Dáváte předškolákům nátělník?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 30.03.19 17:01
Dáváte předškolákům nátělník?

Zdravím,
Dostala jsem přednášku od známé že můj syn nemá nátělník… V tomhle počasí :think:.
Jsem koukala jak puk, dá se říct že mě spíše sprdla. Jen jsem s klukem vyběhla ven a on se ohnul a trošku mu byly vidět záda… Přitom jsme byly venku asi 20minut.
Cítila jsem se trapně. Prý mi koupí nátělníky že mu zadelavam na problémy.
Zajímá mě jak to máte vy?
Anonym Lucka

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65610 příspěvků 30.03.19 17:05

Takovou věc ani nevlastníme… resp. jo, pár obrázkových, co nosí v létě místo trička.

Shari81
Kelišová 6097 příspěvků 30.03.19 17:05

Ano dávám, dcera nesnáší, když jí lezou záda
a známou bych poslala někam, snad si jako máma sama určíš, co budeš dítěti oblékat…

welovefashion
Zasloužilá kecalka 785 příspěvků 89 inzerátů 30.03.19 17:07

Bych jí řekla,že to není jeji starost a ne ani 4letemu nátělník nedávám. Pokud je trochu zima strkam triko vzadu do kalhot ;)

Jahudka82
Závislačka 2700 příspěvků 7 inzerátů 30.03.19 17:08

Klid,ja tyhle prednasky mam od tchyne kazdou chvili, furt neco blbe, neresim…na navstevu dam dětem to co vim ze „projde“, ale aby jim na sebe neco koupila sama to moc ne, zrovna tilka by se hodily, ale uz mu je ted taky moc nedavam,spis kdyz je fakt zima rano. Nektery uz mu jsou kratky, ale ted na jaro, leto uz je dotaha kdyz bude chladneji a na podzim mu dokoupim zasobu. Od zname by mě to asi zarazilo, to spis rekne moje mami ze mu neco nakoupi jestli je potřeba, aby mel i u nich.

Alyss1
Závislačka 3069 příspěvků 4 inzeráty 30.03.19 17:09

Nenosime nikdo nikdy. Kratkej nazelmik ti taky odhali zada. Lepsi dlouhe tricko.

Kelsey
Hvězda diskuse 45597 příspěvků 30.03.19 17:09

V zime syn nosil. On je gajda obecny. Takze natelnik mel. Kupuji mu hezke obrazkove.
Tak v zime je ma pod trikem. Jak zacne parno, tak nosi frajesky natelnik ke kratasum.
Ted je obdobi, ze ho nenosi. Dcery to nechteji.
Ve skole ho na deckach vidam. Je to individualni.

Markéta80
Hvězda diskuse 43284 příspěvků 30.03.19 17:12
@Anonymní píše:
Zdravím,
Dostala jsem přednášku od známé že můj syn nemá nátělník… V tomhle počasí :think:.
Jsem koukala jak puk, dá se říct že mě spíše sprdla. Jen jsem s klukem vyběhla ven a on se ohnul a trošku mu byly vidět záda… Přitom jsme byly venku asi 20minut.
Cítila jsem se trapně. Prý mi koupí nátělníky že mu zadelavam na problémy.
Zajímá mě jak to máte vy?
Anonym Lucka

nedávala jsem nikdy :lol: . To se necháš, řekla bych jí at se stará o své a rozhodně at pro moje dítě nátělníky nekupuje :lol:

tulipán
Závislačka 4059 příspěvků 30.03.19 17:13

Mym detem lezou zada ze vseho, natelnik lezl nahoru uplne stejne jako tricko. V zime meli radeji oteplovaky se zady, jarni bundy kupuji delsi, jinak to resit neumim.
Ale za meho detstvi se rikalo kosilka je grunt a polivka spunt :lol: . Bez kosilky / podkosilky / natelniku se ven nesmelo.

Kelsey
Hvězda diskuse 45597 příspěvků 30.03.19 17:13

A musim dodat, ze jsem moje decka neucila, at si davaji tricko do kalhot. To je hrozne retro. To radeji tu kosilku/natelnik a triko volne. To uz si muze dat i ponozky do sandalu.
Strasny prezitek.

Příspěvek upraven 30.03.19 v 17:14

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65610 příspěvků 30.03.19 17:14
@Alyss1 píše:
Nenosime nikdo nikdy. Kratkej nazelmik ti taky odhali zada. Lepsi dlouhe tricko.

Tak nějak… já bych si klidně koupila nátělník pro sebe, ale sehnat dlouhý a úzký je nadlidský výkon.

peta81
Ukecaná baba ;) 2233 příspěvků 30.03.19 17:15

Deti 3 a 5 a natelnik nevlastnime zadny, vubec nedávám. A co te ma znama co poucovat? 8o to bych ji teda pekne odpalkovala :lol:

Agrion
Závislačka 2904 příspěvků 30.03.19 17:21

Jako dite jsem nechapala posedlost natelniky moji maminky :lol: Jako dospela matka jsem ji pochopila. Natelnik jako tenka vrstva primo na tele dela v tepelnem komfortu divy… mohe deti ho nosi od doby co vyrostly z bodicek od podzimu do jara… Nikomu cizimu to nevnucuju… jen tem mejm trem :lol: ( uz jim je skoro 7, 8 a 2 roky) zatim neprotestujou.

Kelsey
Hvězda diskuse 45597 příspěvků 30.03.19 17:24
@j.a.n.i1 píše:
Tak nějak… já bych si klidně koupila nátělník pro sebe, ale sehnat dlouhý a úzký je nadlidský výkon.

Kupujeme v Pepcu, Kik atd. a kratke nejsou. Maji prave i hezke obrazkove, takze vyuzitelne na leto.

Travelerka
Kecalka 204 příspěvků 30.03.19 17:31

Přesně tak, hledala jsem v zimě pro dceru dlouhý a úzký nátělník, ale v obchodech byly jen hrozně krátké - v délce stejně jako trička. Takže to je k ničemu. Zrovna v tom zmiňovaném Pepcu byly jedině krátké.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama