Daysy hormonální antikoncepce- máte zkušenosti

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 12.02.19 11:06
daysy- máte zkušenosti

Ahoj ženy, dívky i maminky…
jelikož naše rodina již čítá 6 členů tak, jak jsme si přáli, nyní je čas porozhlédnout se po metodách, jak rodinu již dále nerozšiřovat :-). Hormonální antikoncepci bych se ráda vyhnula, nitroděložní tělísko nechci, pesaru či kondomu nevěří manžel. Zatím používáme symptotermální metodu, jenže z vlastní zkušenosti vím, že ji zkrátka nedokážu 100% aplikovat vzhledem k nepravidelnosti cyklu při kojení…časem se jistě ustálí. Líbí se mi lady comp, ale vzhledem k ceně to neprojde přes manžela, pak jsou dostupnější pearly a nejlevnější daysy, který mě teď asi nejvíce zajímá, ale nikde se nemůžu dočíst zkušenosti s ním. Používáte některá daysy?
Moc díky za reakce.
Prosím anonym, pro mě intimní záležitost. :oops:

Přečtěte si článek: Antikoncepce a těhotenství - hrozí?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 12.02.19 11:46

A vyřešit to definitivně?? Nevím, kolik ti je, ale mám známou, která otěhotní snad jen z trenek a po čtvrtém dítku už volila chirurgickou možnost.

svapi
Ukecaná baba ;) 1479 příspěvků 12.02.19 11:46

Hackuji se k tematu, daysy me taky zajima :-)

libo
Závislačka 2697 příspěvků 12.02.19 12:12

To urcite ne,zasahovat do těla nechci,proto se mi příčí i výše zminěné varianty. Ale diky za tvuj názor. :) @P4ja

libo
Závislačka 2697 příspěvků 12.02.19 12:14

Tak jsem se odtajnila,no co uz :mrgreen:

Uživatel je onlineTichošlápek
Extra třída :D 12225 příspěvků 12.02.19 12:18

@libo a co vasektomie partner? Je to levnější a nijak náročný zakrok. Žádná metoda bez ochrany nebude nikdy 100%, takže když uz, tak bych k ladycompu apod používala ještě kondom

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 12.02.19 12:45
@Anonymní píše:
Ahoj ženy, dívky i maminky…
jelikož naše rodina již čítá 6 členů tak, jak jsme si přáli, nyní je čas porozhlédnout se po metodách, jak rodinu již dále nerozšiřovat :-). Hormonální antikoncepci bych se ráda vyhnula, nitroděložní tělísko nechci, pesaru či kondomu nevěří manžel. Zatím používáme symptotermální metodu, jenže z vlastní zkušenosti vím, že ji zkrátka nedokážu 100% aplikovat vzhledem k nepravidelnosti cyklu při kojení…časem se jistě ustálí. Líbí se mi lady comp, ale vzhledem k ceně to neprojde přes manžela, pak jsou dostupnější pearly a nejlevnější daysy, který mě teď asi nejvíce zajímá, ale nikde se nemůžu dočíst zkušenosti s ním. Používáte některá daysy?
Moc díky za reakce.
Prosím anonym, pro mě intimní záležitost. :oops:

A sterilizace manžela?

libo
Závislačka 2697 příspěvků 12.02.19 12:47

O všech těchto moznostech vim,ale nechci zasahovat do přirozenosti člověka…ani u sebe ani u manžela,vim ze jakákoliv ochrana ci metoda neni 100%, ale raději vychovam dalšího človíčka, nez podstoupit toto. Dekuji za vase jiste dobře minene rady ale účelem založení této diskuze bylo zjistit, zda ma někdo zkušenost s Daysy,ne resit metody antikoncepce.@Tichoš­lápek

libo
Závislačka 2697 příspěvků 12.02.19 12:50

Prosím piste jen,pokud mate zkušenost s Daysy,pripadne Pearly. Dekuji

P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 12.02.19 12:58
@libo píše:
To urcite ne,zasahovat do těla nechci,proto se mi příčí i výše zminěné varianty. Ale diky za tvuj názor. :) @P4ja

Nz, koukala jsem na to, taky by se mně líbila. Ale pořád mám strach ze spolehlivosti. Resp. ono by to asi stejně dopadlo tak, že bychom používali kondom v rizikových dnech. Tak nvm. :nevim:

libo
Závislačka 2697 příspěvků 12.02.19 13:28

No to ja taky,prave bych rada na to slyšela nejake ohlasy. Nicméně sexovat v nejistych dnech se da vice způsoby,ze:grin: @­P4ja

P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 12.02.19 14:35
@libo píše:
No to ja taky,prave bych rada na to slyšela nejake ohlasy. Nicméně sexovat v nejistych dnech se da vice způsoby,ze:grin: @P4ja

Tak samozřejmě, že se to dá vymyslet i jinak, pokud člověk ví, že je pravděpodobnost otěhotnění vysoká. Nicméně, pokud má člověk děti, tak je kolikrát rád, že se něco naskytne, než se plánovat podle ovulačního kalendáře :D

libo
Závislačka 2697 příspěvků 12.02.19 16:10

Jo tak to mas pravdu :lol: @P4ja

Russet
Extra třída :D 14023 příspěvků 12.02.19 18:59
@libo píše:
No to ja taky,prave bych rada na to slyšela nejake ohlasy. Nicméně sexovat v nejistych dnech se da vice způsoby,ze:grin: @P4ja

Já bych se 4 dětmi volila jinou antikoncepci. Toto je pro ty, co by jim případně páté, šesté, sedmé…dítě nevadilo.

P4ja
Echt Kelišová 7798 příspěvků 1 inzerát 12.02.19 19:16
@Russet píše:
Já bych se 4 dětmi volila jinou antikoncepci. Toto je pro ty, co by jim případně páté, šesté, sedmé…dítě nevadilo.

Zakladatelka píše, že by další dítě nevadilo.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Články z Expres.cz

Hvězda Mostu! Zdeněk Godla platí za minulost: Topí se ve statisícových dluzích!

Díky seriálu Most! se ze Zdeňka Godly (44) stala hvězda první velikosti. Lidé... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Sedm tipů, jak vyřešit manželské neshody

Pokud spolu lidé umějí komunikovat, nemusí rozpory končit házením talířů nebo... číst dále >