Reklama

Deka/ fusak do autosedačky/kočárku Cybex priam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 23.07.18 09:13
Deka/ fusak do autosedačky/kočárku Cybex priam

Zdravím, rozhoduji se co koupit pro mimčo do vajíčka a do kočárku - jestli zavinovací deku nebo fusak. Docela se mi líbila deka od Emitex. TP mám v říjnu, takže potřebuji teplejší - zimní. Deka mi přijde praktičtější než fusak, ale nevím. Kočárek i vajíčko máme Cybex priam. Děkuji za rady a tipy :)

Reklama

Reakce:

Veru1987
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 23.07.18 09:48

https://www.spuntik.cz/…tracit-aqua/?…

Veru1987
Zasloužilá kecalka 631 příspěvků 23.07.18 09:49

Toto je super. A dělá se se softshelu. Jesti to máte na přechody do auta z auta, určitě dostačující. A v autě jednoduše rozděláte jak se zatopí.

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1075 příspěvků 23.07.18 10:05

@Veru1987 super díky - přesně nad touto uvažuji :) přijde mi to velmi praktické.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Čech zemřel v Kolumbii za zvláštních okolností. „Někdo ho otrávil,“ říká rodina!

Jen za pár hodin se měl pětatřicetiletý Michal vrátit za rodinou, místo toho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Šestadvacetiletá žena vážila jen sedmnáct kilo, dávali jí rok života

Kristina Karyaginová (26) z Ruska byla na pokraji smrti. Vážila jako čtyřleté... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama