Recidivy mykoz

Anonymní
11.2.20 12:14

Recidivy mykoz

Dobrý den ženy a dívky. Už několik let mě trápí stále se opakující mykozy.Byla vyšetřena imunita..nález v normě. Krev na cukrovku..v normě. Kolik už jsem měla čípku, vkládacích tablet, kremu, to ani nepočítám. Nyní čekám na výsledky stěru z pochvy.Beru měsíčně tabletu mycomaxu..stále jen svědění bez výtoku. Uvažuji o wobenzymu..Máte některá zkušenosti?
Už jsem bezradná. Hezký den.

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

9020
11.2.20 12:16
@Anonymní píše:
Dobrý den ženy a dívky. Už několik let mě trápí stále se opakující mykozy.Byla vyšetřena imunita..nález v normě. Krev na cukrovku..v normě. Kolik už jsem měla čípku, vkládacích tablet, kremu, to ani nepočítám. Nyní čekám na výsledky stěru z pochvy.Beru měsíčně tabletu mycomaxu..stále jen svědění bez výtoku. Uvažuji o wobenzymu..Máte některá zkušenosti?
Už jsem bezradná. Hezký den.

Protikvasinkovou dietu jsi zkoušela? To je základ.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
233
11.2.20 12:38

Nejíš víc sladkýho? Z toho se to taky dělá. Nebo třeba parfémovaný toaletní papír a další hygienické potřeby.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
8782
11.2.20 12:43

Kup si v lékárně FemiVaxinum. Působí na způsob očkování. Za mě naprosto geniální přípravek :palec:.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
11.2.20 12:43

Zkusila bych protikvasinkovou dietu (v podstatě nízkosacharidová strava), dále nosit pouze bavlněné prádlo, řádně přežehlovat klín kalhotek, nenosit dole obepnuté oblečení (např. úzké džíny), výplachy Rosalginem a pak aplikovat LactoFeel. Umývat se jen vodou, nepoužívat žádná mýdla a intim gely apod. A samozřejmě denně čisté prádlo, po sportu nebo zpocení taktéž.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.2.20 12:44

Ano, ještě jsem zpomněla zásadně nepoužívat parfémovaný toaletní papír a parfémované vložky a ani tampony.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.2.20 12:53

Já to mám vždy v kombinaci stres + přemíra sladkého. Většinou stačí nasadit dietu a laktobacily. Když držím a jídlem, je to dobrý. Pak porušim a je to zpět.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
11.2.20 13:10

A ty kvasinky byly vždy potvrzené kultivací. Já měla někdy i jen svědění a v kultivaci nic… Klasické příznaky kvasinek (výtok, extrémní svědění) byl stěr pozitivní. Mě zabralo až několik opatření, mýt jen vodou, nic parfémovaného, bavlněné prádlo a žehlit (ve fázi kvasinek jsem i před praním namáčela do desinfekce), dvojité máchání při praní a hlavně neholit se :( max. zastřihnout, ale na dost velkou délku a ano brala jsem v tu dobu i Wobenzym. Teď mám obvykle klid dokud nepřijde léto a já se oholím, to chytnu kvasinky nebo min. svědění skoro vždy :(

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama