Dcera má opožděnou MS

Anonymní
11.2.20 21:53

Dcera má opožděnou MS

Ahoj ???????? mám dceru, je jí 14 let. Letos ji bude 15. Menstruaci má celkem pravidelnou už od 12, ale ted uz to budou minimálně 2 týdny co jí MS vynechala. Těhotná být nemůže, to vím jistě. A před termínem měla normálně příznaky a najednou nic. Je to v jejím věku normální, nebo bych to měla začít řešit? Děkuji předem :srdce:

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

1393
11.2.20 21:55

Normalni muze byt kde co. Treba ja to v tomhle veku mela 5-6 x za rok s tim, ze cervenec a srpen mi obvykle vynechaly. Ale ten test bych udelala, duveruj, ale proveruj ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11.2.20 21:57

Radši bych udělala test. Pokud bude negativní vzala bych ji na gyndu, může to být cysta.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 22:05

Ano, stavalo se mi to. Zejmena po nemoci
nebo nejakem stresu - nedohanela pred pololetim nejake znamky?

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.2.20 22:05

Ahoj, těhotenství se dá na 100% vyloučit testy z krve, může to být i větší námaha, psychická zátěž nebo hormonální nerovnováha, nedostatečná výživa, možností je spoustu. Držím palce. Nechci strašit, ale kamarádce dcera přestala menstruovat a nakonec díky tomu objevili, že se snaží zhubnout, nejí a zvrací.

• Nahlásit
  • Citovat
1661
11.2.20 22:12
@bobulka88 píše:
Normalni muze byt kde co. Treba ja to v tomhle veku mela 5-6 x za rok s tim, ze cervenec a srpen mi obvykle vynechaly. Ale ten test bych udelala, duveruj, ale proveruj ;)

To vazne? Mne kdyby ve 14 donutili rodice udelat tehotensky test, protoze ‘duveruj ale proveruj’ tak bych jim priste o zadnych problemech ani nerekla, naopak by ztratili moji duveru. Ale tak ta matka snad vi, jestli by dcera o tom mohla lhat nebo ne.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1819
11.2.20 22:14

Ja bych radsi na gyndu zasla, pokud nebylo ani spineni, asi ji pichne vyvolavacku. Nebyla nemocna?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1299
11.2.20 22:39

No, asi tu nejsme odbornici, ja mela prvni MS v 15, byla jsem dobna a hubena :) Ale nic pravidelneh to nebylo.
2 tydny snad neni problem, ale proc proste nzavolat na gyndu a zeptat se? Hned tam nemusite behat, treba vam rekne, at prijdete za tyden.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
591
11.2.20 23:41

Byla jsem na gynekologii v podobnem veku s podobnym problemem a tenkrat to nijak neresili. Rekli mi, ze je spis problem, kdyz to maji divky porad a ze je nepravidelnost v tomto veku bezna. Fakt to nic nebylo, ale uz je to skoro 20 let:-), tak treba uz se postupy zmenily.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1393
12.2.20 07:41
@hani28 píše:
To vazne? Mne kdyby ve 14 donutili rodice udelat tehotensky test, protoze ‘duveruj ale proveruj’ tak bych jim priste o zadnych problemech ani nerekla, naopak by ztratili moji duveru. Ale tak ta matka snad vi, jestli by dcera o tom mohla lhat nebo ne.

Tak to uz je na zakladatelce. Ale tak ne, at nikam nechodi, netestujou. Oni ty diskuse o nezletilych matkach byvaji zajimavy.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
15532
12.2.20 07:44

Omyl

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu