Dárek pro spolužačku 10 let

3989
21.9.21 17:25

Dárek pro spolužačku 10 let

Ahoj, potřebuji radu - syn byl pozván na oslavu desátých narozenin spolužačky. Ze syna nápad na dárek nevypáčím a já jsem celkem v pasti. Co baví holky v tomto věku? Za rady a tipy předem děkuju :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22381
21.9.21 17:30

Co pěknou knihu? Nebo hru? Teď jsem kupovala jako dárek az kvíz junior třeba

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25388
21.9.21 17:32

A cena? Něco na tvoření třeba, nějaké korálky apod :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7022
21.9.21 17:36

Dceru bavily obrázky, které se vysypávaly třytkami atd.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
21.9.21 17:38

Cenově tak kolem 500,–. Já právě holčinu neznám, takže vůbec nemám představu, co doma má nebo ne a co ji baví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22381
21.9.21 17:41

@Koty tyjo spoluzacce bych dárek za 500 nekupovala :think: Podle mě se od deti očekává něco menšího

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2293
21.9.21 17:44
@Koty píše:
Cenově tak kolem 500,–. Já právě holčinu neznám, takže vůbec nemám představu, co doma má nebo ne a co ji baví.

A nebo zkusit kontaktovat rodiče až poradí co koupit

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
21.9.21 17:44

No ony nějaký ty tvořivý sady nebo hry kolem té pětistovky stejně budou :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
542
21.9.21 17:47

@jahuhudka
Tak já nevím, pokud někdo pozval dítě na oslavu, tak mi dárek kolem 500 kč přijde akorát.
Ono je to těžký, ale co dneska seženeš třeba za dvě stovky?? :think:
Dcera je teď taky pozvaná na oslavu narozenin kamaráda (6let) a taky jsem si říkala tak cca pět stovek za dárek (max).
Jasně - záleží na finančních možnostech…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22381
21.9.21 17:51

@jamik1416 Deti už mám teda velké, ale navzájem si dávaly skutečně drobnosti, možné zakoupit z kapesneho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
21.9.21 17:54

Jestli spolu vychází děti ve třídě dobře a chce ji překvapit tak poptat se kamarádek co ji dobře znají ale předpokládám, že tahle šance tu nebude když syn při plánování nákupu nespolupracuje :) Přijde doba, kdy bude zoufale přemýšlet co holce koupí a bude prosit vás rodiče o radu on. Ale jak už bylo psáno, ideálně zkusit zavolat rodičům nebo kontaktovat jinak, protože se může sejít víc dárků stejných nebo hodně nevhodných a to asi není cílem akce. Naše malá je ještě hodně malá abych mohla přijít s osobní zkušeností ale bratr má holky v tomhle věku, jenže obě jsou povahou spíš kluci. Takže hrají PC hry, sportují a čučí na telku když se zrovna nerochní doma v bazénu. Sama nikdy nevím, co jim koupit a bez té porady s bratrem nebo jeho ženou nemám moc možností přijít s něčím, co mi nebude hozeno do ofiny :oops:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
70928
21.9.21 17:56

Nějakou karetni hru, pro holku třeba Krabcaci, Kočičí klub. Holka to miluje, 10 let.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3989
21.9.21 18:02
@Lama Lama píše:
Nějakou karetni hru, pro holku třeba Krabcaci, Kočičí klub. Holka to miluje, 10 let.

Díky, už na to koukám a nevypadá to vůbec špatně :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3814
21.9.21 18:08

@ElenPásková já jsem hrdá, že zatím neteři koupím bez porady :lol: ale asi ta doba taky přijde.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
118
21.9.21 18:22
@Altavista píše:
@ElenPásková já jsem hrdá, že zatím neteři koupím bez porady :lol: ale asi ta doba taky přijde.

Adélka ( jedna z neteřinek ) mi řekla, „Teto, s tím dárkem ti někdo pomáhal, nebo jsi na to přišla sama?“ Já jsem se hrdě k sadě plastových figurek dinosaurů přihlásila, vypnula hruď a čekala ovace a ona přivřela frajersky jedno oko a povídá " Tak se příště nestyď a s někým se poraď jo?!?" :D Potom jsem nerozbalenou krabici dostala zpět s prosbou o pokus o vrácení a výměnu za šnorchl nebo sladkosti ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat