Darované embryo

19.8.15 12:23

darované embryo

Dobrý den, protože jsem nenašla žádnou diskusi na dané téma s dovolením ho přidám. Ráda bych se zeptala je tady někdo mezi vámi kdo se rozhodl pro darovaná embrya? jaké bylo těhotenství a kolik vás to stálo? Stojím před tím to rozhodnutím a ráda bych se o tom dověděla více. Chodíme do sanatoria Helios. Děkuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

Anonymní
19.8.15 16:19

Ahoj, já o darovaném embryu čím dál víc přemýšlím, co vás k tomu vede???

• Nahlásit
  • Citovat
20.8.15 06:55

Nereaguji na žádnou stimulaci, a to i přesto že FSH mám 8,4 tak mi doktor nabídl darovaná vajíčka, koordinátorka v Heliosu nám to spočetla i s přispěním pojišťovny cca na 70 000kč a to už je pro nás hodně. Darované embryjko stojí 38 500.Máme se rozmyslet a v pondělí zavolat jak jsme se rozhodli. Já bych byla pro embryjko ale hodně se to ve mě pere, že nebude geneticky naše, abych toho jednou nelitovala.je to těžké rozhodování.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.8.15 07:36

My jsme za darovaná vajíčka s přispěním pojištovny doplácely asi 46 0000Kč, v Heliosu jsou předražení, běžte do Reprofitu…Reprofit se navíc specializuje na darovaná vajíčka…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
20.8.15 07:37

Jedno darované embryo stojí v Reprofitu 24 000 a v Reprogenesis, které se taky specializuje na dárcovský program myslím 23 000Kč už to mám pozjišťované, jen se rozhodnout…

• Nahlásit
  • Citovat
20.8.15 11:56

Já jsem taky koukala na ceny jinde a dost se to liší! Nechci ale na poslední 4 pokus odcházet jinam! Primáři Texlovi maximálně důvěřuji. Dnes budeme mít řeč s manželem a rozhodneme se co dál. Hlavou se mi honí spousty myšlenek, škoda že se tu nenajde mamina co prcka s darovaného embryjka má. Mohla by nám hodně říci…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
20.8.15 13:02

No, já jsem po dvou nevydařených pokusech v xx centru přešla do jiného, někdy to chce jen změnu. a zadařilo se, několikrát, jinou medikací, přístupem, laboratoří.. jen to nevyšlo až do zdárného konce.

• Nahlásit
  • Citovat
20.8.15 15:07

My už jsem ve třetím centru! Nejprve jsme byli v Pronatalu,1IVF se nepovedl, po ketu jsem otěhotněla ale byl to zamlklý potrat! Řekli jsme si změna je život a přešli do Artu-velká chyba to byla ale to jsme poznali až po třetím pokusu! Genetiku a imuno jsem si musela vykřičet, mudr to nepovažoval za nutné jelikož už jedno dítko mám dceří je 19 let.Ted se pokouším 5 let s jiným partnerem.Po nevhodně zvolené stimulaci kterou ukončil před odběrem a dalším nepovedeným IVF které následovalo jsme se rozhodli pro Brno a primáře Texla. Nechci už měnit, důvěřuji mu už v pronatalu jsem s ním byla v kontaktu přes email a myslím si, že kdybychom šli hned k němu prcka už bychom měli :cert: Já spíš řeším otázku toho bude a nebude naše. Říkám si, že ho pokud se zadaří, budu ho nosit pod srdcem, porosím ho a bue mi jedno zda něše je a není ale co když to tak nebude a já to budu cítit po porodu jinak? je to veliké rozhodnutí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7.10.15 17:26

Ahoj holky,
taky hledám co nejvíce informací ohledně tohoto tématu. Tedy KET s darovanými embryi. Já mám Turnerův syndrom a přítel bez spermií. Jsem ve fázi, kdy už za pár dní začnu stimulovat sliznici. Jen by mě zajímalo, jestli se i před tímto zákrokem dělají nějaké testy. Bylo mi řečeno.. z jiného Caru, že jen celiakie, chlamydie a štítnice. Nic z toho mi v mém caru neudělali, ale myslím, že tyto vyšetření ani tak neovlivní výsledek. Bylo mi řečeno, že záleží na kvalitě embryí. Máme dvě a obě vyšetřené geneticky. Tak snad to vyjde :pankac:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
4.7.17 19:34

@pájina37 : Vyšlo ti to s darovaným embryem? Taky chodíme do H…

• Nahlásit
  • Citovat
24.2.18 21:05

Ahoj, jsem adeptka na darovaná vajíčka a zajímalo by mě, jak dlouho trvá stimulace než může být zavedeno embryo? Předpokládám, že mi to doktor řekne ale jdeme se domluvit až za týden a já jsem zvědavá, Případně co všechno stimulace obnáší? Děkuji :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama