Dárek pro miminko, narození

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.10.21 23:46

Dárek pro miminko, narození

Ahojky.
Kamaradce se narodi první mimčo a já přemýšlím co koupit, bude to tak nějak Vánoce.
Je to osobní dárek, jsme nejlepší přítelkyně a těším se na něj, jako na vlastního synovce, takže praktičnosti jako pleny, ubrousky atd… se chci vyhnout. Oblečků jsem ji dala po synovi spousty a to malý nemá snad ani šanci unosit :mrgreen:

Zeptám se, udělala by vám taková lampička radost do dětského pokojíčku? jen tedy se zdrobnělým jménem dítěte, datum se mi tam nelíbí.

Mě se to líbí, ale zajímá mě i jiný tipy, kdyby jste měly :D

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1306
24.10.21 00:14

Můj vkus to není, ale ty víš líp, co se líbí kamarádce. Každopádně lampička je dobrý nápad. My máme u postýlky lampičku ve tvaru tučňáka ze Sephory. Mají každý rok před Vánoci jinou a část z prodeje jde na charitu. Obecně nějaký dětský motiv by mi do pokojíčku přišel lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
717
24.10.21 02:30

Mně ne, nepřijde mi to vkusne spíš naopak, ale záleží na stylu kamarádky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
24.10.21 03:51

Také se mi nelíbí …
Co třeba obrázek na zeď do pokojicku? Jsou i různé prave se jménem - decentní:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
186
24.10.21 03:52

Nebo

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2752
24.10.21 07:12

Taky se mi nelibi

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1456
24.10.21 09:12

Já dávám ráda poukázku na focení. Hezké fotky s mimčem zůstanou napořád.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1095
24.10.21 09:16
@Anonymní píše:
Ahojky.
Kamaradce se narodi první mimčo a já přemýšlím co koupit, bude to tak nějak Vánoce.
Je to osobní dárek, jsme nejlepší přítelkyně a těším se na něj, jako na vlastního synovce, takže praktičnosti jako pleny, ubrousky atd… se chci vyhnout. Oblečků jsem ji dala po synovi spousty a to malý nemá snad ani šanci unosit :mrgreen:

Zeptám se, udělala by vám taková lampička radost do dětského pokojíčku? jen tedy se zdrobnělým jménem dítěte, datum se mi tam nelíbí.

Mě se to líbí, ale zajímá mě i jiný tipy, kdyby jste měly :D

Vypada to jako firemní cena. Napr. prodejce roku, atd. Ale pokud ma kamarádka takovy vkus, tak je to ok.
Jen pozor na zdrobneliny, ne kazdy je pouziva a nektera jmena maji vice forem, ale to urcite budeš vedet jak ji kamaradka chce rikat

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat