Kočárek do 6 tisíc

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 19.07.18 10:44
Kočárek do 6 tisíc

Dobrý den maminky a těhulky. :mavam:
Přišla jsem si sem k vám pro radu.
Jako každá těhule si užívám nakupovaní ale jediné co mě trapí je kočárek, protože chci takový ten klasický a ne jak má dneska každý vzadu ty kole menší než ve předu, mě se to prostě nelíbí :roll: Měla jsem vyhlídlí Kočárek Kunert Vip Black Edition 2013 :hug: Byla jsem z něho hotová ale co jsem si o něm četla tak nic moc. Proto vás prosím kdyby někdo věděl o klasickém kočárku do 6 tisíc budu vděčná.. (Kdyby byl s přehazovací rukojetí budu vděčnější) :*

Nejnovější recenze z kategorie Kočárky

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5980 příspěvků 9 inzerátů 19.07.18 10:48

Koukni na roan maritu, stojí cca 8tisíc, ale bazarovou v super stavu seženeš kolem čtyř. Jsou to skvělý kočárky, držáci a krásný.

debra.morgan
Závislačka 3690 příspěvků 19.07.18 10:48

bazarová roan marita.

P4ja
Kelišová 6271 příspěvků 19.07.18 10:55

Já koupila Easy walkera z druhé ruky za podobnou cenu. Stálo to asi měsíc hledání v bazarech.

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 19.07.18 11:01

Nechci z bazaru chci úplně nový 8o

P4ja
Kelišová 6271 příspěvků 19.07.18 11:04
@Bína99 píše:

Tak to zajdi někam do obchodu a nebo pohledej net.Možná by mohli mít nějaké výprodeje. Nicméně si myslím, že je to dost nereálné. A nebo to bude napodobenina kočárku.

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5980 příspěvků 9 inzerátů 19.07.18 11:04
@Bína99 píše:

Nejsem příznivce drahých kočárů, ale kupovat za šest tisíc nový kočár je sebevražda. Nebo zkus po maritě kouknout v Polsku.

saphire
Kelišová 6604 příspěvků 19.07.18 11:06
@Janli píše:
Nejsem příznivce drahých kočárů, ale kupovat za šest tisíc nový kočár je sebevražda. Nebo zkus po maritě kouknout v Polsku.

Presne tak. Navic marita je drzak a proto bych se bazarove vubec nebala :)

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 19.07.18 11:08

@P4ja Bohůžel si to nemůžeme dovolit a proto musíme koukat s přítem takhle .. Bohůžel na ty nejlevnější kočárky :,( I když to hodně lidí soudí,nám nic jiného nezbývá :/

Kukacka123
Ukecaná baba ;) 2296 příspěvků 19.07.18 11:08

@Bína99 bud bazarovy a nebo budes muset priplatit ;) jinak mne napada ta Marita, cetla jsem na ni hodne chval, ale zkusenost nemam (mne se zas nelibi klasika no :mrgreen: )…

P4ja
Kelišová 6271 příspěvků 19.07.18 11:10
@Bína99 píše:
@P4ja Bohůžel si to nemůžeme dovolit a proto musíme koukat s přítem takhle .. Bohůžel na ty nejlevnější kočárky :,( I když to hodně lidí soudí,nám nic jiného nezbývá :/

Tak to bych spíš šla do lepšího bazarového.

Oliverka28
Zasloužilá kecalka 559 příspěvků 19.07.18 11:11

@Bína99 Dneska je vetsina bazarovych kočárků v top stavu,nez kupovat nejlevnější kočárek,tak radši bazarový a kvalitnější.

Bína99
Povídálka 12 příspěvků 19.07.18 11:13

@Oliverka28 Raději koupím nový ;)

Uživatel je onlineJanli
Kelišová 5980 příspěvků 9 inzerátů 19.07.18 11:13
@Bína99 píše:
@P4ja Bohůžel si to nemůžeme dovolit a proto musíme koukat s přítem takhle .. Bohůžel na ty nejlevnější kočárky :,( I když to hodně lidí soudí,nám nic jiného nezbývá :/

Neušetříš nic, protože ten kočár se ti rozpadne a budeš kupovat nový. Dej na rady zkušených a kup bazarovou maritu. Já ji mám čtyři roky, dostává fest zabrat a je bez jediné závady. Seženeš krásný, protože spousta mamin je používá jen s hlubokou korbou.

P4ja
Kelišová 6271 příspěvků 19.07.18 11:14
@Kukacka123 píše:
@Bína99 bud bazarovy a nebo budes muset priplatit ;) jinak mne napada ta Marita, cetla jsem na ni hodne chval, ale zkusenost nemam (mne se zas nelibi klasika no :mrgreen: )…

Já ji tak chtěla, ale naprosto mě odradila pevná přední kolečka. Když jsem si vyzkoušela, jak se s tím blbě jezdí,tak nakonec mám EW za podobnou cenu, co píše Bína99 a jsem naprosto spokojená.

Stránka:  1 2 3 Další »
 Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Restaurace bez dětí: Diskriminace, nebo dobrý nápad?

Rozhodnutí Davida Salomona, že děti v jeho restauraci nejsou vítány, se sešlo... číst dále >

Aby dětem nepopraskaly rty: Vyberte správný balzám

Každého z nás někdy před odchodem na hřiště odchytla máma, aby nám namazala... číst dále >

Články z Expres.cz

15 let života v pěti taškách. Hokejista Tomáš Plekanec je zpátky doma!

Tomáš Plekanec splnil svůj slib a vrátil se do Česka. V úterý krátce po... číst dále >

Heroinová Tereza oslavila v cele smutné výročí. Nakazila svého právníka?

Další soud a další zklamání. Češka Tereza (22), která je v Pákistánu obviněná... číst dále >

Články z Ona Dnes

Do chladného počasí stačí troje boty. Na kozačky do půli lýtek zapomeňte

Letní střevíčky a žabky jsme už definitivně uložili na dno botníku. Nastává... číst dále >

Deset let jsem tajila lupénku, protože jsem se styděla, říká moderátorka

Britská moderátorka a fashion blogerka Louise Roe (36) veřejně přiznala, že... číst dále >