Reklama

1. narozeniny - narozeninový dort

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 10.04.10 10:26
1. narozeniny - narozeninový dort

ahoj holky měla bych dotaz na zkušené maminky či zkušené kuchařky. :wink:
Nemáte recept na ne příliš náročný dort, který bude z takových ingrediencí, že si bude moc pochutnat i oslavenec - tj. jednoroční dítě?
Díky moc Bára

Reklama

Reakce:

Jana206
Nadpozemská drbna 26369 příspěvků 10.04.10 10:41

Já jsem dělala nepečený dort s piškotů,zakysané smetany smíchané s tvarohem a ovocem.Adámkovi i Emičce to moc chutnalo.

Jinak je možné upéct korpusy a místo máslového krému promazat tvarohovým.

Achdarek
Echt Kelišová 9795 příspěvků 10.04.10 10:59

Tobík měl podezření na alergii na BKM, takže jsem byla dost omezená, co se týče výběru surovin. Ale má narozeniny v létě a tak jsem mu udělala melounový dort. Měl velký úspěch.

Ellanis
Extra třída :D 12565 příspěvků 10.04.10 11:12

Já teda nejsem dvakrát zručná dortařka, ale malému jsem k 1. narozeninám dělala jablko pudinkovo piškotový dortík…moc mu šmakoval a bylo to jednoduché (jen se rozvařily jablka s pudinkem, do dortové formy se skládaly piškoty a prolívalo se to tou směsí, nechalo se ztuhnout, nakonec jsem to „opatlala“ lehce ochuceným tvarohem a nazdobila) :palec:

kristynab
Echt Kelišová 9130 příspěvků 10.04.10 11:44

Ahoj,
MAgdalenka má narozeniny v úterý. Z piškorů a okolo dortu budou dětské sušenky se zvířátky, krém udělám z uvařeného pudinku a do něj zašlehám tvaroh, nahoru dám ovoce a zalezu želatinou.

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 10.04.10 11:45

Melounový dort - super nápad :-D

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 10.04.10 12:51

jééé a jablíčkový taky vypadá skvěle. Díky moc holky za nápady. :wink:

plaminek
Kecalka 301 příspěvků 10.04.10 12:56

Ahoj

Tak já jsem dělala dort taky nepečený něco na způsob jako píše Jana,z piškotů,o­voce, zakysané smetany ozdobyla jsem to ovocem např. banány,konz. broskve,kiwi, bebe brumíky atd. viz foto

BaraF
Závislačka 2724 příspěvků 10.04.10 15:42

My jsme ke 3. narozeninám dělali tenhle třepací:
http://www.toprecepty.cz/…repaci-dort/
Skvělý, báječný, jednoduchý.

Baboo.b
Závislačka 4920 příspěvků 11.04.10 21:37

ještě jednou díky moc.
a hrad je tedy úchvatný … ty jsi architekt, ne :-D

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Marcus a Martinus už příští týden v Praze! Co musíte o koncertě vědět?

Norské sourozenecké duo Marcus a Martinus přijede už příští týden do Česka!... číst dále >

Věra Špinarová bude mít svou sochu. Bohužel připomíná úplně někoho jiného

V Ostravě došlo k slavnostnímu odhalení bronzové sochy Věry Špinarové.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Kvůli extrémní chuti k jídlu váží roční holčička čtyřiadvacet kilo

Chahat Kumarová z Indie váží v pouhých šestnácti měsících neuvěřitelných... číst dále >

Sedm hříchů, které škodí pleti. Pozor na mačkání pupínků i dietu

Péče o pleť je pro většinu z nás každodenní součástí života. Často se však... číst dále >