Playstation, PS2, nintendo, herní konzole apod.

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 09:58

Playstation, PS2, nintendo,herní konzole apod.

Ahoj, můžete mi prosím poradit? Potřebuji dárek pro syna (10 let) a nikdo z rodiny tomu nerozumí. Jde mi o výše uvedené, vůbec se v tom neorientuji, nevím co je co.

Mělo by to být kvalitní, ale asi by to nemuselo být profi, je mi jasný, že do toho bude cpát člověk další peníze na další hry. Taky by to mělo být kompatibilní s různými typy her nebo případně ještě s dalším příslušenstvím, ani netuším s jakým.

Kamarádka říkala cosi o případné výkonnější grafické kartě, která je drahá.

Prosím anonym, protože pokud by mě tu objevil manžel, děsně se urazí, že se neptám jeho.

Děkuji

Příspěvek upraven 12.11.21 v 10:59

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4731
12.11.21 10:11

Tak nejvšestranější je PC, které nabízí jak možnost hraní her, tak i práce třeba do školy. Nicméně herní PC potřebuje postupné úpravy ve formě výměn grafické karty, SSD disků, samozřejmě i periferií ve formě klávesnice, kvalitního monitoru či herní myši což jsou docela drahé položky, ale není to nic co by se mělo měnit každý rok. Konzole typu PSko nebo Xbox jsou vyloženě dělané na hry, zpravidla se vydává nová cca každých 6let plus mínus autobus. Nicméně i s konzolí přichází nutnost kvalitní tv, která poskytne to správně hraní. Nintendo a miniherni konzole jsou spíš takové na cestování nebo rodinnou zábavu a já osobně je úplně za typickou herní kysnu nepovažuji, zase je jejich výhoda, že jsou přenosné a můžeš hrát kdekoli.
Hry jako takové zpravidla vycházejí na všechny tyto typy obdobné, podle výrobce je pak jen rozdíl v tom, že nějaká hra na nějaký ten typ přijde dříve díky exkluzivitě, ale jsou hry, které jsou speciální jen pro určitě stroje. Cenově je to cca 1500 Kč za hru, ale je možnost členství online, kde se třeba objevují i další hry zdarma a taky je většinou to členství nutné pro online možnosti hraní, tam se to pohybuje cca do 2tis ročně za členství. Takže teď spíš záleží co tvého syna baví, zda spíš tíhne k počítači, Playstationu nebo Xboxu a nebo případně, zda více cestujete, jezdí k babičkám a tak více ocení něco přenosného jako je Nintendo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11353
12.11.21 10:17

Nepíšeš jednu důležitou věc a to je ta, kolik je synovi let a které hry přesně syna zajímají. Spousta těch malých/mladých kluků chce jeden specifický, aby mohl hrát s určitými kamarády. Podle toho bych se orientovala. Nech ho napsat Ježíškovi :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15447
12.11.21 10:18

Máme doma jak herní počítače, tak Xbox a nově Nintendo. To máme připojené na TV, dokoupené další ovladače a hry. Při porovnání Xboxu a Nintenda mi přijde lepší to Nintendo. Je přenosné a má tam i za mě lepší hry pro celou rodinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
982
12.11.21 10:18

Nikdy, nikdy, nikdy. Moje děti spadly do závislosti na hraní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26195
12.11.21 10:24

Záleží co na tom chce hrát no :nevim: my máme třeba Xbox, her je na to dost, manželovi vyhovuje vic než PS, ale hraje tam jakoby sám za sebe, ne online a většinou ne ve dvou (max si zahraje se synem nebo brachou FIFU). Ale zas si k tomu kupoval novou velkou televizi, protoze na stare to moc neslapalo, tak to chce zjistit i jestli to budeš mít kam doma napojit :D Nintendo je myslím zas lepsi na takové ty pohybové hry, ale nemám s ním zkušenost, tam se mi zdá výběr těch her nejmenší :think: cena her není tak hrozna, dost se toho dá sehnat i z druhé ruky, to muž dela každou chvíli, někdo něco koupí a pak ho to nebaví nebo to dohraje a posílá se to dal za zlomek ceny, nebo si koupí Xbox pas a tam jsou i některé hry zadarmo. A jediné příslušenství navíc co k tomu kupoval byl druhy ovladač, prave aby mohl hrát se synem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12.11.21 10:30

PS5 do vánoc neseženeš, Xbox Series X móóóóžná i jo. Pokud je syn malej, Xbox Series S bude stačit. Stojí polovinu proti Xku a dostupnost by měla bejt OK. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat