Dárky pro kolegy

124
17.12.19 10:34

Dárky pro kolegy

Ahoj :mavam: prosím Vás..co kupujete svým kolegům? V kancelářích je nás 20 a každej každému kupuje nějakou drobnost. Jenže já vůbec nevím, co… Vánoce jsem tu ještě nezažila, takže ani nevím, co se tu tak dává… Prosím o nějaký typ! :)
Děkjuji… :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
1063
17.12.19 10:40

Já už jsem taky zoufalá, hlavně u chlapů, ženské nějak pořeším krémem na ruce/pleťovou maskou a čajem, ale co s pány? Holt mají jen ten čaj… :lol: Já dostávám hlavně čokoládu, svíčky a tak podobně.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
17.12.19 10:48

@SarikS no, jsem zdravotní sestra a právě už hodinu vánočně zdobím propisky :roll: ty my k práci potřebujem, ale nefasujem, takže i když je to blbost za pár korun, tak se určitě využije a nepoletí doma do koše, protože propisek není nikdy dost. samozřejmě, strčit je do kelímku se vzkazem „poslužte si“ by nebylo moc vánoční, takže kolem sebe mám barevný papíry, rolničky, ozdobný děrovátka, stužky, kočky, který do všeho strkaj čumák a svazuju, děruju, popisuju jak o život.

jinak se u nás dávají třeba losy s vánoční nebo novoroční tematikou (jako že kapříci, čtyřlístky, kominíčci a tak) za deset či dvacet korun, čajové svíčičky, mejdlíčka, ozdobičky či jiné serepetičky (oblíbená bývá IKEA anebo pro ty, co myslí s předstihem Aliexpress), ti šikovnější každému upečou a ozdobí perníček nebo jiný vzorek zajímavého cukroví.

• Citovat
  • Nahlásit
11936
17.12.19 10:51

Zašla bych někam, kde prodávají sypané čaje nebo kávu a nakoupila jim baličky čaje či kávy. Nebo to kupuji já, prostě drobné vánoční dekorace, to teď nakupovaly dcery kamarádkám a učitelkám. Nebo co si myslím, že se neztratí jsou balíčky belgických pralinek. U nás je pralinkárna, dá se to koupit do takových zlatých krabiček malých, tak to krásně vypadá a taky se to hodí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
17.12.19 10:53
@listento píše:
Já už jsem taky zoufalá, hlavně u chlapů, ženské nějak pořeším krémem na ruce/pleťovou maskou a čajem, ale co s pány? Holt mají jen ten čaj… :lol: Já dostávám hlavně čokoládu, svíčky a tak podobně.

no my jeden čas dávali takové malé lahvičky s alkoholem, je toho jedna dávka a ty malé lahvičky jsou ve tvaru těch velkých. Nebo bych jim koupila losy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7404
17.12.19 10:56

No kdyz si predstavim, ze neco musim koupit 20× a pak dostanu 20 blbosti. To bych se na to radsi vyprdnul, jelikoz me to prijde jako vyhazovani penez.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
17.12.19 11:04
@listento
@listento píše:

Krém na ruce je super nápad :) děkuju!… Pánům vůbec nevím, asi nějaká sladkost 🤷🏼‍♀️ 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
17.12.19 11:05
@Anonymní píše:
@SarikS no, jsem zdravotní sestra a právě už hodinu vánočně zdobím propisky :roll: ty my k práci potřebujem, ale nefasujem, takže i když je to blbost za pár korun, tak se určitě využije a nepoletí doma do koše, protože propisek není nikdy dost. samozřejmě, strčit je do kelímku se vzkazem „poslužte si“ by nebylo moc vánoční, takže kolem sebe mám barevný papíry, rolničky, ozdobný děrovátka, stužky, kočky, který do všeho strkaj čumák a svazuju, děruju, popisuju jak o život.jinak se u nás dávají třeba losy s vánoční nebo novoroční tematikou (jako že kapříci, čtyřlístky, kominíčci a tak) za deset či dvacet korun, čajové svíčičky, mejdlíčka, ozdobičky či jiné serepetičky (oblíbená bývá IKEA anebo pro ty, co myslí s předstihem Aliexpress), ti šikovnější každému upečou a ozdobí perníček nebo jiný vzorek zajímavého cukroví.

Tak to máte super dárek :) který se využije… No, asi někde koupím nějakou tu čokoládu nebo sladkost :) a ženským nějakou svíčku nebo krém na ruce… Děkuji za typ! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
10975
@Šáruší píše:
Zašla bych někam, kde prodávají sypané čaje nebo kávu a nakoupila jim baličky čaje či kávy. Nebo to kupuji já, prostě drobné vánoční dekorace, to teď nakupovaly dcery kamarádkám a učitelkám. Nebo co si myslím, že se neztratí jsou balíčky belgických pralinek. U nás je pralinkárna, dá se to koupit do takových zlatých krabiček malých, tak to krásně vypadá a taky se to hodí.

