Dcera a učení

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.06.19 21:35
Dcera a učení

Jsem už z dcery neštastná, chodi do 7.třídy ale ty známky :nevim: na vysvědčení dvě čtverky z matiky a češtiny :pocitac: doma se učí…Třeba vedlejsi věty se učila nejmin 2 hodiny no a z testu 5 při opravě taky 5…Starsi syn 8.třída má dvojky a jedničky :) :) ale dcera :nevim: od mala se učí, ale prostě pořád nosi samé pětky a ctverky :roll: Manžel je strasne haklivy na známky vždycky to až přehání za špatne známky da zaracha, zákaz mobilu TV…vyliska ji… :cert: :nevim: Syn nedávno donesl čtverku a manžel :nevim: :nevim: :nevim: dal mu zaracha na měsíc, žádný mobil (jena do školy ),televize, počítač jen na ukoly, seřezal ho a začal řvát ať si ještě jednou opovažuje donést takovou známku ať si nepřeje jak ho sereze :nevim: Nevíte jak mám pomoct dceři aby mela lepší známky? A sklidnit manžela? Jake mají Vaše děti známky na 2.stupni?

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
ivašot.
Echt Kelišová 8329 příspěvků 22.06.19 21:39
@Anonymní píše:
Jsem už z dcery neštastná, chodi do 7.třídy ale ty známky :nevim: na vysvědčení dvě čtverky z matiky a češtiny :pocitac: doma se učí…Třeba vedlejsi věty se učila nejmin 2 hodiny no a z testu 5 při opravě taky 5…Starsi syn 8.třída má dvojky a jedničky :) :) ale dcera :nevim: od mala se učí, ale prostě pořád nosi samé pětky a ctverky :roll: Manžel je strasne haklivy na známky vždycky to až přehání za špatne známky da zaracha, zákaz mobilu TV…vyliska ji… :cert: :nevim: Syn nedávno donesl čtverku a manžel :nevim: :nevim: :nevim: dal mu zaracha na měsíc, žádný mobil (jena do školy ),televize, počítač jen na ukoly, seřezal ho a začal řvát ať si ještě jednou opovažuje donést takovou známku ať si nepřeje jak ho sereze :nevim: Nevíte jak mám pomoct dceři aby mela lepší známky? A sklidnit manžela? Jake mají Vaše děti známky na 2.stupni?

Každý nemůže být jedničķář, podstatná je snaha…A popravdě, po kom má být vaše dcera genialní, když otec je takovej idiot. Promiň, ale jiné označení mě nenapadá.

Veru1987
Ukecaná baba ;) 1525 příspěvků 22.06.19 21:40
@ivašot. píše:
Každý nemůže být jedničķář, podstatná je snaha…A popravdě, po kom má být vaše dcera genialní, když otec je takovej idiot. Promiň, ale jiné označení mě nenapadá.

trefnéé

aleba
Ukecaná baba ;) 1370 příspěvků 57 inzerátů 22.06.19 21:41

Noo, a pak se divte, že děti skáčou pod vlak, když domů nesou blbý vysvědčení :zed: Dcera evidentně není lajdák, prostě jí to nejde, hold atomová inženýrka z ní nebude. Proplesknout by zasloužil tvůj muž!

divine woman
Extra třída :D 12340 příspěvků 22.06.19 21:42

Samé jedničky na vysvědčení nezaručují životní úspěch. Manžel by se měl uklidnit. Nestačilo by vytáhnout jeho vysvědčení ze sedmé a osmé třídy? Vsadím se, že se děti učí lépe. :mavam:

Netopýr1
Ukecaná baba ;) 1061 příspěvků 22.06.19 21:43
@Anonymní píše:

Tvůj manžel by se měl jít léčit :roll: až vám rádci děti skočí z mostu, než aby šly domu, tak budete teprve čumět.
Jinak tak staré děti nemám, ale sama jsem na základce v pubertě měla trojky a ne málo, nějaká osma třída, nakonec mám celkem prestižní vysokou. Ale došlo mi to prostě az někdy ve tretaku na střední. Do té doby se mnou taky naší nehli. Tak asi tak. Ale jestli necháš manžela mlátit děti za známky, zvlášť teda syna za jednu čtyřku, když normálně má max dvojky, tak si z nás bud děláš srandu nebo si šáhlá taky.

