Dárek pro přítelova otce

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1
18.11.21 12:39

Dárek pro přítelova otce

Ahoj, mám dotaz, co bych měla pořídit k Vánocům, pro přítelova tatínka? Pro maminku jsem koupila dárkovou sadu kvetoucích čajů, ale pro taťku vůbec netuším. :think: Má rád víno, jenže problém je v tom, že všechny možné vymoženosti, od teploměru na víno až po náhradní korky už má. :mrgreen: Loni jsem mu kupovala lepší vývrtku, ale letos nemám absolutně žádný nápad. :nevim: Jsem studentka, takže ideálně něco levnějšího, max do 300,–, většinou si dáváme opravdu jen maličkosti, takže ideálně i něco jiného, než nějaká lepší flaška a podobně. :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
21740
18.11.21 12:54

Co nějakou knížku o víně? Některé pěkné se dají sehnat i v Levných knihách apod. :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36866
18.11.21 14:02
@Jojs píše:
Ahoj, mám dotaz, co bych měla pořídit k Vánocům, pro přítelova tatínka? Pro maminku jsem koupila dárkovou sadu kvetoucích čajů, ale pro taťku vůbec netuším. :think: Má rád víno, jenže problém je v tom, že všechny možné vymoženosti, od teploměru na víno až po náhradní korky už má. :mrgreen: Loni jsem mu kupovala lepší vývrtku, ale letos nemám absolutně žádný nápad. :nevim: Jsem studentka, takže ideálně něco levnějšího, max do 300,–, většinou si dáváme opravdu jen maličkosti, takže ideálně i něco jiného, než nějaká lepší flaška a podobně. :lol:

A jedlý dárek? Nemá rád pálivé? Daji se sehnat lahvičky s různou pálivostí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10288
18.11.21 21:16

A není lepší se o tom poradit s přítelem? A třeba se spolu spojit?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat