoce a pořídilo se to teď. Máte nějaké tipy?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 04.11.14 21:11

Pokud nemáš nic, tak cokoliv :lol:

Třeba domeček, odrážedlo, pěnové puzzle, míče, Duplo :nevim: :mavam:

Idril
Závislačka 2993 příspěvků 04.11.14 21:15

@pkz taky dumám :think: všichni se ptají co mají malé koupit a já jen krčím rukama

pkz
Závislačka 4480 příspěvků 04.11.14 21:16

@Lenka512 No, motorku nebo odrážedlo jsme chtěli řešit k 1. narozkám, které bude mít na začátku července. Lego duplo máme po starším. Jsem si říkala takové ty kroužky na tyči? Kelímky vkládací taky někde jsou :) Já už si to totiž moc nepamatuju, s čím si v tom věku ten starší hrál! :roll:

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 04.11.14 21:17

:mrgreen: Jsem si vzpomněla, jak před skoro 4 roky bylo staršímu na Vánoce 6m, a jak mu bylo úplně jedno, že dostal hrneček Avent na pití, nějaký piánko se zvuky zvířat, nějakého plyšáka, knížku,… už ani nevím. Moc dopředu bych nic nepořizovala, kdo ví, jakého bude zaměření. Z hraček na ten 9.-12. měsíc bych vzala třeba kalíšky, stavějící se na sebe, mluvící/zpívající hračku, něco do vody. A hlavně hodně světýlek na stromeček!!!

Ivaneska
Hvězda diskuse 47757 příspěvků 04.11.14 21:18

http://chrastitka.heureka.cz/…valec-w9862/ dítě si s tím skvěle vyhrálo

pkz
Závislačka 4480 příspěvků 04.11.14 21:20

@Samamama Vím, že mu to bude šumák :) Ale musí tam mít, ať si starší nemyslí, že Ježíšek bude nosit jenom mu :D

Petule 1
Kecalka 444 příspěvků 04.11.14 21:21

Naše malá měla sice už 8.měsíců, ale stále se hodí jídelní židlička a jídelní souprava, protože budou nebo už jsou příkrmy :) z hraček vedou barevné kostičky, jak ty omyvatelné tak plyšové a válec na lezení se jí taky líbí. Když rostou zoubky tak si ráda pocucá různé kousátka..malá taky miluje usínáčka-médu s hadříkem, kterou žmoulá v ručičce před usnutím :srdce:

pkz
Závislačka 4480 příspěvků 04.11.14 21:22

@Petule 1 Jaký myslíš válec na lezení?

Serehe
Závislačka 4244 příspěvků 04.11.14 21:24
@pkz píše:
Maminky, Vánoce se blíží, tak se chci přeptat na vaše tipy, co pod stromeček pro půlroční dítě. Vím, že v tomto věku nic moc nepotřebuje za hračky - spíše bych to viděla tak, aby ty dárky byly pro pozdější věk - těch 8.9.10 měsíců a využili k tomu ty Vánoce a pořídilo se to teď. Máte nějaké tipy?

my jsme pro synovce kupovali pěnové puzzle krtečka http://www.puzzle-puzzle.cz/…te-30x30-776
prcek se na něm později válel, pak se mu líbilo, když jednotlivé dílky od sebe dokázal oddělit.. je to fajn, když je dítko na zemi, tak se pod deku dá tohle a je to další izolace od podlahy :pankac:
pak jsme kupovali zábavný stolek se zvukem, knížky s krtečkem… těch možností je plno :mavam:

Akivasha
Ukecaná baba ;) 2304 příspěvků 04.11.14 21:24

Náš si teď nejvíc hraje s pokličkama :mrgreen: Jinak oblíbený je teď u nás vkládací šnek, kelímky dávat do sebe, prostě cokoli co se někam dává… zhruba od těch 9 měsíců.

Samamama
Kelišová 5483 příspěvků 04.11.14 21:25

@pkz Tak to je jasný, naše děti samo taky dostali (mladší dokonce k 1. Vánocům, kdy mu bylo 6 dní, ale moc toho nebylo :mrgreen: ). Spíš jsem si říkala, že jestli třeba i příbuzní chtějí něco poradit, co mu koupit, tak bych se spíš zaměřila na praktické věci, jako oblečky apod., třeba i něco parádního, co bys jinak nekoupila a tak. Píšeš, že už má staršího sourozence, tak víš, jak rychle se dětem ty hračky hromadí, tak bych si dala pozor, abych „nevystřílela munici“ už teď. Jinak s vybíráním bych neměla problém, stačí jít do většího hračkářství bez nápadu, tam nebudeš vědět, co dřív :mrgreen: (já to tak teda mám).

Petule 1
Kecalka 444 příspěvků 04.11.14 21:31

@pkz je to nafukovací průhledný válec s kuličkama uvnitř, malá ho přetáčí ručkama a nohama nad sebou a šíleně se u toho směje, jak ty kuličky zvoní :mrgreen: nebo až se začne plazit tak ho tlačí ručkama před sebou.. máme s krtečkem, ale jsou i jiné ;)

Serehe
Závislačka 4244 příspěvků 04.11.14 21:32
@Ivaneska píše:
http://chrastitka.heureka.cz/…valec-w9862/ dítě si s tím skvěle vyhrálo

to je bomba!! taky jsme kupovali :pankac: :pankac:

pkz
Závislačka 4480 příspěvků 04.11.14 21:33

@Petule 1 Jo tak to už vím, děkuji :)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Make-up pro děti: Legrace, nebo nebezpečí?

Těžko obhájíte, že se make-up hodí jen pro dospělé, když v hračkářstvích... číst dále >

Články z Expres.cz

Josef Zíma a Yvetta Simonová: Zdraví je trápí, ale úsměv a optimismus neztrácí

Nerozluční přátelé Josef Zíma (86) a Yvetta Simonová (90) by mohli žehrat nad... číst dále >

Přehlídka legend: Abrhám, sestry Šafránkovy, Jelínková, Nárožný či Skopal

Pohřeb zesnulého herce Stanislava Zindulky nebyla jen smuteční pieta, ale... číst dále >