Co dát jako svatební dar?

25
14.9.21 10:01

Co dát jako svatební dar?

Prosím o radu. Manželův bývalý šéf nás pozval na svatbu. Jedná se o opravdu velmi movitého člověka, který všechno má a nic nepotřebuje. Neměl byste někdo nějaký nápad, co dát jako svatební dar? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4169
14.9.21 10:10

Peníze, at si s nimi dela co chce. Ale lepsi nez darovat blbost

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25151
14.9.21 10:11

Dávají se peníze, pokud to nechceš dávat obyč v obalce, tak se dá vymyslet spousta věcí jako to třeba dát do rámečku, naši dostali třeba kasicku plnou 50korun apod. Dávat něco hmotného šéfovi bych si asi netroufala, téměř jistě se netrefíš do vkusu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
316
14.9.21 10:13

Já se zastávám daru ve formě peněz, pokud manželé neřeknou jinak:)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11273
14.9.21 10:14

Jako chlapovi co všechno má bych dala nějakou lepší flašku rumu třeba, ale to by asi neocenila manzelka. Takže asi bych skončila u peněz.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1155
14.9.21 10:28

Tyčový mixér :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11204
14.9.21 10:34

Já jsem ve většině případů taky zastánce finančního daru. Ale pokud je chlap opravdu velmi movitý, tak mi připadá divné dávat prachy. A ani v jeho situaci by mi to nebylo úplně příjemné, dostávat peníze od někoho, kdo je na tom výrazně hůř finančně :nevim:
Takže já bych volila nějakou otřepanou klasiku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2378
14.9.21 10:38

Peníze, my dáváme 1,500,– za člověka, není to moc aby to někoho dostalo na mizinu a zároveň to neurazí :nevim: Čajová souprava dneska nikoho nenadchne a pokud je to šéf a ne kamarádi, tak vtipný dary taky nejsou na místě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26475
14.9.21 10:39

@jonečka peníze, hmotné dary frčely před 35 lety

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14842
14.9.21 10:40

Napadá mě, co třeba nějaký zážitek? Ten snad mile překvapí..
Já třeba nechtěla dávat peníze mé nej kamarádce a tak jsem jí koupila zážitek, romantickou luxusní večeři a k tomu wellness (vířivku a masáž), byla moc ráda. Peníze hned rozfofrovali a zážitek zanechal vzpomínky ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25
14.9.21 10:44

Právě že peněz má více než dost a nic pro něj neznamenají, je to takový bohém. Láhev nějakého dobrého pití mě také napadla a to asi i nejvíce ocení. Ale kdyby měl někdo nějaký nápad, co jiného, budu ráda :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24963
14.9.21 10:44

A co navrhuje manžel? jestli jsou takoví kamarádi, že i jako bývalého podřízeného ho zve na svatbu (ke svatební tabuli?), tak by ho mohl znát líp a vědět.

Taky jaké jsou vaše možnosti - finanční?
Záleželo by, co bych byla schopná sehnat - pokud bych měla třeba jejich fotky, nebo věděla přes koho je sehnat, udělala bych koláž a jen do klipového, nebo bílého jednoduchého (ale kvalitního) rámečku, když nevíš, jak to u nich doma vypadá, a do rohu vyskládat peníze, do tvaru květiny nebo tak něco.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7619
14.9.21 10:45

@jonečka Pokud peníze, tak z nich skládám origami a dám do rámu na fotografie.
Asi bych ale u takového člověka volil něco, čím ukážete, že ho znáte. Pokud třeba má s partnerkou společnou zálibu v alkoholu, nabízejí se lahve s vlastní etiketou, takže můžete nechat vyrobit třeba Moet s etiketou k jejich svatbě.
Případně, pokud mají smysl pro humor, tak si dovedu představit, že poukaz na noc pod širákem s táborákem, kdy vy jim tam obstaráte dřevo, klacky na pečení, vuřty, chleba a ráno donesete termosku s čajem a snídani by si hrozně užili. Ale to musíte vědět vy, co by bylo originální, trefilo se to do jejich nátury. Pokud mají dítě a mají k vám důvěru, tak je nejlepším darem třeba poukaz na pohlídání dítěte a zamluvení večeře v dobré restauraci, nebo lístky do divadla…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2122
14.9.21 11:03

Ja jsem pratelum dala velkou svicku Yankee candle wedding day a 5 000kc do obalky. Zrovna rekonstruovali stary domek a cekali mimco, tak se to jiste hodilo :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5438
14.9.21 11:18

@jonečka zážitok, niečo ako let balónom pre oboch :nevim: čo dať ľuďom, keď majú veľa peňazí. To je o ničom :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat