Deka/ fusak do autosedačky/kočárku Cybex priam

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 23.07.18 09:13
Deka/ fusak do autosedačky/kočárku Cybex priam

Zdravím, rozhoduji se co koupit pro mimčo do vajíčka a do kočárku - jestli zavinovací deku nebo fusak. Docela se mi líbila deka od Emitex. TP mám v říjnu, takže potřebuji teplejší - zimní. Deka mi přijde praktičtější než fusak, ale nevím. Kočárek i vajíčko máme Cybex priam. Děkuji za rady a tipy :)

Reakce:
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 23.07.18 09:48
Veru1987
Ukecaná baba ;) 1020 příspěvků 23.07.18 09:49

Toto je super. A dělá se se softshelu. Jesti to máte na přechody do auta z auta, určitě dostačující. A v autě jednoduše rozděláte jak se zatopí.

Anonym_kaO
Ukecaná baba ;) 1271 příspěvků 23.07.18 10:05

@Veru1987 super díky - přesně nad touto uvažuji :) přijde mi to velmi praktické.

Váš příspěvek

Poslední články

Nejčastější chyby při usazování dětí do autasedačky

Téměř denně cestuje většina rodičů se svými dětmi autem. Snad žádný z nich by... číst dále >

Opepřete Valentýn lehce hříšnými kartami, stačí si je stáhnout

Valentýn je za dveřmi. Připravili jsme pro vás proto karty ke stažení, se... číst dále >

Články z Expres.cz

Lidé na mě plivou kvůli roli v Ordinaci, postěžoval si nám Ján Jackuliak

Lidé v Česku znají slovenského herce Jána Jackuliaka (40) především jako... číst dále >

Okázalý život vévodkyň je Britům trnem v oku: Drahé róby za naše peníze!

Královská rodina s příchodem vévodkyň Kate a později Meghan pořádně ožila!... číst dále >

Články z Ona Dnes

Silvestrovské jednohubky a novoroční jídelní tradice

Za dveřmi je oslava nového roku. A co by to bylo za slávu, kdyby nebylo co... číst dále >

Kvůli šikaně jsem začala boxovat, říká šampionka Martina Ptáčková

Než se světová šampionka v kickoboxu, Martina Ptáčková (21), naučila rány... číst dále >