Dárky pro nejmenší

117
7.12.18 19:47

darky pro nejmensi

Jake darky kopujete pro nejmensi na Vanoce, nejake interaktivny hracky nebo…mame 7 mesicu

• Citovat
  • Zmínit
  • Upravit
Napsat příspěvek

Reakce:

15252
7.12.18 19:50

Koukni na fisher price s tím nešlápneš vedle, můžu doporučit třeba mluvícího pejska (pro holky pejskova sestřička) jinak cokoliv co dělá zvuky, malému se líbili takové ty mobily, ovladače, jakoby klíče, prostě dětské repliky běžných předmětů co děti lákají :lol: ale nějak to nehroť stejně z toho ještě nemá rozum :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
791
7.12.18 20:14
@Kriss Tina píše:
Koukni na fisher price s tím nešlápneš vedle, můžu doporučit třeba mluvícího pejska (pro holky pejskova sestřička) jinak cokoliv co dělá zvuky, malému se líbili takové ty mobily, ovladače, jakoby klíče, prostě dětské repliky běžných předmětů co děti lákají :lol: ale nějak to nehroť stejně z toho ještě nemá rozum :)

Pejskovu sestřičku jsme taky kupovali pro neteř, ta je úžasná. :) A malá z ní měla velkou radost.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15252
7.12.18 20:16

@Ginella my máme pejska, syn je z něj nadšený i ve 3 letech a upřímně sem si s ním chvíli hrála já sama (jak malá no) :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
562
7.12.18 20:38

jak doporučují holky, ten pejsek od fisher price je super, máme taky, tu" pejsinku" a malá si s ní hraje dodnes a to jí jsou 4 roky a dostala jí v roce a dokonce má výdrž, ještě jsme neměnili baterky :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3477
8.12.18 08:23

a ja teda plastove veci od Fisher Price nedoporucuju. Jsou ja jedno brdo, s rozvojem to moc spolecneho nema a jsou i prilis hlucne..

za me bych tak malemu drobkovi koupila nejake drevene vkladacky nebo knihy od Svojtky jako je miminko, ovoce, barvy, moje rodina a dalsi :)
Potom bych to videla na nejake prvni penove kostky. Velikou paradu u nas udelala i tatra! Nejdriv jsme tam ukladali hracki a v tomhle veku uz i sedela tak jsme ji vozili..potom uz ro pouzivala jako choditko…
A kdyz jsme u toho tak nejake interaktivni choditko bych poridila…respektive odstrkovadlo :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
17299
8.12.18 14:42

mám to stejně jako @murry
já preferuji kvalitu nad kvantitou a kupuji co to jde dřevěné hračky… klasické kostky dřevěné, odstrkávadlo autíčko u nás frčí od 1. narozenin, do té doby je to o maličkostech, knížky, dřevěná kousátka apod.
https://www.fler.cz/…icke-pomucky?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama