Erotický dárek k výročí

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
12.11.21 12:29

Erotický dárek k výročí

Jdu si pro radu, zatím jsem totiž v této oblasti úplný nováček. V lednu budeme s partnerem slavit 10. výročí. Běžně to moc neprožíváme, většinou jen večeře nebo prostě hezký večer, klasické dárky si k výročí nedáváme, ale říkala jsem si že když už je to 10 let tak by to nějaký dárek chtělo. A protože si myslím že přítel to moc řešit nebude, ráda bych dala něco co bude využitelné pro nás oba. Wellness nebo podobně muže moc nebere, společné zážitky a výlety si užíváme běžně tak mě napadlo trochu oživit náš vztah nějakou erotickou pomůckou, třeba párovým vibrátorem. Ale s žádnými pomůckami zatím zkušenost nemáme, sex mi s partnerem vyhovuje, jsem spokojená a on taky vypadá spokojeně. Jde mi tedy o to jestli to není hloupé, jak by se váš partner tvářil na takový dárek? Bojím se třeba aby neměl pocit že jsem nějak nespokojená, opravdu je to myšleno jen pro zpestření. Mluvit s ním o sexu moc nejde, nikdy jsem z něj nedostala co by třeba ještě rád zkusil nebo o čem sní, vždycky mi řekne že všechno po čem touží už má :roll: tak nevím. Co si o takovém dárku myslíte? Je vhodný párový vibrátor pro začátečníky v oblasti erotických pomůcek? Nebo jak a čím jste v této oblasti začínali vy? Děkuji za všechny reakce a prosím zachovat anonym.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Ou
18710
12.11.21 12:43

Hele bez domluvy to není dobrý nápad.

Evidentntě není ochotný něco vyprodukovat sám, ale tak jako tak se můžete předem domluvit aby to neskončilo trapasem.

Tedy oznam že bys ráda oslavila vaše výročí s nějakými netradičním erotickými zážitky a předlož seznam toho, co by tebe lákalo, ať si z toho vybere co pro něj je taky zajímavé.

Takže si nejdřív udělej svůj list fantazií a pak alepsoň některé z nich nabídni partnerovi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4029
12.11.21 12:47

Za mě příšerný nápad.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
344
12.11.21 12:55

Můžete si koupit erotickou hru, kde se dávají různé úkoly, nalit si sklenku.. A je z toho rozhodně zajímavý večer.
Pripadne hezkým prádlem nezkazis nic.
U hraček musíš tušit, co by rád, jinak to může vyvolat dost neporozumeni (cože? Já ji nestačím? Nebo - ona si mysli, že toužím po análním kolíku? Atp)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26261
12.11.21 12:56

Pokud nevíš na co partner je, tak je to blby nápad. Neexistuje žádná univerzální pomůcka, co potěší každého. Muž by byl třeba z podobného dárku nadšený, ale on o tom umí mluvit, tak mám celkem slušnou predstavu co jo a co ne :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4990
12.11.21 13:12

To kup radši novej kávovar, nebo tak něco :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5788
12.11.21 13:31
@Anonymní píše:
Jdu si pro radu, zatím jsem totiž v této oblasti úplný nováček. V lednu budeme s partnerem slavit 10. výročí. Běžně to moc neprožíváme, většinou jen večeře nebo prostě hezký večer, klasické dárky si k výročí nedáváme, ale říkala jsem si že když už je to 10 let tak by to nějaký dárek chtělo. A protože si myslím že přítel to moc řešit nebude, ráda bych dala něco co bude využitelné pro nás oba. Wellness nebo podobně muže moc nebere, společné zážitky a výlety si užíváme běžně tak mě napadlo trochu oživit náš vztah nějakou erotickou pomůckou, třeba párovým vibrátorem. Ale s žádnými pomůckami zatím zkušenost nemáme, sex mi s partnerem vyhovuje, jsem spokojená a on taky vypadá spokojeně. Jde mi tedy o to jestli to není hloupé, jak by se váš partner tvářil na takový dárek? Bojím se třeba aby neměl pocit že jsem nějak nespokojená, opravdu je to myšleno jen pro zpestření. Mluvit s ním o sexu moc nejde, nikdy jsem z něj nedostala co by třeba ještě rád zkusil nebo o čem sní, vždycky mi řekne že všechno po čem touží už má :roll: tak nevím. Co si o takovém dárku myslíte? Je vhodný párový vibrátor pro začátečníky v oblasti erotických pomůcek? Nebo jak a čím jste v této oblasti začínali vy? Děkuji za všechny reakce a prosím zachovat anonym.

Za me taky ne, radeji hezke pradlo nebo tu lechtivou hru..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10859
12.11.21 14:54

No ty vole, dát mi manžela k výročí párový vibrator, tak se s ní asi rozvedu :mrgreen: a ne tvl fakt nechci mít nic podobného penisu narvanyho v zadku apod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
90
12.11.21 16:53

Pro začátečníka bych raději navrhla nějaké hezké prádlo, to je také dárek pro oba. Nebo nějaká průhledná košilka..? Ty pomůcky by ho asi mohly vyděsit, pokud je spokojený se sexem, jak jste zvyklí. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3907
12.11.21 17:04

10 let jste spolu a ty ani nevíš jaký má názor na pomůcky? :think:
Si připadám jak zhýralé prase když jsme my spolu zhruba stejnou dobu a začíná to být až tak zlé s úložným prostorem, že jsem nedávno vytřiďovala zbytečné nepoužívané věci. :mrgreen: :oops:

Ale pokud něco nutně chceš, tak asi nějaký set pout, šátku, peříček a tak. Takové soft hračky na vybuzení.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3907
12.11.21 17:06
@Cenarius píše:
No ty vole, dát mi manžela k výročí párový vibrator, tak se s ní asi rozvedu :mrgreen: a ne tvl fakt nechci mít nic podobného penisu narvanyho v zadku apod.

No u vás pánů je to těžké. Většina věcí pro vás spíš připomíná mučící pomůcky. :cert: To se těžko něco kupuje. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
13.11.21 23:44

Pokud tobe sex vyhovuje a on ti tvrdi, ze jemu taky, tak by takovy darek mohl chapat tak, ze se ti to s nim uz nelibi, nebo ze ti on samotny nestaci. :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
341
14.11.21 07:25

Tohle bez domluvy ne!

To je jako když někomu dáš skok padákem a nevíš, jestli má rád adrenalin. Je dost možné, že z takového dárku by byl jen ve stresu.

Pokud chceš překvapení - Hezké prádlo nestačí?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat