Kvalitní antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 20:47
Kvalitní antikoncepce

Ahoj holky chtěla jsem se zeptat a hlavně dělám do školy článek kvalitní antikoncepce. Potřebovala bych vědět jestli se někomu v tuhle dobu podařilo otěhotnět třeba s tabletkama nebo s teliskem nebo s naplasti nebo s jinou antikoncepci. Jestli už se těhotenství na 100%naplánovat moc děkuji za odpověď

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 04.02.19 20:49

Kromě půstu není žádná ochrana 100% ani sterilizace to ti řekne každý doktor.

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 04.02.19 20:49

Tak většina otěhotnění přes pilule není dáno prášky jako takovými, ale špatným užívání, zapomenutí, atd. :lol: Větu „Jestli už se těhotenství na 100%naplánovat“ Teda moc nechápu. :nevim:

Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 04.02.19 20:51

@Meredithx tak to jsme dvě :lol:

Russet
Extra třída :D 14046 příspěvků 04.02.19 20:51
@Anonymní píše:
Ahoj holky chtěla jsem se zeptat a hlavně dělám do školy článek kvalitní antikoncepce. Potřebovala bych vědět jestli se někomu v tuhle dobu podařilo otěhotnět třeba s tabletkama nebo s teliskem nebo s naplasti nebo s jinou antikoncepci. Jestli už se těhotenství na 100%naplánovat moc děkuji za odpověď

Já měla dítě plánovaně. Takže jsem asi měla kvalitní 100% antikoncepci. O otěhotnění „přes prášky“ si myslím své. Jistota je jen celibát.
To bude jako referát na střední škole nebo co? 8o

7.straka
Kecalka 465 příspěvků 04.02.19 20:57

Stoprocentní je akorát Acylpyrin, mezi kolena. Říkávala naše babička. :mrgreen: samozřejmě nekukat. Brala jsem různou HA a nikdy žádný malér nenastal, teď mám Mirenu, doktor říká, že je, s ohledem na minimální šanci na „chybu v užívání“ skoro nejspolehlivější. Ale občas se někde dočtu, že si někdo nevšiml, že tělísko odešlo.

Meredithx
Stálice 90 příspěvků 04.02.19 20:58

@Ennny Tak 100% se otěhotnění naplánovat dá, že.. :lol: A na druhou stranu, 100% se dá neotěhotnět, ale za cenu půstu. :andel: Tak nevím, co tím bylo myšleno.

Ennny
Závislačka 2627 příspěvků 04.02.19 21:01

Můj doktor zase tvrdí že antikoncepční injekce je nejspolehlivější, takže kdo ví co je vlastně pravda…

Příspěvek upraven 04.02.19 v 21:01

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 21:01
@Russet píše:
Já měla dítě plánovaně. Takže jsem asi měla kvalitní 100% antikoncepci. O otěhotnění „přes prášky“ si myslím své. Jistota je jen celibát.
To bude jako referát na střední škole nebo co? 8o

Ano moc děkuji

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.19 21:04
@Meredithx píše:
@Ennny Tak 100% se otěhotnění naplánovat dá, že.. :lol: A na druhou stranu, 100% se dá neotěhotnět, ale za cenu půstu. :andel: Tak nevím, co tím bylo myšleno.

Promin Te bylo to myšleny tak jestli je možné dítě neplánovane a jestli antikoncepce 100%promiň te.

sepos
Kecalka 177 příspěvků 04.02.19 21:05
@Anonymní píše:

No je to vždycky o správném užívání. Když pohledáte na internetu, tak určitě najdete někoho kdo otěhotněl po antikoncepci v jakékoliv formě (perorální, vaginální inzerty, náplasti, nitroděložní telíska,..). Rozhodně nic z toho není 100%.

Russet
Extra třída :D 14046 příspěvků 04.02.19 21:07
@Anonymní píše:
Ano moc děkuji

To by mě teda zajímalo, co tam budeš psát. Kdo tohle od tebe chce? :roll:

Aduš8
Závislačka 3455 příspěvků 04.02.19 21:16

Ano, dá se otěhotnět plánovaně, když se antikoncepce užívá, jak má a dodržuje se příbalový leták. Ale jsou tu ženy, které budou přísahat, že zrovna u nich selhala a je to normální, protože jejich kamarádce se to stalo taky. :mrgreen:

sluníčkoi
Kecalka 222 příspěvků 04.02.19 21:19

Ucitele mají někdy zvláštní temata taky jsem zažila kronika rodiny když dítě nezná rodiče někdy je to moc, no ja bych tam uvedla všechny druhy antikoncepce a že při správném užívání a držení na místě se prostě o těhotnet nedá a když jo tak je to zázrak

Příspěvek upraven 04.02.19 v 21:20

Aduš8
Závislačka 3455 příspěvků 04.02.19 21:20

@Russet @sluníčkoi tak tohle téma by mohlo být pro střední zdravotnickou školu :nevim: to je tak jediné, kde by to mělo logiku

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Kadeřávková účtuje se svými ex: Byla jsem vaše nejlepší, nechci vás ani za milion!

Mladá herečka Anna Kadeřávková (21), která září v nekonečném seriálu Ulice,... číst dále >

Exkluzivně: Pozdravte nový pár Anetu Vignerovou a scenáristu Mostu! Petra Kolečka

Tak a konec mlžení! Bývalá miss z roku 2009 a modelka Aneta Vignerová se z... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >

Jak prožít spokojený rok 2019? Zlepšujte přítomnost, radí psycholog

Pokaždé, když rok končí a další začíná, všichni si přejeme, aby byl ten nový... číst dále >