Aduš8
Kelišová 5240 příspěvků 22.06.19 21:45

A jaképak vzdělání máte vy s manželem? Na rovinu, s někým, kdo by moje dítě třískal, bych nebyla. Až se vám jednou nevrátí domů, budete se divit.

Adelka951
Ukecaná baba ;) 1571 příspěvků 22.06.19 21:48

Dodnes si pamatuju, že když jsem chodila na základku, chodila tam také jedna holčina, která i přes veškerou snahu nosila domů špatné známky. Doma ji za to bili, i jinak trestali. Byla ve stejném věku jako tvoje dcera. Jednou šla navštívit kamarádku, co bydlela v nejvyšším paneláku v okolí. Rozloučila se s ní, vyšla do nejvyššího patra, a…Chceš aby i tvoje dcera takto skončila???

Jana206
Nadpozemská drbna 27884 příspěvků 22.06.19 21:48

Podle mě krmite trolla, milion smajlu se pro vážnou diskuzi nehodí, navíc zdůrazněno to triskani. Matka, která by to opravdu řešila, by dle mě popsala situaci jinak.

janickaIII
Závislačka 4286 příspěvků 22.06.19 21:50
@Anonymní píše:

Nejdriv bych si promluvila s manzelem jestli mu nasili za znamky prijde v poradku. Pokud ano, pak bych zvazila, zda s nim zustavat s detmi v jedne domacnosti. Po pravde se dcerce ani nedivim, ze ma spatne znamky, kdyz je na ni doma takovy tlak a Ty se ji evidentne nezastanes. Resila bych v prvni rade vztah manzela k detem. Znamka je jen cislo. Nic o schopnostech ditete nevypovida

LilyJane
Kecalka 238 příspěvků 22.06.19 21:50

Né každému bylo dáno aby domů nosil jedničky. Dcera se evidentně učí a přesto jí to nejde. Manžel by měl propleskat sám sebe, aby se mu rozsvítilo.
Jak tu píšou ostatní, pak se nedivte, když se vám jednoho dne nevrátí domů, protože budou mít ze svého pošahaného otce hrůzu. Dobré známky ještě životní úspěch nikomu nezaručily.

mamule42
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 22.06.19 21:51

To že je bude mlátit, nic neřeší. Syn má známky pěkný, tak nechápu rachot kvůli jedné 4.Kdybych já měla pokaždé mlátit děcka kvůli špatným špatným známkám tak jsou už umlácený a já v kriminále :lol: Co třeba si promluvit s dcerou proč jí to nejde nebo si promluvit s učitelkou, jestli opravdu má problém pochopit učivo nebo je třeba línější. Někdo na učení není a zákazy a tresty s nimi nehnou, spíš se šprajcnou.

Tichošlápek
Neúnavná pisatelka 15107 příspěvků 22.06.19 21:52

Tak já ti něco řeknu a můžeš to vzkázat manzelovi. Byla jsem vždy jednickarka, bez jakékoli snahy nebo dřiny. Můj mladší bratr se učil a učil, sedel nad tím a snažil se. Lépe než na trojky to nikdy nedal. Čtyřky byly standard. Můj otec na nej řval, zakazoval, držel doma. Alespoň ho ale nebil. Bracha poprvé zdrhnul z domu ve 13, pak začaly psychické problémy. Po ZŠ byl par let na ucnaku a jakmile mohl byl mimo domov. Věřím tomu, ze kdybych ho v 18 nevzala k sobě, tak se zkusil zabít. Tohle tvůj muž chce pro svou dceru? Btw s rodiči prakticky nejsme v kontaktu ani jeden.

Nerine
Kelišová 5343 příspěvků 22.06.19 21:54

Vylískala bych manžela :cert:
Mlátit za známky? 8o Ještě pochopím zaracha, pokud je dítě lajdák. Ale vaše děti se učí!!!
I když dcera očividně má s učením problémy.
Holt se s ní více učte nebo zaplaťe doučování. Někdo nedostane do vínku chytrost :nevim:
Jak jste prospívali vy s mužem na ZŠ?

Amelie30
Závislačka 2831 příspěvků 22.06.19 21:56
@Anonymní píše:

Jak zklidnit manžela? Seřezala bych ho, dala za racha, zakazala televizi, PC. Pak teprve muzes s detma pracovat. Nechapu, že si manžela v tomhle neumíš srovnat, ten by šel smykem.

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama