Dcera po tydnu prestala chtit prikrm

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
1052
1.5.22 15:11

Dcera po tydnu prestala chtit prikrm

Dcera na UM 4m+ po tydnu co jsme zacly zkouset prikrmy zacla vse odmitat. Ze zecatku to vypadalo slibne, ale bylo videt, ze ji chutna sladsi druh - ted vidi lzicku a proklina mne. Asi sjem ji to zprotivila. Myslite cele to odlozit a zkusit znovu za mesic - ze mi to odpusti? :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9324
1.5.22 15:59

Ne. Neodpustí. Bude si to pamatovat do konce života.

:roll:
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.22 15:59

Nehrotila bych to.
Denně jí zkus lžičku nabídnout a když nebude chtít, tak nebude a dáš UM. Prikrm můžeš zamrazit do formiček na led, ať tím tolik ne plýtvá a nemusíš dělat pořád nové.
Však za chvilku je nebudeš potřebovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
1.5.22 16:19

@Šmoulice ja si to myslela, ze bude radsi dobrovolne cely zivot na UM :nevim:

To delam, ze ji to ukazuju a dyztak to zblajznu sama, ale ona jak vidi hrnec, lzicku uz chyta hysterak, ze ji jdu sikanovat. Tak to asi necham fakt uplne. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1.5.22 16:40

@TerezkaSt
No tak to zkus třeba zas za pár dní. :nevim: Já jsem s dcerou začala s příkrmy až skoro v 5 měsících.
Když nechxe, tak nechce. Je ještě malá. A lepší jí nenutit, jen nabízet, ať jí fakt nezpůsobíš trauma.
Nevidím v tom problém. :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
1.5.22 17:15

Ok, necham to odeznit a nejak dny nic neukazovat nez mito odpusti. :palec: :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1584
1.5.22 18:03

Jestli jí jsou jen 4m, nech to být a zkus to za 2-3 týdny. Je ještě maličká. Moje ve 4m vůbec nevěděla, co to s ní jako dělám, když jí strkám tu lžičku do pusy a v 5m pak baštila jako divá :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
507
1.5.22 19:47

4 měsíce je brzo. Střeva ještě nejsou připravena. Nezadelava bych ji na alergie a potíže do budoucna. Počkala bych min měsíc

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
1.5.22 20:01

@TerezkaSt na radu doktorky jsem začala dceři dávat příkrmy ve 4m, taky to šlo ze začátku dobře a pak bojkot… ale ona je tvrdohlavec a vydrželo jí to až do 10. měsíce. :zed: :mrgreen: ale musím říct, že ona tomu jídlu celkově moc nedá ani teď ve skoro 3 letech, takže asi záleží i na povaze dítěte. :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
1.5.22 20:10

@Nausika tak u ostatnich deti to pry jde pohoda po ukoncenem 4m a ja Nekojim a jdu bezy do prace tak jsem myslela cim driv tim lip… takze ti zacla normalne jist prikrm az v 10? Nebo jak jsi to vyresila? Ona k tomu UM prave nechce ani nic pit… jsem presvedcena, ze ona bude tak nezrave mimi (ja byla takova, ale dlouho plne kojena).

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
1.5.22 20:18

@TerezkaSt malá byla teda kojená, ale dala jsem na radu dětské doktorky a začala s příkrmy už ve 4 měsících, že je prý malá připravená. A já byla taky nejedlík a plně kojená skoro do roka a půl. A ano vzala na milost příkrmy až v 10 měsících, ale už to museli být kousky, na kašičky a hlavně teda na lžičku měla prostě už averzi, prostě chtěla sama, takže kousky do ruky a hlodala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1052
1.5.22 20:22

@Nausika no tak to dam pryc a necham se prekvapit, ale 10mesic to je pro mne fakt logisticky nerealne

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1087
1.5.22 20:24

@TerezkaSt to chápu, uvidíte časem, dala bych pauzu a zkusila za čas a uvidíte. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
16035
2.5.22 09:10

Taky bych dala pauzu, je maličká a hlavně nenutit, nabídnout a nehrotit to ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat