Dárky pro dvouleté kluka

1060
30.10.20 10:41

Dárky pro dvouleté kluka

Holky prosím o typ na dárky k Vánocům pro dvouleťaka. My jsme s mužem zoufalí. Je to těžší o to, že doma máme ještě čtyřletého, takže vlastně z hraček máme snad úplně všechno, od aut, pod vláčky, lega, puzzle no prostě všechno a zase mi přijde zbytečné to kupovat dvakrát. :roll: No vůbec nevím. Čtyřleťák už dopis Ježíškovi psal, tam je to jednoduchý. Mladší má rád knížky, jenže těch tu máme, že si můžeme otevřít knihovnu. Od babičky, dostane Albi tužku, teta se přihlásila, že mu k tomu koupi dvě knížky. Tak kdyby jste měli nějaký typ sem s ním. Babičky mladšího maximálně rozmazlovaly, takže máme fakt snad úplně všechno. :roll: To samé s hračkami na zahradu nebo odstrkovadla. Moc vám všem děkuji a hezký den, holky :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
3899
30.10.20 10:51

Jo zrovna teď jsem to řešila. A říkala jsem si, že to moje dětství bylo na tohle jednoduché. Dostávali jsme max dva dárky jeden měkejš a druhej tvrdej. Hraček málo a tak nebyl problém něco vymyslet… Dcera má dneska všechno a tak něco vymyslet je problém. Teď měla narozeniny a na Vánoce nemám šajna. Takže se tu zdovolením přilepím… :lol: Jinak k narozeninám jsem kupovala montessori domeček a houpačku s piklerem.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14969
30.10.20 10:55

Osobně bych trošku zvolnila co se týče dárků pro staršího a dopřála mladšímu taky něco vlastního. Co třeba odrážedlo, taky podědil? Elektrické auto/motorku? Duplo?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
30.10.20 10:59

Co třeba nějaké dárky na manuální činnost Které zabavi A jsou na rozvoj dítete

• Citovat
  • Nahlásit
1060
30.10.20 11:21
@unuděná píše:
Osobně bych trošku zvolnila co se týče dárků pro staršího a dopřála mladšímu taky něco vlastního. Co třeba odrážedlo, taky podědil? Elektrické auto/motorku? Duplo?

Tak starší si nakreslil do dopisu Ježíškovi tři věci. U nás to dělají ty babičky. Starší hráčkám moc nedal takže se dá říct, že jsou jako nové. Odrážedlo podědil, staršího to vůbec nebavilo, seděl na něm všehovšudy dvakrát, radši jezdil na takové šílené plastové motorce, ten zvuk nedostanu nikdy z hlavy :mrgreen: :roll: Ještě ke všemu má teď v listopadu mladší druhé narozeniny, takže o to je to vymýšlení ještě těžší. :roll: máme tu elektrickou čtyřkolku, starší ji dostal od dědy k Vánocům a na jaře už mu byla malá, takže je úplně nová. Starší byl první vnouče takže podle toho to vypadalo a když člověk něco řekl, tak se samozřejmě všichni urazili.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1060
30.10.20 11:23
@Anonymní píše:
Co třeba nějaké dárky na manuální činnost Které zabavi A jsou na rozvoj dítete

Teď v listopadu k narozeninám dostane. Takovou tu dřevěnou dílnu co mají v Lidlu. A o to je to horší, měsíc před Vánoci má narozeniny.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
45
30.10.20 12:51

Mam to uplne stejne, syn bude mit v listopadu 2 roky a ma starsiho ctyrleteho bratra :lol: Ja budu synovi davat jednoduche puzzle ze tri az peti dilku, maji v Pepcu, taky knizku od Albi, velke hasicske auto houkajici, duplo (par sad mame, ale to se hodi vzdy). Pak na vanoce dostane drevene puzzle ze sesti dilu, jedno uz ma a bavi ho to, prodavaji ted v lidlu. Jeste ted maji v Lidlu krajeci ovoce nebo zeleninu, to je taky super. Pak dostane vlacek, to ted u nas hodne frci. A pokud nemate, tak kuchynka a pokladna jsou taky super, s tim si hodne vyhraji oba. Nebo misto odrazedla muze mit na doma vlacek, ma i ulozny prostor, na tom jezdi i ten ctyrlety. Jo a jeste dostane z Ikey vozicek na vozeni misto kocarku. A lekarsky kufrik. Ale je to teda mnohem narocnejsi neco vymyslet pro toho mladsiho nez pro starsiho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17333
30.10.20 14:37
@Lentilie1 píše:
Mam to uplne stejne, syn bude mit v listopadu 2 roky a ma starsiho ctyrleteho bratra :lol: Ja budu synovi davat jednoduche puzzle ze tri az peti dilku, maji v Pepcu, taky knizku od Albi, velke hasicske auto houkajici, duplo (par sad mame, ale to se hodi vzdy). Pak na vanoce dostane drevene puzzle ze sesti dilu, jedno uz ma a bavi ho to, prodavaji ted v lidlu. Jeste ted maji v Lidlu krajeci ovoce nebo zeleninu, to je taky super. Pak dostane vlacek, to ted u nas hodne frci. A pokud nemate, tak kuchynka a pokladna jsou taky super, s tim si hodne vyhraji oba. Nebo misto odrazedla muze mit na doma vlacek, ma i ulozny prostor, na tom jezdi i ten ctyrlety. Jo a jeste dostane z Ikey vozicek na vozeni misto kocarku. A lekarsky kufrik. Ale je to teda mnohem narocnejsi neco vymyslet pro toho mladsiho nez pro starsiho.

Pobavilo… „Vůbec nevím co“ a jmenuješ asi 5 volovin :lol: k narozeninám dávám psa chodícího a nové odrážedlo od funny wheels, duplo. Vánoce duplo a začneme s playdoh, kniha se samolepkama, měkejše od babiček. Můj kluk teda z toho nemá vůbec rozum ještě :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
30.10.20 17:19

@Bubla Bůčková Ahoj, mužu se zeptat jakého pejska jsi vybrala? :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17333
30.10.20 21:31
@lucinkax09 píše:
@Bubla Bůčková Ahoj, mužu se zeptat jakého pejska jsi vybrala? :kytka:

Prosimtě nakonec jsem zvolila pouze pejska akrobat, najdi si na googlu ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
44
30.10.20 21:44

@Bubla Bůčková Dekuju, kouknu na nej :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13
4.11.20 20:01

My jsme dceři kupovali ke druhým narozeninám elektrické autíčko audi. Byla hrozně moc nadšená a já nadšená stále. Už jí jí 3,5 roku a začíná jezdit sama. Pokud je méně financí, tak se dá pořídit i použité a nebo se složit celá rodina.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
19087
10.11.20 11:57

Ahoj, dnes mi vyšel deníček na téma TIPY na DÁRKY , tak sdílím a třeba někoho inspiruji a ulehčím mu práci :kytka: :mavam:

Nezapomínejte, že nejdůležitější je zdraví a ne žádné drahé dárky :srdce: :hug:
Přeji vám všem krásné svátky, v rodinném kruhu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat