Antikoncepce maloo

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 07.02.19 21:23
Antikoncepce maloo

Ahojte holky…chtěla jsem se zeptat zda mate některá zkušenosti s antikoncepci MALOO..a jake…děkuji :nevim:

Reakce:
pocker
Kecalka 349 příspěvků 07.02.19 21:25

Tak to slyším poprvé..

boobiina
Nováček 5 příspěvků 07.02.19 21:35

Já ji dostala dnes …a na internetu sem žádné zkušenosti nenašla. ..prý je novější :roll:

Kajuda
Nováček 2 příspěvky 09.02.19 20:43

Za mě hrůza. Je to sice hodně individuální, ale já nedobral ani 3.platíčko. Pleť se zhoršila, že teď nevím, co s ní, nabrala jsem 4 kila a ani nevím jak, bolest prsou a ani mi neudržela 2 měsíce brání v kuse. Před tím jsem měla jiné antikoncepce a podobné problémy jsem neznala.

boobiina
Nováček 5 příspěvků 11.02.19 06:59

Hmm…tak to není moc povzbuzující. ..ale všude říkají že se musí vydržet 3 měsíce než si na to tělo zvykne. .

Kajuda
Nováček 2 příspěvky 11.02.19 08:50

Já jsem volala doktorce, co s tím mám dělat a sama mi doporučila přestat. Když se toho nákupní víc, asi si není na co zvykat :D

boobiina
Nováček 5 příspěvků 11.02.19 23:32

To ano. ..tak nezbývá mi stejně nic jineho než to zkusit a uvidím :roll: :D

TerKaKarnik
Nováček 1 příspěvek 12.02.19 11:49

Já jsem dřív brala Rhonya 3mg/20 mg a je stejná jako takhle Maloo. Rhonyu přestali vyrábět bohužel, byla jsem s ni spokojena. Dřív jsem brala Katyu pro “mladý” a po te jsem přibrala skoro 15 kilo mela jinaci složení jinaci hormon. Pak jsem dostala Rhonyu a byla jsem s ni spokojena hlavně ze jsem nepribirala a dneska jsem dostala tuhle má stejný složení, tak doufam, ze bude dobra, ale je to asi fakt individuální jak tady píše paní předemnou já jsme na tohle složení zvykla, takže za mě supr :)

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Tělocvik děti nebaví a pohybová gramotnost klesá. V čem je problém?

Studie Mezinárodní zdravotnické organizace potvrdila, že za posledních 13 let... číst dále >

Články z Expres.cz

Došly prachy? Bývalá miss Houdová bude kněžka, vzniká tady Guru Jára syndrom

Nevíte, co dál se svým životem, a zároveň si na něj potřebujete vydělat? Zdá... číst dále >

Štiková podpořila Řepku a tvrdí, že měl Erbové naložit víc. Co na to Vlaďka?

Monika Štiková o sobě dala po delší době zase vědět. Tentokrát ale kupodivu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Šárky: Máma na mě přepsala byt, švagrová je vzteky bez sebe

S bráchou jsme vyrůstali jen s mámou. Otec nás opustil asi rok po bratrově... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >