Posunutí menstruace s HA

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 22:07
Posunutí menstruace s HA

Dobrý :mavam:
Potřebovala bych poradit. V těch pribalovych letáčcích se popravdě úplně nevyznám :oops: a navíc je lepší názor někoho, kdo má s tím zkusenost :lol: potřebovala bych si posunou ms. Poslední prášek mám v pondělí a ms dostanu tedy v pátek a konci v úterý-středu. Ale víc by se mi hodila až na pondělí :nevim: jak mám ms posunout? A jak je to pak s nechranenym sexem při přesunu? Moc dekuju :srdce:

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1056 příspěvků 07.02.19 22:11

Ber dvě plátička v kuse bez pauzyy, nedostaneš MS vůbec a dostaneš až po dobrání druhého plátička, já občas udělala v létě.

Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1587 příspěvků 07.02.19 22:18

To nemůžeš takhle posunovat po dnech. Když se ti nehodí MS, tak pauzu nedělej vůbec, ber dvě platíčka za sebou. Hlavně si to nerozkouskovávej.

hapolda
Ukecaná baba ;) 1188 příspěvků 07.02.19 22:20

Souhlasim, nekouskuj, vem dve plata bez pauzy ;)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Ortel válčí s YouTube: Ohání se ústavou a „demokratickou“ zemí. Proč je úplně vedle?

Populární zpěvák Tomáš Ortel (43) se dostal do sporu s internetovým serverem... číst dále >

Průšvih s gentlemanem: Hanzlíkův film do kin přilákal méně lidí než Lego příběh!

Herecké obsazení v čele s Jaromírem Hanzlíkem a Lucií Vondráčkovou slibovalo... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >