Dárek pro neteř 9 měsíců

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
23.10.21 09:03

Dárek pro neteř 9 měsíců

Ahoj, sice děti mám, ale nemám žádnou inspiraci co pro takové miminko. Mám neteř, o vánocích ji bude 9 měsíců. Moje dítko mělo narozeniny nedávno a od sestry dostala dárek cca v hodnotě 1200-1300. Sestra je mi velmi blízká, ale přesto se jí nechci ptát, protože vím, že odpověď bude že nic nechcou a nepotřebují. :oops: nemáte tedy nějaký nápad pro 9ti měsíční miminko v hodnotě 1000-1500? Chtěla bych spíše něco praktického. Hraček mají plno, oblečení má taky spousta. jde mi teda o něco, co využije delší dobu. Vím, že je do Vánoc hodně času, ale takhle předčasně nakupuju dárky všem. Skoro pro všechny už dárky máme :)

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
410
23.10.21 09:13

Co třeba nějaká houpačka/klouzačka, nějaké vozítko, dětský stolek se židličkou… ale myslím, že na většinu věcí, které by mohla využívat delší dobu, je ještě teď malá, takže by si je asi v současné chvíli moc neužila… ještě třeba nějaký noční promítač, z hraček u nás dlouhodobě frčí jenom kostky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18673
23.10.21 09:14

No spíš bych dávala dárek sestře, něco praktického, dlouhodobě použitelného, co navíc udělá radost kojenci, jehož potřeby a rozměry se rychle mění je vlastně protimluv.

Takže hlasuju třeba za víkend někde pryč pro sestru a švagra spojenou s hlídáním neteře, nebo pokud to má být prakické, tak poukazy na zboží v drogerii.

Pro dítko pak něco co si může zkusit rozbalit a hned ho to zaujme -takže to musí mít zajímavý povrch (např textilní knížka) nebo vydávat zvuky (pískací věc do vany).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
65165
23.10.21 09:19

Co nějaké interaktivní chodítko? Nebo vozítko? To děcka miluji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1890
23.10.21 09:44

Dcera miluje dětský dřevěný kočárek. Hraje si s ním od 12m a teď má 20m a je to jeji nejoblíbenější hračka.. dostala ho na roček.. takže kdyby ho měla už dřív.. věřím, že by si s nim hrála už dřív :)

Máme tenhle: https://www.mall.cz/…100066458593?…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6292
23.10.21 09:49

Koupila bych hračku nějakou co ještě nemají. Třeba miminko nějaké co už pláče…babyborn, anabelle nebo kočárek pro panenky. Něco co klidně zaujme až za půl roku, když ted má hodně hraček.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1025
23.10.21 10:09

Ja bych ji koupila tu velikou ruzovou tatru- na pisek, muze se v tom i vozit - a k tomu nejakou interaktivni knizku se zvuky.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
306
23.10.21 15:45

Sáňky s ohrádkou

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
88
23.10.21 20:56

Pro mojí neteř teď budeme kupovat od fisher price mluvícího pejska ( myslím že se to přesně jmenuje pejskova holčička) ten pejsek mluví, zpívá, děti se s ním učí počítat, barvy a kde má pejsek jakou končetinu☺️ Za mě super dárek

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.21 21:38

@Evulenka01 Toho pejska měli i naše děti a teda úspěch moc nesklidil. :roll: navíc je dost nepraktický, protože se nedá ani vyprat.. protože v packach ma tlačítka, kamarádka vyprala, protože ji ho dítko poblilo a už ji nejede.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
23.10.21 21:38

@Capretta Tatra je skvělý nápad :lol: :palec:

• Citovat
  • Nahlásit
88
24.10.21 08:00

To mě mrzí🥺 u nás si vede na výbornou. Někdy se s ním hraje syn sám, někdy ho bavil jiné hračky ale to tak bývá snad u všech dětí☺️
Já teda pejska umývám dle potřeby a to jen vodou s pracím práškem a houbičkou

@Anonymní píše:
@Evulenka01 Toho pejska měli i naše děti a teda úspěch moc nesklidil. :roll: navíc je dost nepraktický, protože se nedá ani vyprat.. protože v packach ma tlačítka, kamarádka vyprala, protože ji ho dítko poblilo a už ji nejede.
@Anonymní píše:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4361
25.10.21 18:36

Já jsem mrnousce tohoto věku koupila quiet book, na rozvíjení je to super.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat