Dárek pro desetiletou slečnu?

13114
20.4.10 09:48

dárek pro desetiletou slečnu?

Ahoj holky, ve čtvrtek jsme pozvaní na narozeniny 10leté holčičky, pozval nás manželům spolupracovník. Žijeme v cizině a tady se dělají dětem velké oslavy narozenin a zvou se většinou spolupracovníci a kamarádi. Jako rodiny se moc neznáme a já ted řeším, jaký dárek koupit???? Vůbec mě nic nenapadá, může to být i něco dražšího, prosím poradíte???

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13914
20.4.10 09:56

prehravac, obleceni, kolo, knizku, darkovy poukaz, listky na koncert, kluka :), kosmetiku, parfem, luzkoviny s nejakymi aplikacemi, fotkami, obrazky, hodne leti hanah montana

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12980
20.4.10 10:11

Trika, knihy,pc hry,vůni, kosmetiku ( nemyslím make up, ale sprcháč atd.),deníček, zápisník, uzamykatelné bloky ( na tajnosti) se zámečkem,kvalitní míč na basket,mp3..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Tattiana
20.4.10 10:14

stříbrné náušničky, řetízek na ruku, na krk, „tajný“ deník, uzamykatelný deník, parfém, moderní batoh, mp3-4,atd.

• Nahlásit
  • Citovat
sue001
20.4.10 10:56

Kabelku + lesk na rty + parfém, baťůžek + kšiltovka. Na oslavu narozenin v cizině se držím možná až moc při zemi.. :lol:

• Citovat
  • Upravit
13114
20.4.10 12:54

holky díky za tipy, já si říkala nějaké oblečení, ale mám strach, že to neodhadnu, protože holčička je silnější. Nejhorší je, že ona má vše, rodiče jsou hodně bohatí, to je pak těžké něco vybírat

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
sebross
20.4.10 14:12

Ke koupi je vzdycky spousta veci…dej si cenovy limit a hned se ti bude lip vybirat. Ja taky ziju v zahranici, ale ty jejich oslavy neberu vubec vazne, nedelam si hlavu kolik kdo da za darek, kolik oni asi za slavnostni obed pro me utrati apod. Jedu si podle sveho. My ted pujdeme taky na oslavu jedne 10ti lete holcine (mimochodem nejdete na 1. svate prijimani- ted je prave obdobi?) a rekla jsem, ze koupim neco za 40 euro (zbytek clenu rodiny napr. pod 100 euro nepujde). Libil se mi jeden retizek nebo nejake nausnice. Jsem toho nazoru, ze ma byt clovek zvany proto, ze jsou oslavenci radi, ze tam toho cloveka maji a ne proto, aby dostal spoustu drahych daru a mohl se pochlubit ostatnim kolik ze lidi tam mel…

• Nahlásit
  • Citovat
13114
20.4.10 20:44

Dneska jsem pocházela město a líbil se mi docela kufřík na kolečkách od Hello Kity, co myslíte??? líbil by se to?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7369
20.4.10 21:07

Sama mám kluky, ale právě proto jsem náruživá nakupovačka dárků holčičkám kamarádek. Tak ta Hello Kity je teď u jedné naší známé, je jí 11let hoodně oblíbená. U toho kufříku si myslím, záleží na provedení, protože to co prodávají tady, bych dávala spíš mladší. Ale mám před očima ty bakelitové z hračkářství. Ale jinak myslím, že by mohl mít úspěch.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
20.4.10 21:12

kačko, tady je přímo obchod Hello Kity, mají tam spoustu věcí, takže myslíš, že by se to mohlo líbit, že to ted frčí?? Já většinou kupuju dárky pro malé děti od kamarádek, dárek pro tak velkou holčinu jsem ještě nekupovala, takže jsem uplně ztracená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7369
20.4.10 21:39

Já myslím, že by to mohlo mít úspěch. Tady to je docela aktuální, i když tady jsme trochu sto let za opicema. A hlavně tady se to dá koupit jenom v nějakých řetězcích, já tu koupila nějaké mikiny v HaM. Ale tohle bude určitě na vyšší úrovni. ˇUplně ti závidím ty nákupy v cizině, čas od času vyrazím za hranice na nákupy a to je někde úplně jinde!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13114
20.4.10 22:21

jo, jo, nedá se to srovnat, hlavně tady v Itálii, to oblečení a boty, to je velký rozdíl!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
teresa20
3.8.12 12:10

Nemáte prosím nějaký tip co pro desetiletou holku k vánocům?? Trošku už přemýšlím a pokukuju, pro mladší děti je celkem v pohodě něco vybrat, ale těmhle velkým fakt netuším. S jednou už trochu cloumá puberta, druhá je taková víc dětská.. jenže hraček, panenek mají spoustu, stejně tak celkem rádi čtou, ale knihovny mají plné a nevím, jestli bych se trefila do vkusu. Obě se učí angličtinu, baví je to, k narozeninám od nás dostaly takové ty první dětské anglické obrázkové slovníky, ty se ujaly a měly úspěch, tak mě napadlo něco v tom duchu, ale nenapadá mě co. Hadry zatím tolik neocení, resp. podívají se a dál je to nezajímá, tím myslím, že bychom je moc nepotěšily :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
becky87
3.8.12 12:15

@madi ja minule rok koupila synovci GLOBUS, takovej co i svitil, bylo mu 11 a nadseni velike ;) ;)

• Nahlásit
  • Citovat
tini
3.8.12 12:15

Co treba zamykaci denik, ale to je maly darek, pak mne napada nejaky hodne jemny lesk na rty.To je fakt blbej vek, nejsou ani maly, ani velky:)Ale ja takhle dostala obriho plysovyho medveda a byla jsem odvarena, jenze je to 20let:)Snad poradi zkusene maminky

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama