Dáváte džíny malým dětem?

5725
27.6.13 21:55

Dáváte džíny malým dětem?

Téma na odlehčení, jak jinak. :mrgreen: Zajímalo by mě, jestli oblékáte svoje kojence, či batolata do džín?

Synovi je 22m, a džíny na sobě ještě neměl, a ani to nemám na hoodně dlouho v plánu. (Dostává je pravidelně od tchýně už od narození, a já je stejně pravidelně schovávám do skříně.) Aneb, pohodlí na prvním místě. :palec: Sama džíny nenosím, což o to, přijdou mi strašně nepohodlné. :P Natož pro malé dítě, které i na místech, kde „by mělo dělat parádu“ klidně leze po čtyrech, všelijak skotačí atp. To je pro mě nepřijatelné, jako kdyby šel v džínách na tělocvik. :mrgreen: Když chci aby vypadal slušně a nešel v teplákách, např. k doktorce, obléknu mu manžestráky (s gumou v pase), nosíme je všichni tři, i s manželem. :mrgreen: Jinak nemám problém, aby jel autobusem třeba na návštěvu v teplákách. Někdy třeba i na nákup.

Tak se ptám, do čeho oblékáte své děti na „parádu“? :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
46867
27.6.13 21:57

@Clarkia oblikam rifle od mimina. Pro me jsou pohodlne a dcera s enezdala, ze by ji tlacily nebo nejak vadily.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6808
27.6.13 21:58

Pěkné kalhoty a klidně i džíny - taky mají v pase gumu, ať si v tom dítě skotačí jak chce. A ty dětské jsou fakt pěkné, nášivky, zdobení, jaj, proč už nejsem mrňous :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
valkil
27.6.13 21:58

Já džiny miluju a ty obnošené nosím doma, jsou mi pohodlné. A že mi v nichnmalej vytře celej obchod mi fakt nevadí.
:lol:

• Citovat
  • Nahlásit
  • Upravit
2332
27.6.13 21:59

Klidně dávám i džíny, ale ne ty tvrdé, dají se koupit i z jemné měkké džínoviny a to je pak pohodlné minimálně stejně jako manšestry. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Run
20731

Nosí od malinka.. Nejdřív pohodlný s gumou, teď už skoro stejný jako já. Tvrdý ani nepohodlný fakt nejsou. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17568

Pohodlí především. Takže tepláčky, leginky, kalhoty lacláče. Za parádu považuji, když je nemánikde prodřené či s nevypratelnými fleky :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5639

Do dzin :-D.
Mam dcerku. Takze v lete samizrejme sukynky, satecky, tuniky a leginky.Ale na jaro podzim. Vyteplene dziny, nebo dziny. Kalhoty plataky mame jen na teple pocasi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3951

Mám ráda džíny, takže dítě také nosí džíny. Já bych třeba manžestráky na sebe nevzala :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1716
27.6.13 22:00

Moje rocni taky dziny nenosi a taky dostava, u nas od dedecka:-) Je taky vetsinu casu v teplakach (vetsina z nich je fakt takova frajerska, ze to muze mit i do mesta:-) A kdyz joooo potrebuje byt slusne, nosi takove platene kalhoty.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15127

Obě děti měly džíny už od mimin. mladší má několikery, které mají měkký pas z gumy, jsou z měkoučkého materiálu a nikde ho fakt netlačí. starší už je skoro 7 let, má už klasické silné džíny a odmítá se z nich vysvléknout i do herny ve školce - dneska jsem si ji v parádních džínách přebírala ve školce na pískovišti - prý se jí nechtělo převlíkat :-) :-) já osobně nosím džíny strašně ráda a zase bych si nevzala manžestráky ;-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2975

Já si kupuji pouze pohodlné rifle..jako tepláky :) Synovi taky, měl i s gumou v pase :) Ale má taky manšestráky, pláťáky…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5761
27.6.13 22:01

Taky nosí džíny. Nepohodlné mi nepřijdou ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13073

.

Příspěvek upraven 02.02.14 v 17:20

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
@BellinkaX píše:
Pěkné kalhoty a klidně i džíny - taky mají v pase gumu, ať si v tom dítě skotačí jak chce. A ty dětské jsou fakt pěkné, nášivky, zdobení, jaj, proč už nejsem mrňous :mrgreen:

Jéj, tak ty nášivky a zdobení nejvíc ze všeho nemůžu. :mrgreen: Nu nic, jak tak vidím, jsem asi podivín. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat