Dávkování Aulinu

99
16.2.20 19:18

Dávkování Aulinu

Ahooj, jsem po odstranění krcnich mandli, dnes mě propustili z nemocnice a predepsal mi p. doktor Aulin. Má se davkovat vzdy po 12 hod. Ale mě tak skvěle zabírá, ze jsem si vzala dnes cely sáček asi ve 14:00 a před hodinkou půl sáčku znova, jelikož mi přestal účinkovat a potrebuju se taky v klidu najíst. Samozřejmě ředím s vodou. Nemáte s tím někdo zkušenosti? :nevim: snad to nevadí, že úplně nedodržuju dávkovací režim :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

12845
16.2.20 19:27

No správně by se měl brát po 10 hodinách, ale pokud to bereš vyjímečně po operaci, tak se nic dramatického neděje, když interval zkrátíš

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 19:29

Brát se má max. dvakrát denně, takže je to na tvém uvážení dle bolestí

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
3222
16.2.20 19:36

Davkovani 2× denne ma svoje opodstatneni, snizuje se tim mj vyskyt nezadoucich ucinku.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
16.2.20 19:41

A kdybych brala PŮL sáčku 3× denně? Rano abych to zvládla, odpoledne a večer před spaním?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12845
16.2.20 19:52

@Terdie a stačí ti půl sáčku na bezbolestnost? pak asi by to tak šlo

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
99
16.2.20 20:46

@stinga určitě ano
Vzala jsem si večer a účinkovalo to :palec:
Nebo si jeden rozdělim na půl a jeden si vezmu cely :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
16.2.20 21:02

@Terdie Aulin se může dát po 12 hodinách jen krátkodobě, na půlený sáček nikde studie nebudou, takže těžko říct. Ale raději bych užívala teď pár dní po operaci celý aulin po 12 hodinách a na noc, pokud je bolest, bych užívala jiný lék na bolest- z volně prodejných Paralen- vzít si 2 tablety nebo si nechat napsat Novalgin, Algifen nebo Tramal.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama