Dárek pro učitelky v MŠ - jaký dárkový poukaz?

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
15.6.22 07:37

Dárek pro učitelky v MŠ - jaký dárkový poukaz?

Napadlo mě, že ke konci školního roku darujeme každé učitelce poukaz na 500 Kč.
Buď knihkupectví, dm drogerie anebo nějaký supermarket (lidl, albert,…).
Co byste poradily? Není tu třeba nějaká učitelka z MŠ - co byste ocenila?
Děkuji za odpovědi.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4748
15.6.22 07:52

My dávali minulý rok poukaz do knihkupectví a paní učitelka byla nadšená, že ho hned využije.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2497
15.6.22 08:01

To záleží na té konkrétní učitelce. Jestli v životě nepřečetla jedinou knížku, těžko ji udělá radost poukaz do knihovny (i když si takovou učitelku neumím představit, minimálně by to mohla využít na odborné publikace).
Já jsem učitelka v MŠ, myslím, že poukaz jsem za ty roky nedostala ani jeden. Udělal by mi radost ten do knihkupectví a i do DM. Na potraviny nee :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
74660
15.6.22 08:06
@Anonymní píše:
Napadlo mě, že ke konci školního roku darujeme každé učitelce poukaz na 500 Kč.
Buď knihkupectví, dm drogerie anebo nějaký supermarket (lidl, albert,…).
Co byste poradily? Není tu třeba nějaká učitelka z MŠ - co byste ocenila?
Děkuji za odpovědi.

A co nějaké obchodní centrum? Tam bude výběr velký.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4899
15.6.22 08:11

Dala bych nejlépe do OC, tam by si každá vybrala. Tady v OL máme běžně v Šantovce, takže by to mělo jít sehnat jinde. Případně knihkupectví / DM, jak bylo zmíněno. Určitě ne do Billy a Alberta :mrgreen: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21447
15.6.22 08:14

Mne tedy dat darkovy poukaz prijde stejne, jako dat penize. Coz je problem, kolik resp. v jake hodnote.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1018
15.6.22 08:44

Já budu dávat něco jako dárkový koš, akorát v dárkové tašce. V tom bude kafe jak rozpustné, tak turek, čaje, domácí med, bonboniéru a víno. Je to pro všechny učitelky dohromady, vždycky se střídají u dětí tak jednu prostě syn neměl :nevim: snad to udělá radost :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43852
15.6.22 09:12

V jiné třídě darovali poukaz do restaurace. Máme poblíž opravdu hezkou. Prý byly paní učitelky nadšené. Jinak bych asi volila buď DM nebo knihkupectví.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29997
15.6.22 12:45
@Cuddy píše:
Mne tedy dat darkovy poukaz prijde stejne, jako dat penize. Coz je problem, kolik resp. v jake hodnote.

Já budu třídní, která už s dětmi dál nepůjde, dávat poukaz na masáž.
Myslím, že si ten relax fakt zaslouží. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.22 14:46

Děkuji všem za odpovědi. Asi tedy dáme DM. Přeci jen ty knížky (i když mě osobně by to taky potěšilo) nemusí sednout každému.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní
15.6.22 15:47
@Cuddy píše:

Jak to myslíš, že je to problém? Když víš, kolik do toho chceš dát, což já vím, tak proč by to byl problém?

• Citovat
  • Nahlásit
3474
29.6.22 21:16

My jsme dávali poukaz do nedaleké vyhlášené zmrzlinárny. Platil na celé léto a myslím, že z toho taky byly paní učitelky spokojenější, než kdyby dostaly stopadesátou šestou bonboniéru.
Každopádně knihkupectví i to déemko mi přijde fajn.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat