Co za dárek pro kluka 7 let?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
450
13.11.21 17:26

Co za dárek pro kluka 7 let?

Přemýšlím, co mladému na vánoce.
Nejvíc si hraje s boffinem a gravitraxem, ale další už nechce. Hodně ho zajímají iluze, tak přemýšlím o kouzelnické sadě, ale vše co jsem viděla mi připadá tak pro děcka kolem 5 let. Máte nějaký nápad?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1794
13.11.21 17:37

Co tohle?
https://www.rcprofi.cz/…r-robot.html

pripadne proste neco technictejsiho treba i pro starsi deti? jen me uplne nenapada co konkretne…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
13.11.21 17:44

@Leenvecka To vypadá dobře. Není to na baterky - to nemám ráda pořád je kupovat. Jen mi to moc připomíná lego technik, má to moc malé dílky. To se líbilo, ale skládat jsem musela já - je nešikovný a netrpělivý. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
36914
13.11.21 17:51
@marcela-matej píše:
Přemýšlím, co mladému na vánoce.
Nejvíc si hraje s boffinem a gravitraxem, ale další už nechce. Hodně ho zajímají iluze, tak přemýšlím o kouzelnické sadě, ale vše co jsem viděla mi připadá tak pro děcka kolem 5 let. Máte nějaký nápad?

Zeptej se ho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
13.11.21 18:03

Chce perplexus a mobil. Jinak neví. Perplexus ano, na mobil je malý, to nedostane. Chci koupit ještě něco, ale zatím tápu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27026
13.11.21 18:05

Řeším totéž, syn si prakticky s ničím nehraje. Baví ho jen 2 věci. Volant a zbraně.
K Vánocům dostane Nerfku, rádio do pokoje, sluchátka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26309
13.11.21 18:10

Syn bude mít 7 na jaře, k Vánocům dostane lego (chce nějaké s harry Potterem), pak deskovou hru, hru na Xbox, knížky, puzzle, něco na sebe a s mladším dostanou komplet nové postele (vc matrací, peřin, povlečení). On jinak z hraček nic nechce, taky už si vylozene s ničím nehraje, spíš ty hry, nějaké skládání apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
13.11.21 18:18

Logo ani zbraně u nás nefrčí. Občas logická, nebo desková hra, ale těch už máme hafol. Rád si čte z encyklopedií, těch už máme taky dost. Jako malého ho bavilo puzzle, pak měl období, kdy ho odmítal. Teď se mi zdá, že by to i bral. Tak se zkusím podívat třeba po nějakém 3d.
Nevíte o nějaké kouzelnické sadě, která by nebyla vyloženě pro prťata?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27026
13.11.21 18:28

@marcela-matej pro staršího máme koupené dřevěné puzzle, které je z různých dílků (zvířata).
S kouzelnickou sadou neporadím.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
13.11.21 18:41

Co nějaké Bakugany? To jedou u nas čtvrtaci a pataci :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
13.11.21 19:18

@Semtex Musela jsem si najít, co to je. To je nějaká hra? Musím mít základ - arénu a pak tam různé figurky bojují? Ty figurky něco dělají samy, nebo to jsou jen figurky, které posouvá hráč?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3381
13.11.21 19:24
@marcela-matej píše:
@Semtex Musela jsem si najít, co to je. To je nějaká hra? Musím mít základ - arénu a pak tam různé figurky bojují? Ty figurky něco dělají samy, nebo to jsou jen figurky, které posouvá hráč?

Hele to jsou takovy figurky, co se umi zabalit do koule případně i jiného tvaru, arénu budeme kupovat letos k Vánocům, kluk ji strasne chce :lol: ale jak s tím hrajou netuším, slíbila jsem ale zrovna predevcirem synovi, ze ta pravidla někde vytisknu, protože to porad chce s nama hrát a neví poradne, jak a my tomu taky nerozumíme :P :lol: nosí ty Bakugany často i do školy, dost kluků to tam má a asi si to ukazujou nebo s tím hazou o prestavkach, netuším :lol: ale je to mezi nima asi děsně in, asi jako pop it :P

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
450
13.11.21 19:28

@Semtex Pop it taky neznám, asi nemám in dítě :) Nebo to ve druhé třídě ještě nefrčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3820
13.11.21 19:38

@marcela-matej Co nějaký zážitek? Laser game, science centrum, kouzelnické vystoupení, nějaký super sport, 3D kino, aquapark.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27026
13.11.21 19:42

@marcela-matej u nás frčí už ve školce. Naopak ve škole už to děti moc nebere. Mají to všude. Silikonové „bublinkové fólie“.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat