Dárek pro kamioňáka

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 26.09.14 11:34
Darek pro kamionaka

Ahojky zeny,
mam prosbu, tyka se hlavne tech co maji muze kamionaky…Rada bych manzelovi koupila nejaky darek na Vanoce, do kamionu, ale na netu jak hledam tak nic..Spise neumim kloudne vyhledavat. Chtela bych treba zaclonky, nebo plysaky, nebo taky jmenovky do kamionu. Proste cokoliv.
Co se vam zeny osvedcilo???Z ceho vasi muzi meli radost???Dekuji ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 26.09.14 11:43

Promin, ale ted jsem si predstavila hromotluka z tiráku, jak se pod stromkem rozplývá nad zaclonkami a plysovym medvidkem :lol: :lol: :lol:.

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 26.09.14 11:45
@Raduš.ka44 píše:
Promin, ale ted jsem si predstavila hromotluka z tiráku, jak se pod stromkem rozplývá nad zaclonkami a plysovym medvidkem :lol: :lol: :lol:.

Sorry ale manzel by pry rad nejaky zaclonky do kamionu, protoze tam ma hnusnou hnedou clonu…A po synovi chtel taky nejaky plysaky, aby na nas myslel, a byl tak nejak s nama..
No nejspis nemas chlapa kamionaka..

PROSIM TAKOVE TO KOMENTARE NEPSAT!!!Opravdu hledam radu co koupit a kde sehnat..Opravdu jen rady!!!

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 26.09.14 11:46

@Raduš.ka44 A jeste jedna vec manzel neni zadny hromotluk..Se koukni do fotek, vubec nevypada na kamionaka.. ;) ;)

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 26.09.14 11:49

Ano, záclonky jsou fajn, pokud má stále „svůj“ kamion.
Co třeba rychlovarná konvice do auta? :nevim:

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 26.09.14 11:51

Jeee mas ty smysl pro humor? :roll: Manžela nastesti kamionaka nemám, ale tchána ano. Zítra se vrací, tak se ho na ty zaclonky klidně optam. Já proti tomu přece nic nemam. Pokud by chtěl zaclonky, vybrala bych na netu látku a nechala je ušít. Plysaci se dají nechat udelat s fotkou. Jmenován maji v každém velkém obchodaku.

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 26.09.14 11:52

Já jsem manželovi kupovala kameru do auta, pak měla úspěch rychlovarná konvice do auta…pak jsem mu udělala vlaječku se jménem z korálků :nevim: jo a ještě polštářek s mojí fotkou :-D

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 26.09.14 11:53
@kometa32 píše:
Ano, záclonky jsou fajn, pokud má stále „svůj“ kamion.
Co třeba rychlovarná konvice do auta? :nevim:

Rychlovarnou konvici mam v planu. Ale chtela jsem jeste neco aby ten kamion vypadal utulne pro nej, ma svuj kamion staly!!Ale koukala jsem ze zaclonky jsou v celku drahe okolo 2500 kc.

Jaja87
Kelišová 6391 příspěvků 26.09.14 11:54
@Teruna000 píše:
Já jsem manželovi kupovala kameru do auta, pak měla úspěch rychlovarná konvice do auta…pak jsem mu udělala vlaječku se jménem z korálků :nevim: jo a ještě polštářek s mojí fotkou :-D

Pekne darecky!! :D :pankac: Kamera do auta by byla taky ok, ale tolik zas nemam na to!

LaEllaX
Kecalka 368 příspěvků 26.09.14 11:54

Ahojky :-) Můj přítel je taky kamioňák. Co mu se třeba líbilo, tak byl takový jakoby kožený koberec na podlahu v kamionu. Stál cca 2000,–. Jinak být tebou, tak zajdu do nějakého truckshopu, kde jim řekneš, jaký typ kamionu manžel má, a oni ti nabídnou příslušenství přímo k němu (záclonky možná sedí do všech stejné, nevím :-))

A co se týká toho, že všichni kamioňáci jsou chlupatí, tlustí, smradlaví hromotluci, tak je to nesmysl. 8) Přítel si potrpí na značkové parfémy a pěkné oblečení i v kamionu :-D

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 26.09.14 11:55

@Jaja87 To nebylo nic osobního. Holt mám bujnou fantazii a po přečtení mi vyskočila tahle představa. Kamionaku znám dost a vim moc dobře, ze jezdí i hubení kluci. Neber si všechno doslova a osobně. ;)

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 26.09.14 11:55

Nebo mikrovlnka do kamionu, ale ta je drahší než ty záclonky. :(

Teruna000
Ukecaná baba ;) 2344 příspěvků 26.09.14 11:56

@Jaja87 tak to je jasný :-D pak ještě dostal od švagra SPZ se svým jménem… musel ji nechat dělat na zakázku, protože má německé jméno a ani v Německu ji neměli :-D

Raduš.ka44
Kelišová 7193 příspěvků 26.09.14 11:56

@LaEllaX Nikdo tady kamionaky nepopsal tímhle stylem. :nevim:

kometa32
Extra třída :D 13148 příspěvků 26.09.14 11:57

Anebo co nový spacák? Z toho měl manžel taky radost…

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Epilepsie: Jak se chovat, když někdo dostane záchvat?

Na 26. března připadá Světový den boje proti epilepsii. Určený je k... číst dále >

Podlahy, které imitují kámen a textil

Kámen a textil. Dva na první pohled odlišné materiály. Jejich společným... číst dále >

Články z Expres.cz

Zemřel Dan Nekonečný (†52): Co zabilo milovníka slunce, třpytek a žhavých rytmů?!

Proslul jako zpěvák, tanečník, velký šoumen, a hlavně fanatik do ohně,... číst dále >

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >