Dárky pro nejmenší

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Petya
Kecalka 117 příspěvků 07.12.18 19:47
darky pro nejmensi

Jake darky kopujete pro nejmensi na Vanoce, nejake interaktivny hracky nebo…mame 7 mesicu

Reakce:
Kriss Tina
Extra třída :D 11717 příspěvků 07.12.18 19:50

Koukni na fisher price s tím nešlápneš vedle, můžu doporučit třeba mluvícího pejska (pro holky pejskova sestřička) jinak cokoliv co dělá zvuky, malému se líbili takové ty mobily, ovladače, jakoby klíče, prostě dětské repliky běžných předmětů co děti lákají :lol: ale nějak to nehroť stejně z toho ještě nemá rozum :)

Ginella
Kecalka 369 příspěvků 07.12.18 20:14
@Kriss Tina píše:
Koukni na fisher price s tím nešlápneš vedle, můžu doporučit třeba mluvícího pejska (pro holky pejskova sestřička) jinak cokoliv co dělá zvuky, malému se líbili takové ty mobily, ovladače, jakoby klíče, prostě dětské repliky běžných předmětů co děti lákají :lol: ale nějak to nehroť stejně z toho ještě nemá rozum :)

Pejskovu sestřičku jsme taky kupovali pro neteř, ta je úžasná. :) A malá z ní měla velkou radost.

Kriss Tina
Extra třída :D 11717 příspěvků 07.12.18 20:16

@Ginella my máme pejska, syn je z něj nadšený i ve 3 letech a upřímně sem si s ním chvíli hrála já sama (jak malá no) :mrgreen:

amka.82
Zasloužilá kecalka 547 příspěvků 07.12.18 20:38

jak doporučují holky, ten pejsek od fisher price je super, máme taky, tu" pejsinku" a malá si s ní hraje dodnes a to jí jsou 4 roky a dostala jí v roce a dokonce má výdrž, ještě jsme neměnili baterky :mrgreen:

murry
Závislačka 3336 příspěvků 08.12.18 08:23

a ja teda plastove veci od Fisher Price nedoporucuju. Jsou ja jedno brdo, s rozvojem to moc spolecneho nema a jsou i prilis hlucne..

za me bych tak malemu drobkovi koupila nejake drevene vkladacky nebo knihy od Svojtky jako je miminko, ovoce, barvy, moje rodina a dalsi :)
Potom bych to videla na nejake prvni penove kostky. Velikou paradu u nas udelala i tatra! Nejdriv jsme tam ukladali hracki a v tomhle veku uz i sedela tak jsme ji vozili..potom uz ro pouzivala jako choditko…
A kdyz jsme u toho tak nejake interaktivni choditko bych poridila…respektive odstrkovadlo :)

Uživatel je onlineKáťa19
Extra třída :D 13698 příspěvků 08.12.18 14:42

mám to stejně jako @murry
já preferuji kvalitu nad kvantitou a kupuji co to jde dřevěné hračky… klasické kostky dřevěné, odstrkávadlo autíčko u nás frčí od 1. narozenin, do té doby je to o maličkostech, knížky, dřevěná kousátka apod.
https://www.fler.cz/…icke-pomucky?…

Váš příspěvek
Reklama