Dceři padají vlasy

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Helen222
Povídálka 17 příspěvků 06.03.19 10:43
Dceři padají vlasy

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s padáním vlasů u holčiček kolem osmého roku. Dceři popadávají skoro rok. Krevní testy měla v pořádku, poté jsme byli u několika kožních lékařů a nikdo to moc neřešil. Padat jí začaly po prodělané nemoci, což lékaři tvrdili, že by to mohlo být tím. Ale už mi to přijde jako dlouhá doba na to, aby stále vlasy padaly. Děkuji za jakoukoli zkušenost. H.

Reakce:
MáškaMarie33
Kecalka 284 příspěvků 06.03.19 10:52

Vezměte ji k trichologovi.

Helen222
Povídálka 17 příspěvků 06.03.19 11:00

U trichologa jsme byli také ,když se ten problém objevil a všichni mě ubezpečovali, že je vše v pořádku. Možná tedy zkusíme další kolo…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 06.03.19 11:04

A testovala dr stitnou zlazu?
Je to dost dulezite, trvej na tom.

Helen222
Povídálka 17 příspěvků 06.03.19 11:18

I štítnou žlázu má v pořádku, musíme pravidelně docházet na endokrinologii, protože měli podezření na predcasnou pubertu. Tam dělali všechny možné testy. Bojím se nějaké vnitřní záležitosti.

VikiRiki
Kecalka 190 příspěvků 06.03.19 11:22

Ja to mela jako mala (bylo mi cca 6 nebo 7 let). Opravdu masivni padani vlasu. A byla to stitna zlaza (hyperfunkce) v kombinaci se stresem. Jak se uklidnil zdroj stresu, zpravila se i funkce stitne zlazy.

jenny.fields
Nadpozemská drbna 26264 příspěvků 06.03.19 11:24

Setkala jsem se s tím-alopecie. Na důvod se nepřišlo, vše v pořádku. Podle posledních zpráv místa, kde ji vlasy zcela vypadaly, pomalu zarůstají.

Helen222
Povídálka 17 příspěvků 06.03.19 11:55

Máte nějaké doporučení kam se obrátit? Nikdo tomu nevěnuje velkou pozornost.

Flinka
Stálice 91 příspěvků 06.03.19 14:35

@Helen222
Doporuceni nemam. Jen mam zkusenost, ze po nekterych nemocech vlasy padaji hodne a dlouho. Mela jsem v puberte jen pitomou salmonelu a vlasu mi zbyla tak pulka.kozari to neresili, vlasy se pak celkem obnovily. Ale byl to des a chapu Tve starosti - jsou to sice „jen“ vlasy, ale u zen je to plesateni opravdu stigmatizujici.drzim palce at se to spravi.

Helen222
Povídálka 17 příspěvků 06.03.19 15:01

Už jsem s ní byla snad úplně všude, jen mi řekli, že je to následek nemoci, kterou prodělala cca před rokem vysoke teploty a 6 dní v nemocnici. No nevím, zda to může být tím…dermatologove v podstatě vůbec neřeší, asi se tedy nervuji zbytečně.

Váš příspěvek
Reklama