Reklama

Kočárek do 6 tisíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 19.07.18 10:44
Kočárek do 6 tisíc

Dobrý den maminky a těhulky. :mavam:
Přišla jsem si sem k vám pro radu.
Jako každá těhule si užívám nakupovaní ale jediné co mě trapí je kočárek, protože chci takový ten klasický a ne jak má dneska každý vzadu ty kole menší než ve předu, mě se to prostě nelíbí :roll: Měla jsem vyhlídlí Kočárek Kunert Vip Black Edition 2013 :hug: Byla jsem z něho hotová ale co jsem si o něm četla tak nic moc. Proto vás prosím kdyby někdo věděl o klasickém kočárku do 6 tisíc budu vděčná.. (Kdyby byl s přehazovací rukojetí budu vděčnější) :*

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

Janli
Kelišová 5393 příspěvků 9 inzerátů 19.07.18 10:48

Koukni na roan maritu, stojí cca 8tisíc, ale bazarovou v super stavu seženeš kolem čtyř. Jsou to skvělý kočárky, držáci a krásný.

debra.morgan
Závislačka 3279 příspěvků 19.07.18 10:48

bazarová roan marita.

P4ja
Kelišová 5382 příspěvků 19.07.18 10:55

Já koupila Easy walkera z druhé ruky za podobnou cenu. Stálo to asi měsíc hledání v bazarech.

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 19.07.18 11:01

Nechci z bazaru chci úplně nový 8o

P4ja
Kelišová 5382 příspěvků 19.07.18 11:04
@Bína99 píše:

Tak to zajdi někam do obchodu a nebo pohledej net.Možná by mohli mít nějaké výprodeje. Nicméně si myslím, že je to dost nereálné. A nebo to bude napodobenina kočárku.

Janli
Kelišová 5393 příspěvků 9 inzerátů 19.07.18 11:04
@Bína99 píše:

Nejsem příznivce drahých kočárů, ale kupovat za šest tisíc nový kočár je sebevražda. Nebo zkus po maritě kouknout v Polsku.

saphire
Kelišová 6531 příspěvků 19.07.18 11:06
@Janli píše:
Nejsem příznivce drahých kočárů, ale kupovat za šest tisíc nový kočár je sebevražda. Nebo zkus po maritě kouknout v Polsku.

Presne tak. Navic marita je drzak a proto bych se bazarove vubec nebala :)

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 19.07.18 11:08

@P4ja Bohůžel si to nemůžeme dovolit a proto musíme koukat s přítem takhle .. Bohůžel na ty nejlevnější kočárky :,( I když to hodně lidí soudí,nám nic jiného nezbývá :/

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2023 příspěvků 19.07.18 11:08

@Bína99 bud bazarovy a nebo budes muset priplatit ;) jinak mne napada ta Marita, cetla jsem na ni hodne chval, ale zkusenost nemam (mne se zas nelibi klasika no :mrgreen: )…

P4ja
Kelišová 5382 příspěvků 19.07.18 11:10
@Bína99 píše:
@P4ja Bohůžel si to nemůžeme dovolit a proto musíme koukat s přítem takhle .. Bohůžel na ty nejlevnější kočárky :,( I když to hodně lidí soudí,nám nic jiného nezbývá :/

Tak to bych spíš šla do lepšího bazarového.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 523 příspěvků 19.07.18 11:11

@Bína99 Dneska je vetsina bazarovych kočárků v top stavu,nez kupovat nejlevnější kočárek,tak radši bazarový a kvalitnější.

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 19.07.18 11:13

@Oliverka28 Raději koupím nový ;)

Janli
Kelišová 5393 příspěvků 9 inzerátů 19.07.18 11:13
@Bína99 píše:
@P4ja Bohůžel si to nemůžeme dovolit a proto musíme koukat s přítem takhle .. Bohůžel na ty nejlevnější kočárky :,( I když to hodně lidí soudí,nám nic jiného nezbývá :/

Neušetříš nic, protože ten kočár se ti rozpadne a budeš kupovat nový. Dej na rady zkušených a kup bazarovou maritu. Já ji mám čtyři roky, dostává fest zabrat a je bez jediné závady. Seženeš krásný, protože spousta mamin je používá jen s hlubokou korbou.

P4ja
Kelišová 5382 příspěvků 19.07.18 11:14
@Kukacka123 píše:
@Bína99 bud bazarovy a nebo budes muset priplatit ;) jinak mne napada ta Marita, cetla jsem na ni hodne chval, ale zkusenost nemam (mne se zas nelibi klasika no :mrgreen: )…

Já ji tak chtěla, ale naprosto mě odradila pevná přední kolečka. Když jsem si vyzkoušela, jak se s tím blbě jezdí,tak nakonec mám EW za podobnou cenu, co píše Bína99 a jsem naprosto spokojená.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Jako malý kluk! Brečícího Ronalda utěšoval Nedvěd, kterého málem vyšoupl z Juventusu

Dostal červenou, kterou dostat neměl. Takový už fotbal, ve většině světa... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem tak trochu rebelující černá ovce rodiny, říká sestřička z Ordinace

Ha Thanh Špetlíková, která je známá jako zdravotní sestřička ze seriálu... číst dále >

Přehlídka prádla podle Rihanny? Nálepky na bradavky i těhotné modelky

Pětinásobná držitelka Grammy, zpěvačka, herečka a módní návrhářka Rihanna se... číst dále >

Reklama