Jo, kdyby to byly 3 ženské v kanclu, ale upřímně nakoupit 20× zlatou krabičku belgických pralinek mi přijde fakt finančně náročné.
Souhlasím s @Cenarius - přijde mi jako blbost obdarovávat 20 lidí a nafasovat pak 20 drobnůstek. Max. bych jim dala upečený perník s hezkým PF (ale i tak by to vyšlo s celofánovým sáčkem na několik stovek). Nechcete se prostě sejít nad cukrovím a popřát si hezké svátky? Kdybyste vybrali od každého stovku, tak vás to každého bude ve výsledku stát míň peněz a odnesete si domů každý třeba láhev Bohemky sektu v akci (ta se na Silvestra hodí nebo se dá poslat dál).

Příspěvek upraven 17.12.19 v 11:07

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
@Šáruší píše:
Zašla bych někam, kde prodávají sypané čaje nebo kávu a nakoupila jim baličky čaje či kávy. Nebo to kupuji já, prostě drobné vánoční dekorace, to teď nakupovaly dcery kamarádkám a učitelkám. Nebo co si myslím, že se neztratí jsou balíčky belgických pralinek. U nás je pralinkárna, dá se to koupit do takových zlatých krabiček malých, tak to krásně vypadá a taky se to hodí.

Díky za typ! :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
17.12.19 11:06
@Šáruší píše:
no my jeden čas dávali takové malé lahvičky s alkoholem, je toho jedna dávka a ty malé lahvičky jsou ve tvaru těch velkých. Nebo bych jim koupila losy.

Ty lahvičky alkoholu jsou super nápad :D! Díky

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
17.12.19 11:07
@Cenarius píše:
No kdyz si predstavim, ze neco musim koupit 20× a pak dostanu 20 blbosti. To bych se na to radsi vyprdnul, jelikoz me to prijde jako vyhazovani penez.

Bohužel..mě je zase blbý, abych od nich něco dostala a já nedala nic.. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
100
17.12.19 11:07

V každé firmě, kde jsem doposud dělala se to řešilo „Secret Santou“. Člověk si z klobouku vytáhne jméno kolegy a koupí mu dárek - podle toho, co má ten člověk rád. To jako máte kupovat 20 dárků pro 20 kolegů? 8o

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11936
17.12.19 11:14
@zrcadlo píše:
Jo, kdyby to byly 3 ženské v kanclu, ale upřímně nakoupit 20× zlatou krabičku belgických pralinek mi přijde fakt finančně náročné.
Souhlasím s @Cenarius - přijde mi jako blbost obdarovávat 20 lidí a nafasovat pak 20 drobnůstek. Max. bych jim dala upečený perník s hezkým PF (ale i tak by to vyšlo s celofánovým sáčkem na několik stovek). Nechcete se prostě sejít nad cukrovím a popřát si hezké svátky? Kdybyste vybrali od každého stovku, tak vás to každého bude ve výsledku stát míň peněz a odnesete si domů každý třeba láhev Bohemky sektu v akci (ta se na Silvestra hodí nebo se dá poslat dál).Příspěvek upraven 17.12.19 v 11:07

no to jo no, ale u nás se dávají do té krabičky zhruba 4 pralinky, jedna ta pralinka stojí do 15korun, krabička 10, takže je to takové malé, velmi hezké, za cca 60,–. A dobré, sní se to. Krém na ruce taky sem tam dostávám, rovnou to posílám dál, popřípadě vyhazuju, protože to nikdo nechce a stojí to taky tak. Ty pralinky se alespoň sní. A když jsi v kolketivu, kde je zvykem dávat každý každému, tak prostě těžko můžeš přijít s tím, že je to ptákovina a vyhazování peněz, pojďme to zrušit. Pak stejně minimálně 50-100 za jeden ten dáreček dáš, levněji se snad nedá koupit nic.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
124
17.12.19 11:14
@zrcadlo píše:
Souhlasím s @Cenarius - přijde mi jako blbost obdarovávat 20 lidí a nafasovat pak 20 drobnůstek. Max. bych jim dala upečený perník s hezkým PF (ale i tak by to vyšlo s celofánovým sáčkem na několik stovek). Nechcete se prostě sejít nad cukrovím a popřát si hezké svátky? Kdybyste vybrali od každého stovku, tak vás to každého bude ve výsledku stát míň peněz a odnesete si domů každý třeba láhev Bohemky sektu v akci (ta se na Silvestra hodí nebo se dá poslat dál).Příspěvek upraven 17.12.19 v 11:07

Tak já nebudu dávat každému belgické pralinky :) u nás jsou kanceláře většinou po třech lidech. Takže u sebe v kanclu dám holkám svíčku se šumivou bombou do vany (to vyrábím..přijde to na pár korun) a do další dám zase nějakou lepší čokoládu apod. A u nás se nedomluvíme, protože mezi svátky má někdo dovču, někdo je v práci. Takže se to předává až do nového roku a to tu bude pan ředitel, takže to nejde, aby jsme si sedli :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat