Stavebnice Boffin, máte ji někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
santape
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 05.12.18 09:26
Stavebnice Boffin , kdo ma?

Zdravím, syn ma 9let a je technicky typ, chtěla jsem mu koupit boffin 300 a dívám se je boffin 100, 750. Musim kupovat stovku aby to na sebe nějak navazovalo, nebo to je fuk, kterou.

Nejnovější recenze z kategorie Hračky

Reakce:
Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17507 příspěvků 05.12.18 09:34

Máme 750, ale ta stavebnice je taková divná. Je k tomu takovej návod, kde jsou zajímavá zapojení, ale bez ladu a skladu, nedává to moc smysl a nedá se tam nic najít, prostě tady to dejte takhle a ono to něco bude dělat. Nebo taky ne. A protože tam nejsou hodnoty těch součástek, tak to není na bastlení a nějaké vzdělávání. Jako pokud to má naučit něco jako „připojte baterku na motorek a motorek se bude točit“, pak ok, ale celkově mě to docela zklamalo. Jestli to na sebe nějak navazuje nevím, koupil jsem rovnou 750.

Anik
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 05.12.18 09:37

Ahojki, nemusíš. Je to tak, že v 300 je totéž co ve stovce plus něco navíc, v 750 je totéž co v 300 plus něco navíc. Stovka je zbytečná kupovat, jenom případně na vyzkoušení, jestli bude bavit, když si nejsi jistá,,,,ale my ji přeskočili.

Já to naopak chválím, kupovala jsem pro dceru, její otec je blázen elektroinženýr, tak si s tím perfektně vyhrál i on a dceru tím provedl,,,,a chválil to,,,,,bavilo ji to ale jen tak cca měsíc, už se k tomu nikdy nevrátila.

modravlocka
Zasloužilá kecalka 505 příspěvků 05.12.18 10:10

Nevím, manžel na to koukal (také elektroinženýr) a nakonec to zhodnotil tak, že je to krám. Koupil místo toho klasický Merkur s nějakým motorkem a jsou s dítětem oba spokojení. :D

Anik
Ukecaná baba ;) 1593 příspěvků 05.12.18 10:17

u nás to byla spíš jednorázovka, takovej jenom nápad, kdy tatínek chtěl holku pobláznit tím samým, čím je on. Nepodařilo se to, bohužel :) Ale párkrát u toho strávili hezké chvilky :)

Chauvinist
Neúnavná pisatelka 17507 příspěvků 05.12.18 10:23

nj, právě jsem taky z oboru a proto píšu to, co píšu. Na učení to není. Dá se z toho sestavit pár věcí, co „něco dělají“, ale přesně tím to končí. Navíc ty věci nejsou ničím zajímavý ani poučný, to je to. Sestavím si rádio, které hraje, fajn. Ale jaké poučení si má vzít z toho, že od pantáty vedou dráty ke krabičce nade vraty, odtud proud se přelévá do repráku doleva a voilá, hraje to.
Takže ten osud - měsíc si hraje a pak to zahodí je přesně to ono. Bohužel. Dalo by se to uchopit lépe podle mě.

zoidberg
Extra třída :D 12228 příspěvků 05.12.18 10:35
@Chauvinist píše:
nj, právě jsem taky z oboru a proto píšu to, co píšu. Na učení to není. Dá se z toho sestavit pár věcí, co „něco dělají“, ale přesně tím to končí. Navíc ty věci nejsou ničím zajímavý ani poučný, to je to. Sestavím si rádio, které hraje, fajn. Ale jaké poučení si má vzít z toho, že od pantáty vedou dráty ke krabičce nade vraty, odtud proud se přelévá do repráku doleva a voilá, hraje to.
Takže ten osud - měsíc si hraje a pak to zahodí je přesně to ono. Bohužel. Dalo by se to uchopit lépe podle mě.

Souhlas. Mám Boffin 750, děcka tam něco poskládají podle návodu, ale nemotivuje je to zkoušet něco samotné, jde to pouze podle návodu. Dle mého slepá ulička. Ale zase kvalitní zpracování, při slušném chování se tam nic nerozbije a vydrží.

Ahojluci
Zasloužilá kecalka 779 příspěvků 05.12.18 12:50

Mame to koupene pro 10leteho syna k Vanocum. Videl to u kamarada a pral si to. Zvazovala jsem tohle a Voltika a nakonec vybrala podle skvelych recenzi.

alifie
Extra třída :D 12975 příspěvků 05.12.18 13:18

Jen je potřeba koukat, abyste nekoupili jen rozšíření, ale opravdu kompletní Boffin 300 nebo kompletní 750.
(My jsme koupili nejdřív Boffin 100 a pak jsme kupovali jen rozšíření na Boffin 300, které obsahuje z Boffinu 300 jen díly, které nejsou v Boffinu 100. )

santape
Zasloužilá kecalka 506 příspěvků 05.12.18 20:36
@alifie píše:
Jen je potřeba koukat, abyste nekoupili jen rozšíření, ale opravdu kompletní Boffin 300 nebo kompletní 750.
(My jsme koupili nejdřív Boffin 100 a pak jsme kupovali jen rozšíření na Boffin 300, které obsahuje z Boffinu 300 jen díly, které nejsou v Boffinu 100. )

Jejda a jak to poznám?

alifie
Extra třída :D 12975 příspěvků 06.12.18 09:43
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

3 nejčastější úrazy dětí a první pomoc: Víte, jak se zachovat?

Hlídáte je jako ostříž, ale stačí vteřinka nepozornosti a neštěstí je na... číst dále >

Články z Expres.cz

Svědkyně upálení: Myslela jsem, že je to fake nnebo protest proti Babišovi

Společností doslova otřásl čin neznámého muže, který se v pátek odpoledne... číst dále >

Útrapy Simony Krainové na exotické dovolené: Nejdříve sběr plastů, potom déšť!

Letošní Bali pojala krásná Simona Krainová (45) opravdu netradičně. Nejenže... číst dále >

Články z Ona Dnes

Plastika mi zničila vztah i život, říká žena závislá na úpravách vzhledu

Modelka Elina Romasenková má za sebou nespočet plastických operací. Nechala... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >