Dárek pro zahrádkáře

1938
5.11.10 16:49

Dárek pro zahrádkáře

Lámu si hlavu co koupit tchánstvu k vánocům, tchán bude mít ještě narozeniny. Jsou velcí zahrádkáři, tak si říkám nějakou vychytávku tam. Jenže toho dost mají. Nemáte někdo nějaký nápad?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

13941
5.11.10 16:55

na mmb jsem vvidela zahradnicke rukavice a naradi ve stejnem potisku, ale to asi jen pro tchyni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14535
5.11.10 16:58

A co mají rádi? A do kolika korun? Třeba naše naše mamka miluje květníky, tak jsme jí koupili takovej dřevěnej, kde jsou květníky postupně pod sebou a dá se s nim i přejet, takže i na zimu uklidit. Nebo něco nabylinky. Nebo nějaké sezení. My třeba plánujem na ven takovej ten ohřívač, aby se venku dalo sedět i na jaře nebo na podzim. Slunečník. Nějaké nářadí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Michaelakkk
5.11.10 17:23

Pro zahrádkáře :think: :think: :think: :think: :think: co takhle nějakou encyklopedii o zahradě, nějaké nové vydání novinku :-) To vždy potěší :-) nebo třeba nějakou zajímavou květinu vypěstuj si sám, např. Masožravou dají e koupit jen semínka a pěstuješ si ji sama :-)http://www.masozravky.com/

• Nahlásit
  • Citovat
48557
5.11.10 17:25

Já bych si jako nastávající zahradnice přála toho spoustu proto že nemám nic:-)),ale určitě by mě potěšilo třeba zahradní jezírko :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
14598
5.11.10 17:35

MOji rodiče si přáli tuto knihu

http://knihy.abz.cz/…nasi-zahrade

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2724
5.11.10 17:53

Jestli bude další sezóna tak deštivá jako ta letošní tak bude dobrý dárek maxi balení toho sráče na slimáky (modré granule).

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
xxZuzana
5.11.10 17:53

předplatné nějakého zahrádkářského časáku

nebo poukaz na nákup třeba v OBI nebo Hornbachu… co mají blíž… vybnere si sám, co by chtěl, já bych to brala

• Nahlásit
  • Citovat
35692
5.11.10 18:06

Předplatné časopisu Zahrádkář, pokud ho ještě neodebírají. vyjde to na 240 Kc, chodi mesicne. Daji ti poukaz. Ja ho ctu, je to dobrej pomocnik. Predplacela jsem i segre.

http://www.zahradkar.org/

Příspěvek upraven 05.11.10 v 18:08

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
35692
5.11.10 18:07
BaraF píše:
Jestli bude další sezóna tak deštivá jako ta letošní tak bude dobrý dárek maxi balení toho sráče na slimáky (modré granule).

jo a tohle rozhodne taky:-) za me ale Ferramol, je nejedovaty a nevaleji se ti po nem chcipli slimaci na zahonku :-))))

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1938
5.11.10 18:28

Jee holky, vy jste se rozjely. Se slimaky problem nemaji, spis se srnkama :think: letos jim sezraly vsechny rajcata. Na ty teda nevim…myslivce?? Naradi maji bezne, obcas si prave koupi nejaky vychytavky - zvlastni hrabe nebo motyky.. Bylinky tchyni rostou jako plevel po cele zahrade. Tchyne snad rukavice nepouziva, to spis tchan. Posezeni maji, pergolu z maskacoviny, svetla, gril.. Ty kvetniky by se asi nechytali, pac tam nejezdi kazdej den a nemohli by to zalevat. Knihy o zahrade maji, jeden rok jsem jim udelala specialni sanon, kam jsem sestrihala vsechny mozny rady z Receptare prima napadu, seradila, na prebal dala fotku A4 s tchanem u jablone - radost velika. Zahradni jezirko..no to by me dali. Oni tak lan brambor :mrgreen: Jeste by se jim tam shlukovali bazanti se napajet..dost ze jim zerou fazolu.. To predplatne neni spatnej napad, mozna do toho pujdeme.. :think:
Co se penez tyce, tak na tchan tak 2× 500 narozky a vanoce a tchyni jen 500 :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
5.11.10 18:35

holky skvelý typy…předplatné i kniha se mi také líbí…ale počkám ješte nadalší návrhy :palec:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12947
5.11.10 19:11

me ješte napdadl náky balíček udelat třeba z hnojivy na pokojovky :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15058
5.11.10 19:34

a co převodové nůžky?? :?:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18312
5.11.10 19:50

Převodové/pákové nůžky - dobrá věc… :palec: Zvlášť starší ocení, že se tolik nenadřou.

Za sebe bych upozornil: není zahrádkář jako zahrádkář (zrovna tak není modelář jako modelář :mrgreen: ). Chtělo by to omrknout, jakým směrem se ubírají. Já jsem třeba praštěný přes netřesky a severoevropské sukulenty, ale zase třeba americké kaktusy mně nic neříkají. Z ovocných stromů zvládnu kromě ořešáku všecko, ale třeba letničky a některé cibuloviny - neeee… :twisted:
Asi jsem tě moc nepotěšil, ale promysli hlavně detaily… :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama