Dárky, oslavy a svatby | Zkušenosti se svatebním obchodem JJ's House
Ahoj holky, prosím Vás mohl byste mi někdo poradit ohledně velikosti šatů z JJshouse? Mám jedny vyhlédnuté, ale nevím jakou mám zvolit velikost. Běžně nosím S, ale teď váhám neboť jsem v recenzích od někoho četla, že je lepší zvolit velikost menší, ale zase se obávám, aby mi nebyly malé. Moc děkuji za radu :)
- Autor: Sarvech
- Vloženo: 28.09.21
Zobrazit diskuzní příspěvek ke kterému byla fotka přidána