Kamera do auta jako dárek

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 24.09.14 10:42
Kamera do auta

Ahojky, zacinam premyslet nad vanocnim darkem pro manzela. Docela me zaujala kamera do auta, ale zkusenosti bohuzel nemam ani nikoho v okoli kdo by ji mel a mohl poradit. Mate nektera? Jake mate zkusenosti? Vyhody, nevyhody…

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Ladie
Závislačka 4656 příspěvků 24.09.14 10:54

My ji máme, ale bohužel nevím, co je to za značku (je v autě :mrgreen: ). Používáme jen na delší cesty, na dálnici atd. Na normální pojíždění po městě fakt ne. Podle mě je to dobrá věc.

Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 24.09.14 10:59

@Ladie Proc po meste ne?

Ladie
Závislačka 4656 příspěvků 24.09.14 11:03

@Bessinka ani nevím. Asi jsem líná kameru „přicucnout na sklo“ a po deseti minutách ji zase schovávat :nevim:

Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 24.09.14 11:04

@Ladie jo tak tohle chapu :-D

Aact
Stálice 92 příspěvků 24.09.14 11:36

Nechápu význam - k čemu to je? (nerýpu)

Bessinka
Zasloužilá kecalka 836 příspěvků 24.09.14 11:42

Zaznamenava situaci na silnici. V pripade nehody, je to vsechno zaznamenano. Kdyz si vezmu kolikrat uz manzela nekdo naboril… :nevim:

Lenka512
Echt Kelišová 7559 příspěvků 24.09.14 11:51

Také o ní uvažujeme - přesně pro případ nehody…
Jen ji necháme namontovat tak, abychom ji nemuseli vyndavat a sundavat a bude se zapínat sama při nastartování.
Kterou - to nevím…tohle odmítám řešit :mrgreen:

Jajulka
Závislačka 3353 příspěvků 04.11.15 07:57

Zdravím všechny :mavam:,

je tady prosím někdo, kdo tohle řešil a vyřešil? Chtěla bych koupit kameru taťkovi pod stromeček a teda dost v tom tápu :oops:.

Potřebovala bych nějakou, která se nejlíp obsluhuje sama (jako že není třeba ji před každou jízdou „instalovat“ na sklo, zapínat a tak), dostatečně dlouho vydrží v provozu a poskytne rozumný obraz i za tmy. Nejlíp cenově tak do 3 tisíc, kdybychom se s bráchou třeba složili a koupili ji společně…

Poradí někdo? Recenze bývají rozporuplné, takže těžko říct. Nerada bych koupila na jednu stranu nějaký šmejd, ale pak taky není třeba např. kamera s navigací atd., protože tu už taťka v autě má… Chce to prostě nějaké rozumné řešení :-). Děkuji :*.

Tom87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.15 09:23
@Jajulka píše:
Zdravím všechny :mavam:,

je tady prosím někdo, kdo tohle řešil a vyřešil? Chtěla bych koupit kameru taťkovi pod stromeček a teda dost v tom tápu :oops:.

Potřebovala bych nějakou, která se nejlíp obsluhuje sama (jako že není třeba ji před každou jízdou „instalovat“ na sklo, zapínat a tak), dostatečně dlouho vydrží v provozu a poskytne rozumný obraz i za tmy. Nejlíp cenově tak do 3 tisíc, kdybychom se s bráchou třeba složili a koupili ji společně…

Poradí někdo? Recenze bývají rozporuplné, takže těžko říct. Nerada bych koupila na jednu stranu nějaký šmejd, ale pak taky není třeba např. kamera s navigací atd., protože tu už taťka v autě má… Chce to prostě nějaké rozumné řešení :-). Děkuji :*.

Ahoj, sám mám v autě kameru Cel-Tec E07.
A nedám na ní dopustit. Pouze musíš dokoupit paměťovou kartu, ale to je u každé, kterou koupíš. Ohledně výdrže baterie, sama na baterku nevydrží skoro nic, ale máš přeci v autě zapalovač-kabel od kamery k němu je součástí balení.

Jajulka
Závislačka 3353 příspěvků 04.11.15 09:31
@Tom87 píše:
Ahoj, sám mám v autě kameru Cel-Tec E07.
A nedám na ní dopustit. Pouze musíš dokoupit paměťovou kartu, ale to je u každé, kterou koupíš. Ohledně výdrže baterie, sama na baterku nevydrží skoro nic, ale máš přeci v autě zapalovač-kabel od kamery k němu je součástí balení.

Moc děkuji, Tome, mrkla jsem na ni a líbí se mi, akorát teda nechápu jednu věc: To opravdu umí zaznamenat jen max. 5 minut provozu a pak se záznam přepisuje? Takže když dojde k nehodě a člověk bude v šoku nebo tak něco a nestihne včas vypnout nahrávání, aby se mu to nepřepsalo, tak je to vlastně celé k ničemu, protože záznam nehody se přetočí? Nebo to chápu blbě? :think:

Jajulka
Závislačka 3353 příspěvků 04.11.15 09:33

@Tom87 A počítám, že ta paměťová karta už nebude stát majlant, že? :-)

Tom87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.15 09:40

Takto to také může fungovat. Případně ale můžeš nastavit, aby se nahrávalo v delším časovém intervalu. Prvně nahrané soubory se po naplnění paměťové karty budou přemazávat novým záznamem. Doporučuji koupit paměťovou kartu ADATA 32 Gb class 10 - kvůli HD.

Jajulka
Závislačka 3353 příspěvků 04.11.15 09:44
@Tom87 píše:
Takto to také může fungovat. Případně ale můžeš nastavit, aby se nahrávalo v delším časovém intervalu. Prvně nahrané soubory se po naplnění paměťové karty budou přemazávat novým záznamem. Doporučuji koupit paměťovou kartu ADATA 32 Gb class 10 - kvůli HD.

Aha, já vycházela z textu u kamery, že si můžu nastavit 2,3 nebo 5 minut záznamu, tak jsem myslela, že víc nejde… Nicméně i kdybych nahrávala po 5 minutách, tak na tu paměťovou kartu se mi budou ty 5minutové úseky nahrávat a vejde se jich tam několik, takže by se nemělo stát, že se mi to smázne až tak brzy, že? To je věda toto taková kamera :mrgreen:.

Každopádně moc děkuji, pomohl jsi mi a máš výrazné zásluhy na mém vánočním dárku :* ;).

Tom87
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.11.15 09:47
@Jajulka píše:
Aha, já vycházela z textu u kamery, že si můžu nastavit 2,3 nebo 5 minut záznamu, tak jsem myslela, že víc nejde… Nicméně i kdybych nahrávala po 5 minutách, tak na tu paměťovou kartu se mi budou ty 5minutové úseky nahrávat a vejde se jich tam několik, takže by se nemělo stát, že se mi to smázne až tak brzy, že? To je věda toto taková kamera :mrgreen:.Každopádně moc děkuji, pomohl jsi mi a máš výrazné zásluhy na mém vánočním dárku :* ;).

Rádo se stalo :)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Odvážná Jitka Schneiderová: Na Lvy přišla bez podprsenky, odkryla pevná ňadra

Krásná herečka Jitka Schneiderová (46) jako vždy na červeném koberci... číst dále >

Konečně za dámu! Simona Babčáková uchvátila Lvy svou ženskostí

Herečka Simona Babčáková (46) vždycky bývala taková neslaná nemastná. Asi i... číst dále >