Zkušenosti se svatebním obchodem JJ's House

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
mrs.gendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 17:16
JJ's House

Nemate nekdo zkusenost s internetovym obchodem JJ'sHouse? Popripade s jinym, kde se daji koupit svatebni saty za rozumnou cenu? Mam vybrany jedny specificke, kvuli svatbe v zahranici, takze vas prosim o recenzce ci doporuceni.

Pozn. V kamenych obchodech vazne nemaji, to co hledam :mrgreen: a nechci je shanet na posledni chvili primo na miste.

Reakce:
Lady4
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 06.11.14 17:44

Tento řetězec je v USA-mají krásné a kvalitní oblečení za úžasné ceny. Radím sehnat někoho, kdo ti šaty přiveze. Přes net nemám zkušenost. U nás se tuším pod touto značkou prodává golfové oblečení.

mrs.gendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 17:53

Tak to urcite nikoho nesezenu.
mam na mysli takove saty… :think: hlavne dlouhe rukavy a krk taky nejlepe zahaleny

Ge
Ukecaná baba ;) 1032 příspěvků 06.11.14 18:56

Objednavala jsem si od nich spolecenske saty pred dvema lety. Cekala jsem na ne mesic, pry je siji podle objednavek a nemaji skladove zasoby. Spolecnost je registrovana v USA, ale prisly mi z Ciny a platila jsem clo (ziju v UK) Saty krasny, ale bacha na prevod velikosti! moje byly jaksi vetsi, moje chyba..

mrs.gendy
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.14 19:27

A na kolik to s tim clem vyslo? Pokud by to byla palka, tak to uz bych asi radsi nechala az na miste :think:

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Pohřeb Věry Bílé: Bendig poslal polibky, průvod lidí míří na hřbitov

Dnes od 10.45 hodin probíhá pohřeb romské zpěvačky Věry Bílé, která nedávno... číst dále >

Český lev ON-LINE: Červený koberec zazářil hvězdami, kdo ale zazáří u cen?

Dnes je tu 26. ročník Českého lva, kdy se po červeném koberci do Rudolfina... číst dále >