Dáváte dětem nátělník/košilku?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Pipet
Generální žvanilka 24136 příspěvků 06.11.10 21:02
Dáváte dětem nátělník/košilku?

Otázka jednoduchá=) Nemyslím, jestli už je na to vhodné období, ale tak obecně, jestli dáváte nebo ne.
Dostala jsem přednášku, jaktože nedávám… :twisted:

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
Sylvajs
Závislačka 2769 příspěvků 06.11.10 21:04

ahojky -začala jsem dávat až teď na podzim,když jsou chladné dny…ve školce moc tepla nemají…

Lakyna
Zasloužilá kecalka 992 příspěvků 06.11.10 21:05

Ahoj Pipet, já mám syna rok a půl a dávám bodýčka, ale mám už koupený nátělník, tak asi taky dám. Sama jsem letos začala po letech nosit termokošilku a je mi příjemná, že mě hřeje na záda a už nepotřebuju tolik vnějších vrstev na sebe.

hkac
Neúnavná pisatelka 15672 příspěvků 06.11.10 21:05

Dávám (od podzimu do jara, tj nedávám v teplém létě). Je to především proto, že sama nesnáším holá záda. Když byla Anežka malá a nosila bodyčka, tak jsem byla v klidu, ale jak je přestala nosit, vadilo mi, že když se předkloní, často jí koukají holá záda. Koupila jsem úzké dlouhé košilky, které jí drží v kalhotách (nebo kalhotkách).

Příspěvek upraven 06.11.10 v 21:08

BohunkaP
Extra třída :D 14969 příspěvků 06.11.10 21:05

Dávám na noc, protože spí odkopaná. Přes den jak kdy, ale zatím spíš ne. Až bude chladněji.

Mišuna
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.10 21:06

No nedávám. A když je velká zima tak dávám spíš funkční prádlo, ale mám jenom trika, tílka ne.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 06.11.10 21:08

Ano jakmile se odplenkujem tak dáváme pod triko tílko, ale řekněme tak od teplého května do září ne. Jinak ano, já ji nosím taky, moje máma, ségra, její děti…je to asi o rodiných zvyklostech.

Lesina
Echt Kelišová 9865 příspěvků 06.11.10 21:09

Dávám, jsem vycepovaná od mojí maminky. Jak nastoupí trika s dlouhým rukávem, dávám automaticky spodní košilku.

L.

sophinka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.10 21:10

dávám.

Karlllicka
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.11.10 21:10

Davam na podzim,zimu.Pre­cejenom taky nosim kosilku kdyz je chladno a bez ni mi neni dobre.Vsadyma tahne a tak. :-)

NiKina
Závislačka 4035 příspěvků 06.11.10 21:11

nedávám.
NiKi

marketm
Echt Kelišová 8707 příspěvků 06.11.10 21:11

dávám

Hama
Závislačka 2621 příspěvků 06.11.10 21:12

Nedávám, ale to mi připomnělo, že moje mamka na tom dost bazírovala a já jí nosit musela. Asi nějaká tílka zakoupím, ať je malej v teploučku…díky za připomnění, Pipet :wink: .

Jana206
Nadpozemská drbna 26546 příspěvků 06.11.10 21:14

Nedávám a dokud nebude mrznout, dávat nebudu.
Starší má delší trička, z kalhot mu nelezou, mladší nosí body, i když je dávno bez plenek, nevadí nám to. Jelikož má 2 roky a je drobná, body v jejích velikostech zatím bez problémů seženu.

Pořád mi nepřipadá taková zima, aby byla vrstva navíc potřeba. I ve školce se mi zdá přetopeno - oproti našim zhruba 20 stupňům, na které jsme si i k vůli úspoře za plyn zvykli. Všude, kam vlezu - úřady, obchody, praští mě hrozné vedro.

dianaa
Kelišová 6384 příspěvků 06.11.10 21:16

Nikdy jsme neměli a nenosili,ani já a manžel nenosíme…Ve školce jsem viděla,že nosí spíš holčičky.Naši kluci nesnášejí na sobě hodně vrstev,když je chladněji,dávám funkční prádlo-triko a spodky :-)Punčocháče úplně nenávidí,od té doby,co objevili volnější spodky. :mrgreen:

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Svoje tělo mám čím dál radši, říká Alena Mihulová

Ve filmu Chvilky herečka Alena Mihulová na adresu svého dítěte často trousí... číst dále >

Vyrostla v dětském domově, stará se o bratra i syna. Poprvé má svůj pokoj

Kristýna vyrůstala od tří let po dětských domovech, v jednadvaceti... číst dále >